1
Akcesoria komputerowe

Kamera telewizyjna

  Kamera telewizyjna

  Korzystaj z programu Skype™ w telewizorze

  Dziel się swoimi doświadczeniami z osobami, które są dla Ciebie ważne, bez względu na to, gdzie się znajdują. Dzięki programowi Skype™ w telewizorze możesz bezpłatnie wykonywać połączenia głosowe i wideo. Wystarczy podłączyć tę wysokiej jakości kamerę do telewizora LED Smart firmy Philips podłączonego do Internetu i już można dzwonić. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Korzystaj z programu Skype™ w telewizorze

Połączenia głosowe i wideo z salonu

 • Rozmowy wideo za darmo

  Można za darmo wykonywać rozmowy wideo przez Skype na telewizorze Philips Smart. Wystarczy podłączyć kamerę do złącza USB telewizora i podłączyć telewizor do Internetu, a następnie postępować zgodnie z prostymi instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby móc zacząć rozmawiać z rodziną i przyjaciółmi.

 • Tanie połączenia z telefonami stacjonarnymi i komórkowymi

  Można wykonywać połączenia przez Skype za darmo, a także tanio dzwonić pod numery stacjonarne i komórkowe na całym świecie. Kamera telewizyjna Philips zapewnia wysokiej jakości dźwięk dzięki dwóm wbudowanym mikrofonom.

 • Rozmawiaj z wieloma osobami naraz za pośrednictwem telewizora

  Rozmawiaj z wieloma osobami naraz za pośrednictwem telewizora, czatuj i za darmo umawiaj się z nimi na obiad, jeśli również korzystają ze Skype'a.

 • Połączenia wideo dzięki kamerze telewizyjnej wysokiej jakości

  Wysokiej jakości kamera telewizyjna Philips dla wszystkich telewizorów Philips z technologią Smart TV Premium zapewnia znakomitą jakość obrazu. Umożliwia wykonywanie połączeń wideo z niesamowitym bogactwem szczegółów na dużym telewizorze.

 • Wyraźny obraz z każdego miejsca dzięki cyfrowemu zbliżeniu 3x

  Dzięki trzykrotnemu cyfrowemu zbliżeniu możesz ustawić zbliżenie w dowolny sposób bez względu na to, jak daleko siedzisz od telewizora. Możesz także pochylić i przesunąć obraz, aby doskonale go ustawić, nawet jeśli telewizor nie znajduje się bezpośrednio przed kanapą lub w kącie.

 • Wyraźne brzmienie głosu bez względu na odległość i przestrzeń

  Ta kamera ma funkcję przetwarzania dźwięku z redukcją echa, co sprawia, że nie słychać echa rejestrowanego przez wbudowany mikrofon. Dzięki temu głos brzmi wyraźnie podczas rozmów przez Skype i dźwięk jest doskonałej jakości.

 • Uniwersalny zacisk na wszystkich telewizorach Philips z technologią Smart TV Premium

  Ta zgodna ze wszystkimi telewizorami LED Smart firmy Philips z certyfikatem Skype kamera jest wyposażona w prosty w użyciu zacisk umożliwiający szybką instalację. Wystarczy podłączyć kamerę do gniazda USB telewizora, aby po wykonaniu kilku prostych czynności wykonywać połączenia przez Skype.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Skype nie służy do dzwonienia pod numery alarmowe — Skype nie zastępuje zwykłych telefonów i nie można go używać do nawiązywania połączeń z numerami alarmowymi.
 • Aby wykonywać bezpłatne połączenia wideo między użytkownikami Skype™ w telewizorze, telewizor musi być podłączony do Internetu.
 • Funkcja zbliżania, przesuwania i pochylania obrazu dostępna jest wyłącznie w telewizorach w Europie i Rosji

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu