1
Pierwsze kroki

Pierwsze uruchomienie ekspresu do kawy Philips

Konfiguracja ekspresu i personalizacja kawy

 

Gratulujemy zakupu ekspresu do kawy firmy Philips. Dowiedz się, jak skonfigurować ekspres i dostosować jego ustawienia do swoich preferencji. Wystarczy wykonać kilka prostych czynności, by móc już po chwili delektować się wyśmienitą kawą!

Napełnij zbiornik wody

 

Wyjmij zbiornik wody i napełnij go świeżą wodą do wskaźnika poziomu „Max”.

Napełnij pojemnik na ziarna kawy

Lorem ipsum dolor
Lorem ipsum dolor
Lorem ipsum dolor

 

Wsyp ziarna kawy do pojemnika.

Włącz ekspres do kawy

 

Podłącz ekspres do źródła prądu przy pomocy kabla zasilającego. Ustaw przełącznik główny znajdujący się z tyłu ekspresu w pozycji „I”. Naciśnij przycisk trybu gotowości, aby włączyć urządzenie.

Umieść naczynie pod dozownikiem gorącej wody/pary

 

Umieść pod dozownikiem gorącej wody/pary naczynie, które napełni się wodą zużytą podczas pierwszego cyklu automatycznego płukania.

Napełnij obieg wody

 

W przypadku konieczności napełnienia obiegu wody w ekspresie, na wyświetlaczu pojawi się odpowiedni komunikat. Urządzenia bez wyświetlacza będą sygnalizowały to za pomocą wskaźnika — migającego wykrzyknika. Zależnie od modelu posiadanego ekspresu, skieruj pokrętło regulacji na ikonę gorącej wody lub naciśnij przycisk „Espresso”, aby rozpocząć. Po napełnieniu obiegu wody urządzenie nagrzeje się. Więcej informacji można znaleźć w instrukcji obsługi zamieszczonej na stronie internetowej właściwej dla danego modelu urządzenia.

Znajdź swój ekspres do kawy Philips według nazwy lub numeru produktu

Wystarczy kilka kliknięć, aby uzyskać więcej informacji na temat rozpoczęcia korzystania z ekspresu do kawy firmy Philips.

Konfiguracja urządzenia — filmy instruktażowe.

Ustawienia młynka

 

Możesz regulować poziom zmielenia ziaren kawy pokrętłem znajdującym się w pojemniku na ziarna. Im drobniej zmielone ziarna, tym mocniejszy smak kawy.

 

Ustawienia młynka można regulować jedynie podczas jego pracy.

 

Aby zmienić ustawienia młynka, umieść filiżankę pod dozownikiem kawy. Naciśnij przycisk „Espresso”, a gdy rozpocznie się mielenie ziaren, zmień ustawienia młynka kluczem do regulacji.

Ustawienia funkcji pamięci (Memo)

 

Można dostosować ilość kawy dla każdego jej rodzaju — w zależności od preferencji i wielkości filiżanki — korzystając z funkcji „Memo”.
 

Naciśnij przycisk napoju, który chcesz zaprogramować, i przytrzymaj go aż do pojawienia się ikony „Memo” na wyświetlaczu albo do momentu, gdy przycisk zacznie migać. Urządzenie zacznie parzyć wybraną kawę w trybie programowania. Gdy w filiżance znajduje się odpowiednia ilość kawy, naciśnij przycisk 'OK' lub ponownie przycisk napoju (np. espresso) - w zależności od modelu ekspresu.

Ustawienia mocy aromatu

 

Aby zmienić moc kawy, naciśnij przycisk „Aroma strength” (Moc aromatu) lub skieruj pokrętło regulacji na jedno z ustawień ziaren — w zależności od modelu ekspresu.

Jak możemy Ci pomóc?

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu