1
Centrum konserwacji ekspresów Philips

Konserwacja ekspresu do kawy Philips

Skonfiguruj nowy ekspres do kawy Philips i rozpocznij parzenie wyśmienitej kawy. Wystarczy postępować zgodnie z niniejszym przewodnikiem krok po kroku.

Dowiedz się jak w prosty sposób zadbać o swój ekspres, aby przedłużyć jego okres eksploatacji i cieszyć się zawsze doskonałą kawą. 

Proces usuwania kamienia należy przeprowadzać wtedy, gdy urządzenie sygnalizuje taką konieczność. Sprawdź, co trzeba zrobić, aby pozbyć się kamienia.

Filtr BRITA INTENZA+

Kawa zaparzona z użyciem wody oczyszczonej przez filtr BRITA INTENZA+ smakuje jeszcze lepiej. Ponadto zastosowanie filtra ogranicza gromadzenie się kamienia.

Odkryj rekomendowane akcesoria i produkty do konserwacji ekspresów do kawy Philips.

Masz trudności z korzystaniem z ekspresu do kawy firmy Philips? Poniżej znajdziesz najczęściej pojawiające się problemy, a także propozycje ich rozwiązania.
Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, warto zajrzeć do instrukcji obsługi posiadanego ekspresu do kawy firmy Philips.
Nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytania? Skontaktuj się z nami — z przyjemnością Ci pomożemy.

Znajdź instrukcję obsługi

Aby znaleźć szczegółowe informacje, wpisz numer produktu swojego ekspresu do kawy Philips, np. EP3550/00.

Jak możemy Ci pomóc?

Akcesoria

Nasze filtry do wody, środki do usuwania kamienia oraz produkty do konserwacji pomogą parzyć wyśmienitą kawę i utrzymać ekspres do kawy w dobrym stanie.

Rozwiązywanie problemów

Rozwiąż samodzielnie problemy, które mogą od czasu do czasu pojawić się podczas korzystania z ekspresu do kawy Saeco.

Zarejestruj urządzenie

Zarejestruj swój ekspres do kawy już dziś i otrzymuj najświeższe informacje o naszych produktach i ofertach specjalnych.

Usuwanie kamienia

Zapoznaj się ze wszystkimi informacjami dotyczącymi usuwania kamienia, aby wydłużyć okres eksploatacji ekspresu i umożliwić parzenie kawy o optymalnym smaku.