Uniwersalny pilot dla każdego

Czy nie chcielibyście obsługiwać wszystkich urządzeń audio-wideo przy użyciu tylko jednego pilota? I to bez względu na markę i zasięg? Dzięki uniwersalnemu pilotowi jest to możliwe. To pomysłowe urządzenie jest zgodne z każdym rodzajem sprzętu i może obsługiwać kilka jednostek naraz. Dzięki uniwersalnemu pilotowi Twoje życie będzie prostsze, a Twój stolik niezagracony!

Zamień i unowocześnij

Zamiana starego pilota to okazja na poznanie wielu zalet pilota uniwersalnego. Opracowany z myślą o obsłudze niemal każdego typu urządzenia dowolnej marki, uniwersalny pilot firmy Philips bardzo często przewyższa ten dostarczany wraz ze sprzętem.

Więcej informacji

Prestigo — Pełna kontrola!

Przeszkadza Ci zbyt wiele pilotów w domu? Dzięki pilotowi Prestigo firmy Philips możesz zamienić je wszystkie na jeden, obsługujący aż do 15 urządzeń.

Więcej informacji

Nagrodzone standardy

Najnowocześniejsza technologia pilota Prestigo SRU9600 została doceniona wieloma prestiżowymi wyróżnieniami, m.in. nagrodą iF Product Design oraz nagrodą CES Innovations Design and Engineering 2007.

Prestigo — styl i wygoda w zasięgu ręki

Pilot cały czas pozostaje na widoku i jest często używany, dlatego ważne, aby pasował do stylu życia. Eleganckie linie i przemyślany projekt pilota Prestigo świadczy o wyszukanym stylu. Ponadto każdy doceni niezaprzeczalną funkcjonalność i wygodę użytkowania urządzenia.

Obsługa aż do 15 urządzeń

Pilot Prestigo może obsłużyć każde urządzenie, ale wymagania użytkownika mogą być różne. Dlatego każdy może sobie wybrać z rodziny dostępnych modeli odpowiednie urządzenie dostosowane do indywidualnych potrzeb, bez względu na to czy szukasz pilota do obsługi 8 czy 15 urządzeń.

Intuicyjna konfiguracja

Uniwersalny pilot musi zidentyfikować urządzenia, które ma obsługiwać. Inteligentny kreator pozwala szybko skonfigurować pilota Prestigo. Nie potrzebujesz żadnej instrukcji obsługi, komputera ani dostępu do Internetu, aby przygotować pilota do działania.

Błyskawiczny wybór kanałów

Chcesz w prosty i szybki sposób wybierać swoje ulubione kanały? Pilot Prestigo SRU8015 pozwala wyświetlać kolorowe ikony stacji telewizyjnych, zapewniając ich łatwe przełączanie.

Sterowanie jednym przyciskiem

Korzystanie z pilota Prestigo jest intuicyjnie proste. Wciśnięciem jednego przycisku możesz obsługiwać kilka różnych urządzeń.

Instynktowna funkcjonalność. Łatwe dostosowanie.

Pilot Prestigo jeszcze długo będzie użyteczny. Czysty i przejrzysty układ sprawia, że nigdy nie będziesz długo szukać odpowiedniego przycisku do odpowiedniej funkcji, zarówno tej już ustawionej, jak i tych dodanych później.

Ten sam pilot, tylko lepszy

Zgubiony lub zepsuty pilot? Żaden problem! Dzięki niezawodnemu pilotowi z serii SRU5100 możesz nadal obsługiwać swój sprzęt tak jak wcześniej, mając dostęp do wszystkich funkcji starego pilota.

Współpracuje z ponad 1000 marek

Pragniemy wzbogacić Twoje życie jak największą liczbą produktów firmy Philips, jednak zdajemy sobie sprawę z tego, że możesz mieć w swoim domu także sprzęt innych marek. Dlatego właśnie stworzyliśmy serię SRU5100, obsługującą urządzenia niemal każdej marki. A jeśli chcesz oczyścić swój stolik z niepotrzebnych pilotów, Twój wybór powinien paść na modele 7-w-1, obsługujące aż do 7 urządzeń.

Szybkie i inteligentne zapamiętywanie funkcji

Nie musisz przejmować się utratą funkcjonalności po zakupie uniwersalnego pilota firmy Philips. Modele SRU5150 i SRU5170 z łatwością nauczą się wszystkiego, co robił Twój poprzedni pilot. Dzięki temu nigdy nie utracisz kontroli.

Prosta konfiguracja

Nie musisz być fachowcem od techniki, aby uruchomić swój nowy pilot. Proste procedury ustawiania modeli SRU5150 i SRU5170 zapewnią błyskawiczne przygotowanie pilota do użytku, a wszystko dzięki wskazówkom wyświetlanym na bieżąco na monitorze LCD oraz skróconej instrukcji obsługi.

Wygoda użytkowania

Dzięki ergonomicznemu kształtowi i logicznie pogrupowanym funkcjom, modele z serii SRU5100 są pod każdym względem łatwe i wygodne w użyciu.

Poręczne piloty


Dane produktu
Szukasz prostych modeli do łatwego przełączania kanałów? Te eleganckie, uniwersalne piloty są idealnym rozwiązaniem. Są zgodne z niemal każdą marką i na pewno przydadzą się do obsługi drugiego telewizora lub jako urządzenie zapasowe.

Rozwiązania najwyższej
      jakości


Dane produktu
Jeśli potrzebujesz prostego, zaprogramowanego pilota do obsługiwania wszystkich standardowych funkcji sprzętu audio-wideo, te modele zapewnią Ci odpowiednią kontrolę. Idealnie nadają się do zastąpienia zgubionych lub zepsutych pilotów i są na tyle wszechstronne, że mogą kontrolować nawet 3 lub 4 urządzenia.
Porównaj produkty

Porównaj produkty

Zobacz wszystkie produkty i porównaj je, zanim zdecydujesz.

Uruchom teraz 

Zamów nasz biuletyn

Wprowadź swój adres e-mail

Subskrybuj
Zasady poufności

Potrzebujesz pomocy technicznej?

Skorzystaj z obszernych informacji dotyczących internetowej pomocy technicznej lub skontaktuj się z nami.

Odwiedź stronę pomocy technicznej