1
Produkty

Ekspresy do kawy Philips

W pełni automatyczne ekspresy do kawy firmy Philips

 

Nasze ekspresy do kawy „od ziaren do filiżanki” pozwalają przygotować espresso lub kawę przelewową za jednym dotknięciem, natomiast wbudowany spieniacz do mleka doskonale nadaje się do przygotowywania cappuccino, latte lub macchiato — niezależnie od pory dnia i nocy.

 

Odkryj nasze automatyczne ekspresy do kawy Philips

 

Ekspresy z filtrem firmy Philips

 

Przygotuj kawę przelewową w tradycyjny sposób, napełniając papierowy filtr kawą mieloną i zaparzając bez zbędnego wysiłku pełny dzbanek aromatycznej kawy, której smakiem możesz delektować się z rodziną i znajomymi.

 

Odkryj nasze ekspresy z filtrem Philips

 

Wyjątkowe Philips

Philips — najlepsza marka ekspresów do kawy w Europie Zachodniej
Kontrola jakości firmy Philips

Kontrola jakości

 

Opracowując swoje produkty, firma Philips przeprowadza na ekspresach przelewowych tysiące testów — ich liczba rośnie jeszcze bardziej, gdy ekspresy trafiają do produkcji. Dla każdego ekspresu z filtrem co roku sprawdzanych jest około 30 000 filiżanek kawy. Ma to na celu zagwarantowanie utrzymania wysokich standardów jakości naszych ekspresów do kawy i zapewnienie bogatego smaku i aromatu każdej filiżanki kawy.

Philips — 50 lat doświadczenia w dziedzinie kawy

50 lat doświadczenia w dziedzinie kawy

 

Firma Philips od 1965 r. pozwala swoim klientom delektować się pyszną kawą w domu. Firma od zawsze była liderem w obszarze opracowywania ekspresów do kawy dzięki pionierskim technologiom, takim jak innowacyjny system Boil & Brew. Po wkroczeniu w XXI wiek, firma nawiązała współpracę z Sarą Lee w celu wprowadzenia na rynek SENSEO®, pierwszego na świecie ekspresu do kawy na saszetki. Z początkiem XXI wieku firma Philips powitała również w swojej ofercie marki Saeco i Gaggia pochodzące z Włoch, miejsca narodzin espresso. Obecnie nasza oferta obejmuje pełen asortyment ekspresów do kawy wraz z akcesoriami. Z okazji 50-lecia swojej działalności w obszarze ekspresów firma Philips przedstawia kolejne przełomowe rozwiązanie, umożliwiające parzenie doskonałego espresso i kawy przelewowej w jednym urządzeniu.

Espresso i kawa przelewowa z jednego ekspresu Philips

Espresso i kawa przelewowa z jednego ekspresu

 

Firma Philips jako jedyna na świecie ma w swojej ofercie ekspres do kawy, w którym można przygotować zarówno kawę przelewową, jak i espresso. Innowacyjna funkcja Przełącznika kawy pozwala delektować się jednym z dwóch rodzajów kawy i zmieniać je jednym przełącznikiem.

 

Więcej informacji

Philips — szeroki wybór napojów

Coś dla każdego

 

Bez względu na to, czy więcej przyjemności daje Ci przygotowywanie, czy też picie kawy, firma Philips ma w swojej ofercie ekspres dla Ciebie. W pełni automatyczny ekspres do kawy umożliwia zaparzenie doskonałego espresso, cappuccino, latte lub macchiato za dotknięciem jednego przycisku. Ekspres przelewowy pozwala przygotować dzbanek kawy przelewowej, którą możesz podzielić się z rodziną i przyjaciółmi, korzystając z wielu metod mielenia i parzenia.

 

Więcej informacji

Philips

kamienie milowe

Odkryj inne marki

Kliknij logo marki, aby dowiedzieć się więcej.

Odkryj inne kategorie

W pełni automatyczne ekspresy do kawy Saeco

Ręczne ekspresy do kawy Saeco

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu