1
Centrum konserwacji ekspresów Philips

Konserwacja ekspresu do kawy Philips

Instalacja ekspresu 

Skonfiguruj nowy ekspres do kawy Philips i rozpocznij parzenie wyśmienitej kawy. Wystarczy postępować zgodnie z niniejszym przewodnikiem krok po kroku.

Czyszczenie i konserwacja

Dowiedz się jak w prosty sposób zadbać o swój ekspres, aby przedłużyć jego okres eksploatacji i cieszyć się zawsze doskonałą kawą. 

Jak usuwać kamień

Proces usuwania kamienia należy przeprowadzać wtedy, gdy urządzenie sygnalizuje taką konieczność. Sprawdź, co trzeba zrobić, aby pozbyć się kamienia.

Filtr BRITA INTENZA+

Kawa zaparzona z użyciem wody oczyszczonej przez filtr BRITA INTENZA+ smakuje jeszcze lepiej. Ponadto zastosowanie filtra ogranicza gromadzenie się kamienia.

Akcesoria i części

Odkryj rekomendowane akcesoria i produkty do konserwacji ekspresów do kawy Philips.

Rozwiązywanie problemów

Masz trudności z korzystaniem z ekspresu do kawy firmy Philips? Poniżej znajdziesz najczęściej pojawiające się problemy, a także propozycje ich rozwiązania.

Znajdź instrukcję obsługi

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, warto zajrzeć do instrukcji obsługi posiadanego ekspresu do kawy firmy Philips.

Kontakt

Nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytania? Skontaktuj się z nami — z przyjemnością Ci pomożemy.

Znajdź instrukcję obsługi

Aby znaleźć szczegółowe informacje, wpisz numer produktu swojego ekspresu do kawy Philips, np. EP3550/00.

Jak możemy Ci pomóc?

Akcesoria

Nasze filtry do wody, środki do usuwania kamienia oraz produkty do konserwacji pomogą parzyć wyśmienitą kawę i utrzymać ekspres do kawy w dobrym stanie.

Rozwiązywanie problemów

Rozwiąż samodzielnie problemy, które mogą od czasu do czasu pojawić się podczas korzystania z ekspresu do kawy Saeco.

Zarejestruj urządzenie

Zarejestruj swój ekspres do kawy już dziś i otrzymuj najświeższe informacje o naszych produktach i ofertach specjalnych.

Usuwanie kamienia

Zapoznaj się ze wszystkimi informacjami dotyczącymi usuwania kamienia, aby wydłużyć okres eksploatacji ekspresu i umożliwić parzenie kawy o optymalnym smaku.