1
Akcesoria do prasowania

IronCare

Wkład antywapienny

  IronCare

  Wkład antywapienny

  Wkład antywapienny*

  Wkład antywapienny jest przeznaczony do filtra wody IronCare. Zapewnia optymalną skuteczność filtra wody, a także doskonały strumień pary. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

IronCare Wkład antywapienny

Usuwa 99% kamienia, Odpowiedni dla filtra IronCare, Zestaw z 1 wkładem, Superszybka filtracja GC025/10 Znajdź podobne produkty

Zgodne produkty

Wkład antywapienny*

Przeznaczony do filtra wody IronCare GC024

 • W 99% wolna od kamienia*, przefiltrowana woda dla Twojego żelazka

  W 99% wolna od kamienia*, przefiltrowana woda dla Twojego żelazka

  Jonowymienna żywica, którą jest wypełniony wkład, usuwa 99%* kamienia z wody z kranu. Tak oczyszczonej wody można używać podczas prasowania. * Wyniki uzyskane po oczyszczeniu 25 l wody o twardości na poziomie 8,4°dH

 • Stały przepływ pary w żelazku

  Stały przepływ pary w żelazku

  Demineralizowana woda z filtra IronCare zapobiega szybkiemu odkładaniu się kamienia w żelazku: wewnątrz stopy żelazka oraz bojlera. Cząsteczki kamienia nie blokują otworów, dzięki czemu możesz korzystać ze stałego przepływu pary wydobywającej się z żelazka. Prasowanie staje się przyjemniejsze.

 • Zapobiega pozostawianiu resztek kamienia na odzieży

  Zapobiega pozostawianiu resztek kamienia na odzieży

  Bardzo wydajny wkład pozwala zapobiegać gromadzeniu się kamienia. Podczas prasowania nie musisz się martwić, czy na drogiej sukience nie zostaną resztki kamienia. Możesz cieszyć się wspaniałym wizerunkiem w dobrze wyprasowanych ubraniach.

 • Superszybka filtracja wody

  Superszybka filtracja wody

  Woda przepływa szybko przez specjalnie zaprojektowany wkład, dzięki czemu możesz natychmiast rozpocząć prasowanie. Ustaw filtr IronCare blisko siebie, aby móc w dowolnym momencie uzupełnić poziom wody w żelazku, bez ciągłego przenoszenia go do zlewu.

 • Zmiana koloru oznacza konieczność wymiany wkładu

  Zmiana koloru oznacza konieczność wymiany wkładu

  Kolor będzie się zmieniał stopniowo, wraz ze zmieniającym się poziomem skuteczności oczyszczania wody, od góry do dołu. Z biegiem czasu kolor filtra zmieni się z niebieskiego na brązowy. Po całkowitej zmianie koloru na brązowy należy wymienić filtr, aby zapewnić dalsze optymalne działanie urządzenia.

 • Do 3 miesięcy prasowania

  Do 3 miesięcy prasowania

  W związku z różnicami w twardości wody w różnych lokalizacjach oraz w liczbie godzin użytkowania żelazka w cyklu tygodniowym, okres eksploatacji wkładu może się różnić; 1 wkład może wystarczyć nawet na 3 miesiące prasowania.

 • Przeznaczony do filtra wody IronCare

  Przeznaczony do filtra wody IronCare

  Wymienny wkład zapewnia optymalną skuteczność filtra wody IronCare.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Akcesoria dla tego produktu

Zobacz wszystkie akcesoria
 • * Dane oparte na procesie filtrowania 12 l wody o twardości na poziomie 16,8°dh
 • * Testowano na żelazku parowym GC5000 firmy Philips z użyciem wody o twardości 16,8˚dH, badając wyłącznie efekt (wpływ) kamienia
 • Produkt może wyglądać na ciemniejszy i bardziej mokry niż na zdjęciu na opakowaniu, ponieważ został nasączony wodą demineralizowaną w celu uzyskania optymalnej wydajności.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu