Każdy oddech ma znaczenie

Higieniczne i naturalne nawilżanie

Odpowiednie nawilżenie i o 99% mniej bakterii

humidifier-product
Nawilżacz powietrza firmy Philips skutecznie eliminuje problem suchego powietrza. Rozprowadza on równomiernie nawilżone powietrze w pokoju i sprawia, że zawiera ono o 99% mniej bakterii niż w przypadku wiodących nawilżaczy ultradźwiękowych.
Kup w sklepie
See product
wideo
wykres wilgotności

Jaka jest idealna wilgotność w domu?

 

Nawilżenie powietrza tak, aby poziom wilgotności wynosił od 40 do 60%, minimalizuje prawdopodobieństwo wystąpienia problemów, które mogą nasilać się w suchym powietrzu. Ten optymalny zakres wilgotności zapobiega również rozwojowi bakterii i pleśni oraz sprawia, że oddychanie powietrzem w pomieszczeniu staje się przyjemniejsze.

Ciesz się komfortem zdrowo nawilżonego powietrza

 

Ciało ludzkie w około 60% składa się z wody. Dlatego nie zdziwi Cię fakt, że suche powietrze w domu może powodować podrażnienia skóry, zarówno w zimie przy włączonym ogrzewaniu, jak i w lecie, gdy klimatyzacja wysusza powietrze.

 

Ponieważ poziom wilgotności słabo nawilżonego powietrza jest niższy, wiele osób ma problemy z oddychaniem, a także często cierpi z powodu suchych i swędzących oczu, nosa i gardła. Oddychanie suchym powietrzem utrudnia sen i może zwiększać prawdopodobieństwo wystąpienia alergii, astmy i innych problemów związanych z układem oddechowym. Słabo nawilżone powietrze sprzyja rozwojowi bakterii i wirusów, a także wysusza włosy i skórę.

Zdrowe powietrze i o 99% mniej bakterii

 

Zobacz, jakie to proste. Technologia NanoCloud zastosowana w naszych nawilżaczach umożliwia nawilżenie powietrza w domu dzięki wykorzystaniu naturalnego procesu parowania.

 

Cząsteczki wody są bardzo małe, dlatego roznoszą mniej bakterii* niż w przypadku nawilżania za pomocą ultradźwiękowych nawilżaczy.

 

* Na podstawie emisji bakterii Pseudomonas Fragi bezpośrednio z czystych modułów i filtrów po 2 godzinach ciągłego użytkowania na najwyższym ustawieniu, z wykorzystaniem wysterylizowanej wody z dodatkiem wymienionej bakterii, w komorze o pojemności 1 m3 i przepływie 280 l/min (74 gpm).

Zapobiega powstawaniu białego osadu i mokrych plam

 

Woda może zawierać minerały, wapno i magnez, a gdy jej krople osiadają na meblach, ścianach i podłogach, może powstawać biały osad. Nowy nawilżacz powietrza Philips skutecznie temu zapobiega.

 

Bardzo drobna, niewidoczna mgła tworzona dzięki zastosowaniu naszej technologii NanoCloud jest zbyt mała, aby przenosić minerały. Zostają więc one tam, gdzie powinny być, czyli w zbiorniku wody (skąd można je łatwo usunąć). A ponieważ para wodna jest bardzo drobna, pozostają one dłużej zawieszone w powietrzu, co zapobiega powstawaniu mokrych plam na powierzchniach.

Utrzymywanie stałej wilgotności — automatycznie

 

Jaki stopień nawilżenia lubisz? Idealna wilgotność w pokojach powinna wynosić od 40 do 60%. Jest to poziom najbardziej komfortowy, a przy tym zabiega rozwojowi pleśni i bakterii.

 

Technologia NanoCloud zastosowana w nowych nawilżaczach firmy Philips umożliwia monitorowanie powietrza i utrzymywanie stałej wilgotności. Wystarczy ustawić preferowany poziom — 40%, 50% lub 60%. Można też po prostu wybrać tryb automatyczny, a nawilżacz powietrza firmy Philips zajmie się resztą.

 

 

nawilżacz
VitaShield

Przedstawiamy technologię zastosowaną w urządzeniu

 

1. Naturalny proces parowania zapewnia zoptymalizowaną wydajność

2. Rozprowadza mniejszą ilość bakterii niż wiodące ultradźwiękowe nawilżacze powietrza z zimną mgłą

3. Zapobiega powstawaniu mokrych plam i białego nalotu

4. Inteligentna kontrola wilgotności między 40 a 60%

5. Brak gorącej wody zapobiega oparzeniom wodą lub parą

Godny polecenia

Ma 3 tryby ustawienia nawilżenia."

Oferta produktów

humidifier-product

Konserwacja filtra

 

Nawilżacz powietrza należy konserwować zgodnie ze wskazówkami przedstawionymi w filmie instruktażowym lub instrukcji obsługi.

filtry

 

Filtr nawilżający do nawilżacza powietrza

Filtr nawilżacza firmy Philips zapewnia wystarczające pochłanianie wody i odpowiednią efektywność parowania.

Zarejestruj i zamów filtr

Dzięki zarejestrowaniu nowego nawilżacza powietrza w firmie Philips możesz łatwo wyszukiwać i zamawiać właściwe filtry wymienne. W końcu stosowanie działającego prawidłowo filtra, to sekret czystszego powietrza w domu. Możesz również wybrać opcję otrzymywania aktualizacji pocztą e-mail.

Inne produkty

  • Oczyszczacze powietrza

    Oczyszczacze powietrza

    Oczyszczacze powietrza Philips usuwają wirusy, bakterie i alergeny, łagodząc objawy alergii. Zapewniają swobodę oddychania i spokojny sen. Dowiedź się więcej!

  • Combi

    Combi

    Martwisz się jakością powietrza w swoim domu? Pozbądź się alergenów i popraw nawilżenie powietrza dzięki urządzeniom typu COMBI. Dowiedz się więcej!