1
Kawa

Saeco

Saeco

Automatyczny ekspres do kawy

  Saeco

  Automatyczny ekspres do kawy

  Poczuj aromat świeżych ziaren swojej ulubionej kawy

  Expres Xsmall jest najmniejszym z rodziny urządzeń z funkcją mielenia kawy. Łączy w sobie funkcjonalność i wyjątkowy wygląd. Przygotowanie wyśmienitego espresso wymaga jedynie naciśnięcia przycisku – ziarna ulubionej kawy są mielone tuż przed zaparzeniem, aby uzyskać intensywniejszy aromat. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Saeco Xsmall Automatyczny ekspres do kawy

Klasa, Biała HD8745/09 Znajdź podobne produkty

Poczuj aromat świeżych ziaren swojej ulubionej kawy

Błyskawiczne espresso

 • Regulowany młynek ceramiczny

  Regulowany młynek ceramiczny

  Każda filiżanka jest zaparzana ze świeżo mielonych w młynku ceramicznym całych ziaren kawy, dzięki czemu kawa zawsze zachowuje swój pełny aromat i nigdy nie jest przegrzana.

 • Automatyczne czyszczenie obiegu kawy

  Automatyczne czyszczenie obiegu kawy

  Ta funkcja daje Ci pewność, że każda filiżanka kawy jest tak świeża, jak to tylko możliwe: przed przejściem w tryb gotowości i przełączaniem się z niego urządzenie automatycznie czyści obieg kawy.

 • Pannarello dla uzyskania idealnej pianki

  Pannarello dla uzyskania idealnej pianki

  Dzięki pannarello możesz ubić mleko na piankę dokładnie tak, jak lubisz. Zanurz pannarello w mleku, jednocześnie powoli mieszając mleko poprzez wykonywanie ruchów obrotowych. Ubijaj mleko na piankę tak długo, jak chcesz, aby spienić je mniej lub bardziej.

 • Zdejmowany system parzenia

  Zdejmowany system parzenia

  System parzenia, który znajduje się w samym sercu każdego w pełni automatycznego ekspresu, powinien zawsze być czysty. Dopilnowanie tego w przypadku ekspresu Saeco jest niezwykle proste – wystarczy wyjąć, przepłukać i założyć z powrotem.

 • Błyskawiczne espresso

  Twoja ulubiona kawa, zawsze świeżo mielona, tak aby w każdej filiżance zatrzymać pełen aromat. Dzięki temu ekspresy Philips-Saeco pozwalają każdego dnia cieszyć się znakomitym, świeżym espresso z ziaren kawy.

 • Małe i energooszczędne

  Niewielki rozmiar i dostęp do wszystkich funkcji od przodu urządzenia dają pewność, że ekspres Xsmall idealnie pasuje do każdej kuchni. Dzięki swojej efektywności energetycznej (klasa A według norm szwajcarskich) oraz funkcji automatycznego wyłączania ekspres jest przyjazny dla środowiska.

 • Ergonomiczna obsługa na co dzień

  Philips Saeco to synonim wygody. Dowodem na to jest łatwe uzupełnianie ziaren kawy oraz wody, opróżnianie pojemnika na odpadki czy tacki ociekowej – wszystkie te elementy są bezpośrednio dostępne.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu