Powrót do opisu produktu
Philips Lokówka stożkowa Care CurlControl HP8618/00

Zdrowszy sposób na idealne loki i fale

Lokówka stożkowa HP8618/00

dzięki wskaźnikowi utrwalenia loków

Wspaniałe, delikatne loki pełne blasku. Zmysłowe, piękne fale o dużej objętości… Dzięki nowej lokówce stożkowej Care CurlControl firmy Philips można stworzyć różne rodzaje loków, nie niszcząc włosów.
Philips Lokówka stożkowa HP8618/00 Care CurlControl 13–25 mm 5 5 3 3
Świetna jakość za przystępną cenę Moje włosy są proste, cienkie i delikatne, zawsze natomiast marzyłam o burzy loków. Po dłuższych poszukiwaniach lokówki, wybór padł na produkt Philipsa. Po otwarciu pudełka pierwszy plus: lokówka ma prosty, nowoczesny kształt, który będzie pasować do każdej łazienki. Użytkowanie jest dość intuicyjne, nie trzeba godzinami wertować instrukcji obsługi. Lokówka nagrzewa się w kilka chwil, informuje za pomocą sygnałów dźwiękowych kiedy lok jest gotowy, a więc nie zniszczymy nią włosów przez przegrzanie. Kolejnym plusem jest cena - za niewielkie pieniądze otrzymujemy naprawdę profesjonalny produkt. Bardzo polecam! 23 wrzesień 2013
Łatwa i przyjemna w użyciu, doskonały efekt loków Lokówka jest bardzo łatwa w użyciu. Do produktu dołączona jest obszerna instrukcja, jednak można by nauczyć się nią posługiwać intuicyjnie. Ma regulację czasu "grzania" (po upływie odpowiedniej ilości sekund słyszymy sygnał dźwiękowy) oraz temperatury, dzięki czemu możemy dostosować odpowiedni program do grubości i stanu naszych włosów. Szybko się nagrzewa, praktycznie po kilkunastu sekundach można zacząć układanie fryzury. Trochę brakowało mi na początku "łapki" przytrzymującej kosmyk, ale z każdym razem dochodzę do większej wprawy w tworzeniu loków. Dzięki lokówce moja fryzura zyskała objętości, a ja czuję się jak gwiazda filmowa ;-) 5 sierpień 2013
Wspaniały produkt do pielęgnacji włosów Od kilku dni użytkuję lokówkę Philips Care CurlControl. Początkowo sceptycznie podchodziłam do lokówki o stożkowatym kształcie, czyli nie posiadającej "łapki" do przytrzymywania włosów podczas ich nakręcania. Jednak bardzo szybko opanowałam korzystanie, chociaż początkowo bałam się, że poparzę dłonie. Nic takiego nie miało miejsca:) Niezwykle pomocna okazała się instrukcja zawierająca ilustarcje wskazujące jak należy używać lokówki. Lokówka bardzo szybko się rozgrzewa, praktycznie od razu po włączeniu można kręcić. Niezwykle łatwo ją ustawić, włączyć i wyłączyć. Lokówka oprócz regulacji temperatury (od 130-200 stopni), posiada również wskaźnik, który krótkim, podwójnym dźwiękiem informuje kiedy lok jest gotowy. Mamy również możliwość ustawienia ile czasu- 5, 8 czy 10 sekund, ma minąć od czasu zakręcenia kosmyka włosów do sygnału dźwiękowego. To dodatkowy atut lokówki. Mianowicie każdy korzystający z tej lokówki może ustawić samodzielnie temperaturę i czas, żeby dopasować indywidualnie działanie lokówki do swojego rodzaju włosów.Niektórzy (w tym ja) mają włosy miękkie i podatne na układanie, więc w tym przypadku do uzyskania "loczka" wystarczy niższa temp. i krótszy czas. Inni, mający sztywne włosy będą potrzebowali więcej czasu i wyższej temperatury dla uzyskania podobnego efektu. Przy tych wszystkich innowacjach, ryzyko "przysmażenia/przypalenia" włosów praktycznie nie istnieje:) Pierwszego dnia użytkowania udało mi się zrobić "burzę fal" na głowie. Włosy wydawały się bardziej puszyste i wizualnie było ich więcej. Mój tata, gdy mnie zobaczył, stwierdził że wyglądam jak gwiazda filmowa. Ten komplement to najlepsza rekomendacja dla lokówki:) 12 lipiec 2013
1-3 na 3
Oceny użytkowników (3)

Zalety

Doskonale wystylizowane włosy

 • Stożkowy wałek umożliwia tworzenie różnego rodzaju loków i fal
 • Maksymalna temperatura 200°C zapewnia doskonałe efekty modelowania

Mniejsza szkodliwość dla włosów

 • Wyjątkowy wskaźnik informuje, kiedy loki są gotowe
 • Powłoka ceramiczna SilkySmooth jest 2 razy gładsza dla włosów
 • Ustawienia cyfrowe umożliwiają dostosowanie lokówki do typu włosów

Łatwa obsługa

 • Automatyczne wyłączanie po godzinie
 • Blokowanie za pomocą przycisku zapobiega przypadkowemu włączaniu i wyłączaniu
 • Podstawka zabezpieczająca umożliwia łatwą obsługę
 • Wskaźnik gotowości do pracy na ekranie LCD
 • Uniwersalne napięcie

Laur Konsumenta 2013

Charakterystyka urządzenia

Wyjątkowy wskaźnik informuje, kiedy loki są gotowe

Wyjątkowy wskaźnik utrwalenia loków informuje o tym, kiedy loki są utrwalone, emitując sygnał dźwiękowy. Ta innowacyjna funkcja pozwala uzyskać piękne loki i fale, zapobiegając przegrzaniu włosów. Wystarczy wybrać jeden z czasów nakręcania loków i nacisnąć przycisk po nawinięciu włosów na wałek. Zalecenia ekspertów dotyczące wyboru czasu utrwalania loków w zależności od rodzaju włosów i fryzury, jaką chce się stworzyć, można znaleźć w instrukcji obsługi.

Wskaźnik utrwalenia loków
Powłoka ceramiczna SilkySmooth

Powłoka ceramiczna SilkySmooth jest 2 razy gładsza dla włosów

Ceramiczny wałek SilkySmooth, który jest 2 razy gładszy niż zwykły wałek ceramiczny, zapewnia mniejsze tarcie i łagodniejsze wypuszczanie włosów, aby były one zdrowsze i bardziej lśniące.

Ustawienia cyfrowe umożliwiają dostosowanie lokówki do typu włosów

Ustawienia cyfrowe umożliwiają wybór temperatury (130–200°C) i czasu układania loków (5, 8 lub 10 sekund), które są odpowiednie dla danego typu włosów i układanej fryzury.

Ustawienia cyfrowe
Stożkowy kształt wałka

Stożkowy wałek umożliwia tworzenie różnego rodzaju loków i fal

Dzięki lokówce stożkowej (Ø13–25 mm) możesz stworzyć różnego rodzaju zakręcone fryzury: od zwartych loczków do luźnych, naturalnie wyglądających loków i fal. To szybki i prosty sposób, pozwalający uniknąć niepożądanego skręcania się włosów. Dodaj objętości swoim włosom i zakręć na głowie loki!

Automatyczne wyłączanie po godzinie

Niektóre prostownice do włosów i lokówki są wyposażone w funkcję automatycznego wyłączania, która zapewnia bezpieczeństwo i spokój. Włączona lokówka wyłączy się po 60 minutach działania.

Bezpieczne użytkowanie
Blokowanie za pomocą przycisku

Blokowanie za pomocą przycisku zapobiega przypadkowemu włączaniu i wyłączaniu

Zawsze masz pełną kontrolę. Koniec z przypadkowymi zmianami temperatury dzięki funkcji blokowania za pomocą przycisku.

Maksymalna temperatura 200°C zapewnia doskonałe efekty modelowania

Maksymalna temperatura 200°C gwarantuje doskonałe rezultaty nawet w przypadku grubych włosów i jest dla nich mniej szkodliwa.

Maksymalna temperatura 200°C
Uniwersalne napięcie

Uniwersalne napięcie

Uniwersalny zakres napięć sprawia, że to idealny towarzysz podróży

Podstawka zabezpieczająca umożliwia łatwą obsługę

Podstawka zabezpieczająca pozwala na bezpiecznie odłożenie lokówki podczas korzystania z niej.

Wskaźnik gotowości do pracy na ekranie LCD

Symbol temperatury przestaje migać, gdy lokówka jest nagrzana i gotowa do użycia.

Eco passport

Firma Philips troszczy się o środowisko naturalne i społeczeństwo, dlatego niestrudzenie wspiera ekologiczne procesy produkcji.

Zamów nasz biuletyn

Wprowadź swój adres e-mail

Subskrybuj
Zasady poufności

Rejestracja

Czy posiadasz ten produkt?

Zarejestruj produkt

HP8618/00