Saeco

W pełni automatyczne ekspresy do kawy Saeco

* Sugerowana cena detaliczna
** Widoczne dane techniczne nie dotyczą wszystkich produktów w danej ofercie.

Saeco Incanto W pełni automatyczny ekspres do kawy

Elegancki wygląd. Rewelacyjna jakość kawy.

 

Ekspres do kawy Saeco Incanto to nowy standard w swojej klasie. Wyrafinowany panel przedni ze stali szlachetnej kryje w sobie wysokiej jakości włoską technologię opracowaną, aby za każdym razem parzyć wyśmienitą kawę. Twoje marzenia o kawie wreszcie się spełniają.

 

Więcej informacji

Zapoznaj się z wyjątkowymi funkcjami ekspresów

Młynek ceramiczny

 

W przeciwieństwie do tradycyjnych w pełni automatycznych ekspresów do kawy wyposażonych w stalowy młynek, wszystkie ekspresy do kawy firmy Saeco mają wytrzymały, w pełni ceramiczny młynek umożliwiający regulację mielenia w celu wydobycia pełnego smaku. Dzięki tej funkcji ziarna mogą być drobno zmielone, co pozwala uzyskać prawdziwe espresso, lub grubo zmielone — pod kątem łagodniejszego smaku. Do wyboru jest 5 ustawień, z którymi można eksperymentować, a ceramiczne wykonanie eliminuje problem smaku przypalonej kawy.

 

Wszystkie automatyczne ekspresy do kawy

Komora parzenia Varipresso

 

Wyjątkowa funkcja ekspresów do kawy firmy Saeco, która nie jest dostępna w innych ekspresach, umożliwia regulację ciśnienia parzenia (od mniejszego, idealnego dla caffè americano, po większe, pozwalające przygotować bogate i intensywne w smaku espresso) i ilości kawy (od małej do dużej) oraz automatycznie dociska młynek za użytkownika.

 

Automatyczne ekspresy do kawy z blokiem zaparzającym Varipresso

Technologia Latte Perfetto

 

Opatentowana przez firmę Saeco technologia Latte Perfetto dwukrotnie spienia mleko za dotknięciem przycisku, zapewniając stały, niewiarygodnie gęsty i gorący strumień mleka prosto do Twojej filiżanki bez ryzyka rozlewania. Jest to możliwe dzięki wyjątkowemu wyjmowanemu pojemnikowi na mleko z dwiema komorami spieniającymi, który ma również automatyczny cykl czyszczenia i może być przechowywany w lodówce dla większej higieny i wydajności.

 

Automatyczne ekspresy do kawy z technologią Latte Perfetto

Technologia Thermospeed

 

Nie czekaj dłużej na swoją kawę. Ta innowacyjna funkcja umożliwia skrócenie czasu przygotowywania kawy i błyskawiczne parzenie espresso o idealnej temperaturze. Dzięki niej ekspres zużywa również o 66% mniej wody, co oznacza, że nie trzeba uzupełniać tak często zbiornika.

 

Automatyczne ekspresy do kawy z bojlerem Thermospeed

Filtr wody AquaClean

 

Przygotuj do 5000 filiżanek* kawy bez konieczności usuwania kamienia dzięki filtrowi, który oczyszcza wodę za pomocą 3 wyjątkowych, zaawansowanych technologicznie funkcji. Filtr z mikroskopijnymi otworami zapobiega obecności zanieczyszczeń w wodzie, technologia wymiany jonów usuwa wapń z wody, zanim wpłynie ona do ekspresu do kawy, a dzięki opatentowanemu przepływowi woda dłużej przebywa w filtrze, zanim zostanie przetransportowana do w pełni automatycznego ekspresu do kawy, co gwarantuje dokładne oczyszczanie wody i lepszy smak kawy bez zbędnego wysiłku. Wystarczy wymieniać filtr co 3 miesiące.

 

* W przypadku filiżanek o pojemności 0,1 l, przy 8 wymianach filtra przeprowadzanych zgodnie ze wskazaniem urządzenia

 

Informacje o filtrze wody AquaClean

System wstępnego zaparzania

 

Dobrze znana zasada baristów mówi o tym, że ziarna kawy należy najpierw wstępnie zwilżyć, nim rozpocznie się parzenie, ponieważ umożliwi to uwolnienie ukrytej struktury i wydobycie aromatu. W przeciwieństwie do tradycyjnych ekspresów do kawy wyposażonych w funkcję wstępnego zaparzania, ekspres Saeco jest wyposażony w technologię umożliwiającą użytkownikowi dostosowanie czasu wstępnego zaparzania i zapewnienie sobie bardziej intensywnego smaku kawy.

 

Wszystkie automatyczne ekspresy do kawy

Informacje o ekspresach do kawy Saeco

 

Innowacja jest kluczowym elementem każdego ekspresu do kawy Saeco. W pełni automatyczne ekspresy do kawy Saeco wyposażone w liczne technologiczne rozwiązania umożliwiają parzenie doskonałego espresso, cappuccino, latte macchiato i innych napojów za dotknięciem przycisku, natomiast ręczne ekspresy do kawy umożliwiają kawoszom przygotowanie prawdziwego włoskiego espresso — z pyszną, trwałą pianką — w tradycyjny sposób.

 

Więcej informacji o firmie Saeco

W czym możemy ci pomóc?

Promocja "Twój osobisty barista"

 

Kup ekspres i odbierz zestaw na dobry początek!

 

Sprawdź

Saeco Premium Service

 

Wyjątkowy program obsługi klientów. Odkryjesz jak dbamy o najlepszą kawę również w Twoim domu.

 

Sprawdź

Odkryj inne kategorie naszych produktów

Ręczne ekspresy do kawy Saeco

W pełni automatyczne ekspresy do kawy firmy Philips

Ekspresy z filtrem firmy Philips