1
Combi

Każdy oddech ma znaczenie

Naturalnie zdrowsze i czystsze powietrze w Twoim domu

Oczyszczacz i nawilżacz powietrza typu Combi

Oczyszczacz powietrza Philips Combi
Oddychaj zdrowym powietrzem dzięki urządzeniu Philips typu Combi, będącym połączeniem oczyszczacza i nawilżacza powietrza. Profesjonalny system filtrowania VitaShield IPS oczyszcza powietrze, a nawilżacz z technologią NanoCloud w komfortowy sposób je nawilża.
wideo
nawilżacz

Połączenie czystszego powietrza i optymalnej wilgotności


Jakość powietrza staje się poważnym problemem na całym świecie, dlatego czyste powietrze nigdy wcześniej nie było ważniejsze. Oczyszczanie powietrza w domu to pierwszy krok to łatwiejszego oddychania.

Ważne jest również utrzymywanie optymalnego poziomu wilgotności. Suche powietrze w domu może podrażniać oczy, nos i gardło — może również zmniejszać ich odporność na alergeny, bakterie i inne zanieczyszczenia. Zarówno w zimie przy włączonym ogrzewaniu, jak i w lecie z powodu wysuszającego działania klimatyzacji. Oddychanie suchym powietrzem utrudnia sen i może zwiększać prawdopodobieństwo wystąpienia alergii, astmy i innych problemów układu oddechowego, nie wspominając o wysuszaniu włosów i skóry.

Połączyliśmy naszą zaawansowaną technologię oczyszczania VitaShield IPS z technologią nawilżania NanoCloud, tworząc w ten sposób idealną kombinację. To urządzenie Air 2 w 1 typu Combi chroni Ciebie i Twoją rodzinę przed zanieczyszczeniami i przynosi niesamowitą ulgę Tobie i innym przebywającym w domu osobom, które cierpią z powodu alergii, kataru siennego lub innych problemów z oddychaniem.
Aplikacja Philips Air

Jakość przyjazna alergikom — testowana przez ECARF


Test kliniczny przeprowadzony przez ECARF, jedną z wiodących światowych organizacji zajmujących się badaniami alergii, wykazał, że osoby cierpiące z powodu alergii na pyłki, który używały oczyszczacza powietrza firmy Philips, odczuwały znacznie mniej symptomów, takich jak kichanie, łzawienie, czerwone oczy, swędzenie nosa i skóry oraz nieżyt nosa, ponieważ alergeny były usuwane z powietrza w pomieszczeniach.
* Po 90 minutach wystawienia na działanie oczyszczaczy powietrza firmy Philips w porównaniu z powietrzem bez zastosowania filtra — test kliniczny przeprowadzony przez organizację ECARF

Naturalne i higieniczne nawilżenie


Zobacz, jakie to proste — i naturalne. Technologia NanoCloud w naszych urządzeniach typu Combi umożliwia nawilżanie powietrza w domu dzięki naturalnemu procesowi parowania. Cząsteczki wody są bardzo małe, dlatego roznoszą mniej bakterii* niż w przypadku nawilżania za pomocą ultradźwiękowych nawilżaczy powietrza.

Wszystkie minerały zostają tam, gdzie powinny być, czyli w zbiorniku wody (skąd można je łatwo usunąć). A ponieważ para wodna jest bardzo drobna, pozostają one dłużej zawieszone w powietrzu, co zapobiega powstawaniu mokrych plam na powierzchniach.


* Na podstawie emisji bakterii Pseudomonas Fragi bezpośrednio z czystych modułów i filtrów po 2 godzinach ciągłego użytkowania na najwyższym ustawieniu, z wykorzystaniem wysterylizowanej wody z dodatkiem wymienionej bakterii, w komorze o pojemności 1 m3 i przepływie 280 l/min (74 gpm).
Technologia Butterfly

Zawsze ciesz się czystszym powietrzem


Wierzymy w naturalnie czyste powietrze, dlatego nasze urządzenia Air Combi (2 w 1) korzystają z niezwykle skutecznej technologii aktywnego filtrowania wieloetapowego VitaShield IPS i odfiltrowują do 99,97% cząsteczek o rozmiarze 0,3 mikrona. Jest to rozmiar najbardziej typowych, unoszących się w powietrzu alergenów, szkodliwych cząsteczek, zapachów, szkodliwych substancji organicznych i bakterii. Tak naprawdę praktycznie nic nie ukryje się przed naszą technologią VitaShield IPS, nawet wirusy. Dzięki temu możesz uzyskać czystsze, zdrowsze powietrze bez użycia silnie działających środków chemicznych lub ozonu, nawet w pomieszczeniach do 95m2.

Oczyszczacz w 100% spełnia swoje zadanie.

Doskonale oczyszcza i nawilża powietrze i jest bardzo łatwy w obsłudze."

filtry

 

Filtr nawilżający do nawilżacza powietrza

Filtr nawilżacza firmy Philips zapewnia wystarczające pochłanianie wody i odpowiednią efektywność parowania.

Filtr HEPA

 

Filtr HEPA przeznaczony do drobnych cząsteczek

Nasz filtr NanoProtect HEPA usuwa 99,97% szkodliwych cząsteczek powietrza w domu — drobny kurz, bakterie, wirusy i alergeny, nawet o rozmiarze 20 nanometrów.

Inne produkty

  • Oczyszczacze powietrza

    Oczyszczacze powietrza

    Oczyszczacz powietrza Philips posiadający technologię Vitashield IPS sprawi, że utrzymanie czystego powietrza w domu będzie banalne proste.

  • Nawilżacze

    Nawilżacze

    Suche powietrze w domu podrażnia skórę, nos i gardło? Zapewnij odpowiednią wilgotność dzięki nawilżaczom powietrza Philips z technologią NanoCloud.