1
Smoczki

Komfort
na każdym etapie

Smoczki

Marka numer jeden polecana przez mamy
Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu

Nasze smoczki — informacje w pigułce

Naturalny rozwój dzięki smoczkom Philips Avent

Wspierają naturalny rozwój podniebienia

Smoczek Philips Avent — ortodontyczny i trwały

Ortodontycznetrwałe

Smoczek Philips Avent bez bisfenolu A

Smoczki bez
bisfenolu A

Super miękki smoczek chroniący delikatną skórę dziecka2

Rozmiary dla dzieci w wieku od 0 do 18 miesięcy
Bardzo miękkie smoczki Philips Avent (od 0 do 18 miesięcy)
Nasze wyjątkowo miękkie, elastyczne tarcze dostosowują się do kształtu policzków dziecka, nie pozostawiają śladów i nie podrażniają skóry.
Bardzo miękkie smoczki Philips Avent (od 0 do 18 miesięcy)

Mini

Od 0 do 2 miesięcy
Smoczki dla noworodków Philips Avent (od 0 do 2 miesięcy)
 • Poznaj smoczek Mini zaprojektowany specjalnie dla najmniejszych dzieci. Malutka i lekka tarcza doskonale pasuje do buzi noworodka, nie dotykając noska.

Soothie

Od 0 do ponad 3 miesięcy
Smoczek uspokajający Philips Avent (od 0 do ponad 3 miesięcy)
 • Jednoczęściowy smoczek uspokajający wykonany został z silikonu o jakości medycznej. Z przodu ma otwór, przez który można włożyć palec.

Klasyka

Od 0 do 18 miesięcy
Smoczki Philips Avent z serii Comfort (od 0 do 18 miesięcy)
 • Doskonały, wszechstronny produkt codzienny. Dzięki fluorescencyjnym wzorom produkty z serii Classic + można łatwo znaleźć po ciemku.

Freeflow

Od 0 do ponad 18 miesięcy
Smoczki Philips Avent z serii Freeflow (od 0 do 18 miesięcy)
 • Skóra niektórych dzieci jest bardziej wrażliwa. Smoczek z serii Freeflow zaprojektowano w taki sposób, aby zapewnić dodatkowy przepływ powietrza i zminimalizować podrażnienia skóry.
Smoczki Philips Avent z ozdobami

Poznaj wszystkie smoczki ›

Porady, które ułatwią Ci dokonanie wyboru

 • Doskonałe dopasowanie: jak wybrać najlepszy smoczek dla dziecka?

  Doskonałe dopasowanie: jak wybrać najlepszy smoczek dla dziecka?

  Czytaj dalej
 • Dlaczego używanie smoczka jest zdrowe?

  Dlaczego używanie smoczka jest zdrowe?

  Czytaj dalej
Czasami po prostu potrzebujesz komfortu — i kropka. Aby ułatwić Ci szybkie i delikatne uspokojenia dziecka, zaprojektowaliśmy smoczek uspokajający, który jest wyposażony w otwór na palec i przynosi dziecku naturalne ukojenie.

Zespół Badań i Rozwoju Philips
Poznaj aplikację uGrow

Poznaj aplikację uGrow


Pierwsza medyczna aplikacja monitorująca rozwój dziecka. Pomaga zrozumieć zachowania Twojego malucha i zaplanować rytm dnia. 

Poznaj aplikację uGrow
Potrzebujesz porad dostosowanych do potrzeb Twoich i Twojego dziecka?
Marka numer jeden polecana przez mamy

Smoczki

 

Odrobina komfortu i spokoju podczas odkrywania świata to naprawdę sporo. Nasze smoczki dla dzieci zaprojektowano w taki sposób, aby naturalnie uspokajały dziecko na każdym etapie rozwoju. Niosą więc obopólne korzyści zarówno dla rodziców pragnących chwili wytchnienia, jak i ich pociech, które dzięki smoczkom stają się odprężone i łatwiej zasypiają. Dzieje się tak, gdyż podczas ssania dochodzi do uwolnienia hormonu CCK odpowiadającego za poczucie zadowolenia i sytości. Smoczki uspokajające to zatem żaden mit! Dodatkową ich zaletą jest fakt, że przyczyniają się do lepszej koordynacji odruchu ssanie-oddychanie-połykanie.

 

Oczywiście poczucie komfortu to sprawa indywidualna, dlatego w naszej ofercie znajduje się wiele różnych opcji, z których możesz wybrać najlepszy smoczek spełniający potrzeby Twojego maluszka. Wybierając go musisz wziąć pod uwagę takie czynniki jak wiek pociechy, wrażliwość jego skóry i indywidualne preferencje.  Każdy nasz produkt to jednak przede wszystkim bezpieczeństwo stosowania. Wszystkie smoczki zostały wyprodukowane w nagradzanym zakładzie w Wielkiej Brytanii. Nie zawierają one bisfenolu A, są ortodontyczne, a więc pozytywnie wpływają na rozwój podniebienia, zębów i dziąseł. Nie musisz także martwić się bakteriami mogącymi zalegać w smoczku – zanurzenie we wrzątku lub włożenie go do sterylizatora rozprawi się z potencjalnymi drobnoustrojami. 

 

Spersonalizowane serie naszych produktów z pewnością sprawdzą się na każdym etapie rozwoju maluszka. Poznaj wszystkie smoczki uspokajające z oferty Philips Avent i wybierz idealny smoczek dla Twojego dziecka. W końcu kto lepiej zna jego potrzeby niż Ty?

 

* Wg mam dzieci 0-12 miesięcy oraz badanie Rekomendacji marek przez Profesjonalistów Medycznych wsrod kobiet w ciąży oraz mam dzieci 0-12 miesięcy, IPSOS luty 2016.

** 85% ankietowanych matek uważa, że ten smoczek jest bardziej miękki niż osiem porównywalnych modeli innych wiodących marek (niezależne badanie, USA, luty 2017 r.).

Zapisz się na newsletter i odbierz 40% zniżki na pierwsze zakupy

Dołącz do nas i otrzymuj spersonalizowane porady oraz eksluzywne zniżki. 
Ikona pracownika służby zdrowia

Czy jesteś pracownikiem służby zdrowia?