Witaj. Czekaliśmy na Ciebie.

Telewizor Philips

Przekonaj się, w jaki sposób zmieniamy oblicze telewizji poprzez nasze wzornictwo, funkcję Smart TV i inteligentną interakcję

Przewijaj i odkrywaj

Odkryj nasz
nagradzany telewizor Ultra HD

Smart TV

Nie tylko oglądaj telewizję, ale również odkrywaj świat elektronicznej rozrywki, informacji i mediów społecznościowych w zaciszu własnego salonu.

Dzięki telewizorowi Smart TV firmy Philips możesz cieszyć się telewizją internetową i bogactwem aplikacji, przeglądać zasoby Internetu, wypożyczać filmy, korzystać z serwisów Facebook i Twitter... i nie tylko.

Dowiedz się więcej Zamknij Zobacz telewizory Smart TV Odtwórz film

Polecane filmy i pasek wyszukiwania

Nigdy więcej nie powiesz „nic ciekawego nie ma dzisiaj w telewizji”.

W strefie poleceń znajdują się sugestie oparte o Twoje własne preferencje, a pasek wyszukiwania pozwala łatwo znaleźć ulubione filmy i aplikacje Smart TV — zawsze jest coś nowego do zrobienia.

Aplikacje

Wybieraj i organizuj aplikacje tak, jak chcesz. Poczynając od aplikacji takich jak Skype, Twitter, Facebook i YouTube, do wideo na żądanie (VOD), telewizji internetowej, gier, wiadomości i prognozy pogody — dostęp do świata Internetu na ekranie telewizora nigdy nie był prostszy.

Skype

Nadaj nowy wymiar rozmowom i dziel się wrażeniami z bliskimi, gdziekolwiek są. Dzięki aplikacji Skype w telewizorze możesz prowadzić rozmowy głosowe i wideo na dużym ekranie. Wszystko, co musisz zrobić, to sprawdzić czy Twój telewizor posiada wbudowaną kamerę, czy może wymagana jest osobna kamera.

Smart TV Cloud

Aplikacja Cloud TV w na pulpicie nawigacyjnym Smart TV umożliwia dostęp do setek kanałów telewizyjnych z wykorzystaniem samego połączenia internetowego. Pozwala przechowywać i przeglądać ulubione filmy, zdjęcia i muzykę przez Internet — w chmurze. Aplikację można łatwo dostosować do swoich preferencji poprzez ustawianie własnych niestandardowych kanałów telewizyjnych.

To jak posiadanie własnej stacji telewizyjnej.

Aplikacja Cloud TV

Aplikacja Cloud TV i połączenie Wi-Fi to wszystko, czego potrzebujesz, aby mieć dostęp do setek płatnych i bezpłatnych kanałów w chmurze.* A gdy już wybierzesz ulubione kanały, możesz spersonalizować swoje konto, tworząc w aplikacji sekcję Mój kanał.

* Dostępność kanałów telewizyjnych różni się w zależności od kraju

Aplikacja Cloud Explorer

Wyświetlaj zdjęcia i filmy lub słuchaj muzyki, korzystając z aplikacji Cloud Explorer w swoim lub jakimkolwiek innym telewizorze z dostępem do aplikacji. Aby mieć pełny dostęp do zawartości swojej chmury, wystarczy przejść do aplikacji Cloud Explorer w telewizorze korzystającym z chmury i zalogować się do konta w chmurze. To niezwykle proste!

Inteligentna interakcja

Twój telewizor. Twój dom. Twoje wrażenia.

Obsługuj telewizor z dowolnego miejsca w domu.

Przesyłaj zawartość z urządzenia przenośnego do telewizora, z telewizora do telewizora w innym pomieszczeniu lub nawet z telewizora na urządzenie przenośne. Ty tu rządzisz.

Dowiedz się więcej Zamknij Zobacz telewizory Smart TV
iphone, ipod, ipad, tv
 • Wzornictwo

  Witaj w świecie nowoczesnego wzornictwa telewizorów.

  Firma Philips wykroczyła poza granice tradycyjnej telewizji, aby na nowo zdefiniować sposób w jaki postrzegasz telewizję — i Twój telewizor — na zawsze.

  Od samego pomysłu i w czasie fazy projektowania dostrzegamy piękno w najmniejszych szczegółach. Łączymy pasję, kreatywność i prawdziwe materiały, by dać Ci wspaniałe wzory odbiorników, ram i podstaw, które doskonale uzupełnią każde wnętrze oraz twój styl życia.

  Dowiedz się więcej Zamknij Zobacz wszystkie telewizory Odtwórz film
 • Im mniejsze ramy tym lepiej

  Im cieńsze są ramy telewizora, tym lepiej wtapiają się w otoczenie. Czasami największy wrażenie robią rzeczy, których nie widać.

  Dowiedz się więcej Zamknij Zobacz wszystkie telewizory
 • Podstawy

  Zaprojektowaliśmy podstawy w taki sposób, aby nasze telewizory wyglądały na lżejsze i unoszące się w powietrzu. Efekt? Piękne i eleganckie telewizory w każdym szczególe.

  Dowiedz się więcej Zamknij Zobacz wszystkie telewizory
 • Materiały i wykończenie

  Poczynając od prawdziwych materiałów po neutralne i klasyczne kombinacje kolorów — wysokiej jakości materiały i wykończenia, których używamy, są wybrane specjalnie po to, by doskonale współgrać z wnętrzem Twojego mieszkania.

  Dowiedz się więcej Zamknij
  Zobacz wszystkie telewizory
 • Technologia
  Ultra HD

  Nagroda EISA

  Korzystając z dziedzictwa tej nagradzanej technologii odpowiedzialnej za jakość obrazu, wykonaliśmy ogromny krok naprzód, aby zaoferować Ci nasz najnowszy, wielokrotnie nagradzany telewizor. Philips Ultra HD wyróżnia się rozdzielczością 4 razy wyższą niż tradycyjne telewizory Full HD.

  Dzięki ponad 8 milionom pikseli i niepowtarzalnej technologii Ultra Resolution zwiększającej rozdzielczość obraz jest lepszy niezależnie od oryginalnej treści — wyższa ostrość, większa głębia, doskonały kontrast, płynny i naturalny ruch, bezbłędne szczegóły... To okno na nowy świat.

  Nie tylko my uważamy, że to naprawdę wspaniały produkt; potwierdzeniem tego jest nagroda dla najlepszego europejskiego telewizora Ultra HD roku 2013.

  Dowiedz się więcej Zamknij Odkryj technologię Ultra Resolution Zobacz wszystkie telewizory
  Nasz najnowszy wynalazek, czyli technologia Ultra Pixel HD, wznosi jakość obrazu na zupełnie nowy poziom.
  Algorytmy przetwarzania obrazu pozwalają wyświetlić na ekranie każdy obraz w najlepszej rozdzielczości Ultra HD. Dzięki temu bez względu na to, czy oglądasz film w trybie online, czy też materiał w rozdzielczości macierzystej Ultra HD, zawsze możesz cieszyć się najdoskonalszą ostrością i jakością Ultra HD.
 • Pionierzy w jakości obrazu

  Być może pierwszym w życiu telewizorem, jaki widziałeś był telewizor Philips. Co więcej, być może pierwszym w życiu telewizorem, jaki widzieli Twoi dziadkowie, był telewizor Philips. Od lat 40. XX wieku jesteśmy pionierami branży telewizyjnej. Naszą pozycję zbudowaliśmy dzięki niesamowitej innowacyjności i najwyższej jakości obrazu.

  Od czasu gdy zaprezentowaliśmy nasz pierwszy telewizor, naszym celem jest oferowanie klientom najbardziej innowacyjnych możliwych rozwiązań. Bez względu na to, czy oglądasz telewizję, przeglądasz Internet czy grasz w gry, doświadczasz najczystszego, najwyraźniejszego, najbardziej płynnego i urzekającego obrazu, jaki kiedykolwiek został stworzony. Skorzystaj już dziś z dziedzictwa firmy Philips i jej nagradzanej jakości obrazu.

  Dowiedz się więcej Zamknij Zobacz wszystkie telewizory Odtwórz film
  Włącz powiększenie
  szkło powiększające
 • robot przelatuje w prawo robot przelatuje w lewo
  telewizor robot wchodzi w telewizor

  PMR — zobaczysz każdy szczegół

  Czy nie byłoby wspaniale, gdyby sceny akcji wyglądały na ekranie bardziej realistycznie? Teraz, dzięki technologii Perfect Motion Rate firmy Philips, właśnie tak wyglądają.

  Technologia Perfect Motion Rate to połączenie wyjątkowego przetwarzania obrazu, liczby klatek na sekundę, częstotliwości odświeżania poszczególnych klatek, a także doskonałych możliwości przyciemniania brazu i technologii podświetlenia. Im wyższy współczynnik PMR, tym wyższa jakość obrazu.

  Dowiedz się więcej Zamknij Odtwórz film
 • Ruch
  Kontrast
  Kolor
  Ostrość
  PMR Ultra 900 Hz
  Moc przetwarzania 4 miliardów pikseli
  Niezwykła ostrość ruchomego obrazu oraz idealnie płynny ruch
  Doskonały kontrast: 2 000 000:1
  Dynamiczny kontrast w 6400 różnych strefach
  Najgłębsza czerń i najjaśniejsza biel uwydatniają szczegóły w jasnych i ciemnych scenach
  Doskonały kolor: 2,25 biliona kolorów
  Żywe kolory z wielką liczbą odcieni, naturalny odcień skóry i bieli.
  Niezrównana ostrość i niezwykle naturalne szczegóły
  Idealna płynność ruchomego obrazu: 1400 Hz PMR
  Moc przetwarzania 2 miliardów pikseli
  Niezwykła ostrość ruchomego obrazu oraz idealnie płynny ruch
  Doskonały kontrast: 2 000 000:1
  Dynamiczny kontrast w 6400 różnych strefach
  Najgłębsza czerń i najjaśniejsza biel uwydatniają szczegóły w jasnych i ciemnych scenach
  Doskonały kolor: 2,25 biliona kolorów
  Żywe kolory z wielką liczbą odcieni, naturalny odcień skóry i bieli.
  Doskonała rozdzielczość: brzegi i drobne szczegóły ostre jak brzytwa
  Doskonałe odwzorowanie ruchu: 800 Hz PMR
  Moc przetwarzania miliarda pikseli
  Niezwykła ostrość ruchomego obrazu oraz naturalnie płynny ruch
  Doskonały kontrast: 500 000:1
  Dynamiczny kontrast w 6400 różnych strefach
  Najgłębsza czerń i najjaśniejsza biel
  Niesamowity kolor: 4 biliony kolorów
  Żywe kolory z ogromną ilością odcieni
  Doskonała rozdzielczość: brzegi i drobne szczegóły ostre jak brzytwa
  Doskonałe oddawanie ruchu: 200 Hz PMR
  Niezwykła ostrość ruchów
  Doskonały kontrast: 500 000:1
  Dynamiczny kontrast w 6400 różnych strefach
  Najgłębsza czerń i najjaśniejsza biel
  Niesamowity kolor: 69 miliardów kolorów
  Żywe kolory
  Zaawansowana ostrość: brzegi ostra jak brzytwa
  Zaawansowane oddawanie ruchu: 100 Hz PMR
  Ulepszona wyrazistość ruchów
  Niesamowity kontrast: kontrast dynamiczny 500 000:1
  Najgłębsza czerń
  Niesamowity kolor: 69 miliardów kolorów
  Żywe kolory
  Zaawansowana ostrość: brzegi ostra jak brzytwa

  Technologia odpowiedzialna za jakość obrazu

  Ciesz się niesamowicie wyraźnym obrazem z każdego źródła.

  Nasze zaawansowane silniki przetwarzania obrazu skupiają się na czterech elementach, które rejestruje ludzkie oko: ruch, kontrast, kolor i ostrość.

  Technologia odpowiedzialna za jakość obrazu cyfrowo koryguje jego jakość i zapewnia obraz niezwykle ostry, pełen niesamowitych kolorów, szczegółów i głębi — zawsze i bez względu na źródło. Czy oglądasz wideo przez Internet, czy wysokiej jakości film Blu-ray, docenisz oba.

  Dowiedz się więcej Zamknij Zobacz wszystkie telewizory

  Ultra Pixel HD

  Nasz najnowszy wynalazek, czyli technologia Ultra Pixel HD, wznosi jakość obrazu na zupełnie nowy poziom. Algorytmy przetwarzania obrazu pozwalają wyświetlić na ekranie każdy obraz w najlepszej rozdzielczości Ultra HD. Dzięki temu bez względu na to, czy oglądasz film w trybie online, czy też materiał w rozdzielczości macierzystej Ultra HD, zawsze możesz cieszyć się najdoskonalszą ostrością i jakością Ultra HD.

  Zobacz wszystkie telewizory Dowiedz się więcej Zamknij

  Technologia Perfect Pixel HD

  Technologię tę opracowano z myślą o uzyskaniu zaawansowanego obrazu o niezrównanej ostrości i wyrazistości, bez migotania. Każdy piksel tworzący obraz jest optymalizowany w celu lepszego dopasowania do sąsiednich pikseli. Rezultat to wyjątkowe połączenie ostrości, naturalnej szczegółowości, intensywnych kolorów, doskonałego kontrastu i płynnego, naturalnego wyświetlania ruchu.

  Zobacz wszystkie telewizory Dowiedz się więcej Zamknij

  Pixel Precise HD

  Korzystając z naszej nagradzanej technologii Pixel Plus, przenieśliśmy jakość obrazu HD na wyższy poziom. Dzięki technologii Super Resolution, która umożliwia uzyskanie większej ostrości i szczegółowości, zapewniamy najlepszy telewizyjny obraz Full HD niezależnie od wyświetlanych treści. Oznacza to wysoką jakość zarówno filmików internetowych, jak i filmów w formacie Blu-ray.

  Zobacz wszystkie telewizory Dowiedz się więcej Zamknij

  Pixel Plus HD

  Zaawansowana technologia cyfrowego przetwarzania obrazu umożliwia uzyskanie większej ostrości i wyjątkowego kontrastu. Co to oznacza dla użytkownika? Obrazy o wyjątkowej ostrości oraz niewiarygodnej szczegółowości i głębi — zawsze i niezależnie od źródła.

  Zobacz wszystkie telewizory Dowiedz się więcej Zamknij

  Digital Crystal Clear

  Wyjątkowo wyraźny obraz z dowolnego źródła — ten pakiet ulepszeń umożliwia cyfrowe dostosowanie i optymalizację jakości obrazu w celu uzyskania najlepszego poziomu kontrastu, koloru i ostrości.

  Zobacz wszystkie telewizory Dowiedz się więcej Zamknij
 • 3D Max

  Niesamowite wrażenia 3D

  Technologia 3D Max firmy Philips dostarcza niesamowitego, naturalnego obrazu 3D w rozdzielczości Full HD dzięki inteligentnej synchronizacji sygnałów przesyłanych pomiędzy okularami 3D Max a telewizorem Smart 3D Full HD... i wszystko to dzieje się w oka mgnieniu. W połączeniu z technologią Ambilight zapewnia niebywałe wrażenia kinowe w zaciszu własnego domu.

  Easy 3D

  Obraz 3D w komfortowych warunkach

  Dzięki pasywnej technologii 3D i okularom Easy 3D, nadającym głębię obrazu i jego nienaganną jakość pozbawioną mrugania, technologia Easy 3D firmy Philips pozwala Ci godzinami cieszyć się komfortem oglądania telewizji. W połączeniu z Ambilight wrażenia są jeszcze lepsze.

  Konwersja trybu 2D do 3D

  Przekształć materiał 2D, aby uzyskać zapierające dech w piersiach wrażenia 3D

  Obejrzyj swoją kolekcje filmów w nienagannym i wyraźnym formacie 3D — nawet czarno-białe klasyki. Wysokiej jakości konwersja materiału 2D do 3D gwarantuje wyświetlanie szczegółów, jak napisy, zawsze w tej samej głębi. A ponieważ konwersja odbywa się w czasie rzeczywistym, nigdy nie musisz na nią czekać!

  Regulacja głębi 3D

  Obraz 3D taki, jak lubisz

  Każdy postrzega obraz 3D inaczej. Dlatego też Philips oferuje możliwość dostosowania poziomu głębi obrazu 3D według własnego uznania. Pozwala to na regulację poziomu głębi efektów 3D tak, aby odpowiadały Ci jak najlepiej i nie męczyły oczu.

  Telewizor 3D

  Niektórymi rzeczami najlepiej jest cieszyć się w zaciszu własnego domu.

  Znaleźć się w centrum szaleńczego pościgu samochodowego nie dla każdego może być sposobem na dobrą zabawę, ale przeżycie tego dzięki wyrazistemu obrazowi 3D to zupełnie inna sprawa. Poczuj wiatr we włosach — a wszystko to w zaciszu własnego domu.

  Zamknij Dowiedz się więcej Zobacz telewizory z technologią 3D

Ambilight

Dodaj życia obrazowi

W odróżnieniu od tradycyjnych telewizorów, Ambilight generuje delikatną poświatę wokoło ekranu, która odzwierciedla to, co dzieje się na ekranie, zapewniając jeszcze głębsze doznania.

Efekt Ambilight i jego intensywność można dostosować i ustawić tak, aby dawał idealne rezultaty, bez względu na kolor ściany — wtapia się on w każde wnętrze.

Dowiedz się więcej Zamknij Zobacz telewizory z technologią Ambilight Odtwórz film
Kliknij tutaj, aby poznać możliwości
Technologia Ambilight: WŁ. (3-stronna) / WŁ. (4-stronna) / WYŁ.

Oferta telewizorów

Wybór telewizora to kwestia osobista. Bez względu na to czy wolisz oglądać telewizję czy surfować w Internecie,
mamy dla Ciebie idealny telewizor Smart TV... pasujący do wystroju wnętrza.
*Dane techniczne zależą od kraju i modelu telewizora.

 • 9000

  • Rozdzielczość Ultra HD
  • 3-stronny system Ambilight
  • Smart TV
  • Easy 3D
  • PMR Ultra 900 Hz
  • Skype
  • Certyfikat Wi-Fi
 • DesignLine

  • 3-stronny system Ambilight
  • Smart TV
  • 3D Max
  • PMR 1400 Hz
  • Skype
  • Certyfikat Wi-Fi
 • Elevation

  • 4-stronny system Ambilight
  • Smart TV
  • Easy 3D
  • PMR 900 Hz
  • Ultrapłaskie
  • Certyfikat Wi-Fi
 • 8000

  • 3-stronny system Ambilight
  • Smart TV
  • 3D Max
  • PMR 1400 Hz
  • Zintegrowany aparat fotograficzny
  • Certyfikat Wi-Fi
 • 7000

  • 3-stronny system Ambilight
  • Smart TV
  • Easy 3D
  • PMR 700 Hz
  • Zintegrowany aparat fotograficzny
  • Certyfikat Wi-Fi
 • 6000

  • Dwustronny system Ambilight
  • Smart TV
  • Easy 3D
  • PMR 500 Hz
  • Skype
  • Certyfikat Wi-Fi
 • 5000

  • Dwustronny system Ambilight
  • Smart TV
  • Easy 3D
  • PMR 300 Hz
  • Skype
  • Certyfikat Wi-Fi
 • 4000

  • Smart TV*
  • 3D Max*
  • PMR 200 Hz
  • Skype*
  • Certyfikat* Wi-Fi
 • 3000

  • Smart TV*
  • PMR 100 Hz
  • ClearSound
  • Full HD LED
 • Małe przekątne

  • PMR 200 Hz*
  • ClearSound
  • LED
  • Telewizor LED 3D Smart TV serii DesignLine

   Coś zupełnie innego
   46", 55"
  • Telewizor LED 3D Smart TV serii DesignLine

   Poza telewizję — sztuka innowacyjności

   Rewolucyjne wzornictwo telewizora Philips DesignLine, oparte o szklany ekran sprawiający wrażenie jakby unosił się w powietrzu, jest nie do opisania. Do głowy przychodzą słowa, takie jak „przykuwający wzrok, innowacyjny, najwyższej jakości” oraz „zapierający dech w piersiach”...

  • Niezwykle smukły telewizor LED Ultra HD Smart serii 9000

   Nagrodzona wydajność
   65"
  • Niezwykle smukły telewizor LED Ultra HD Smart serii 9000

   Nowe oblicze rozdzielczości
   84"
  • Niezwykle smukły telewizor LED Ultra HD Smart serii 9000

   Telewizor LED Ultra HD z systemem Ambilight

   Telewizor Ultra HD z serii 9000 firmy Philips ma doskonałe parametry i zapewnia niezrównaną wyrazistość obrazu. Technologia Ultra Pixel HD wykorzystuje sześciordzeniowy system przetwarzania, co pozwala uzyskać niezwykle ostry obraz zarówno w przypadku rozdzielczości macierzystej 4K, jak i materiałów Full HD po konwersji.

  • Niezwykle smukły telewizor LED Ultra HD Smart serii 9000

   Telewizor LED Ultra HD z systemem Ambilight

   Telewizor Ultra HD z serii 9000 firmy Philips ma doskonałe parametry i zapewnia niezrównaną wyrazistość obrazu. Technologia Ultra Pixel HD wykorzystuje sześciordzeniowy system przetwarzania, co pozwala uzyskać niezwykle ostry obraz zarówno w przypadku rozdzielczości macierzystej 4K, jak i materiałów Full HD po konwersji.

  • Już wkrótce

   Niezwykle smukły telewizor LED Elevation

   Błyskotliwy pomysł olśniewa jeszcze bardziej
   60"
  • Niezwykle smukły telewizor LED Elevation

   Niezwykle smukły telewizor LED z 4-stronnym systemem Ambilight XL

   Telewizor LED Full HD Elevation zapewnia niespotykany dotąd poziom realizmu. 4-stronny system Ambilight XL tworzy wrażenie, że telewizor unosi się w otaczającym go świetle. Bez względu na to, czy telewizor zostanie zamontowany na ścianie, czy też na innowacyjnej przezroczystej podstawie, połączenie bardzo wąskiego ekranu i wysokiej jakości materiałów robi ogromne wrażenie.

  • Telewizor LED 3D Smart TV serii 8000

   Rozrywka na wyższym poziomie
   40", 46", 55"
  • Telewizor LED 3D Smart TV serii 8000

   Telewizor LED o doskonałych parametrach z technologią Ambilight

   To detale stanowią o niezwykłych możliwościach. Telewizor firmy Philips z serii 8000 o doskonałych parametrach wyprzedza Twoje potrzeby i w pełni integruje najnowocześniejsze technologie w jednym urządzeniu o smukłej konstrukcji. To telewizor dla Ciebie.

  • Telewizor LED 3D Smart TV serii 7100

   Nowatorski styl i innowacje
   42", 47", 55"
  • Telewizor LED 3D Smart TV serii 7000

   Nowatorski styl i innowacje
   42", 47", 55"
  • Telewizor LED 3D Smart TV serii 7100

   Niezwykle smukły telewizor LED z technologią Ambilight

   Twoje życie zyska nowy wymiar dzięki telewizorowi LED 3D Smart z serii 7100 firmy Philips. Bądź w kontakcie z bliskimi dzięki wbudowanej kamerze i programowi Skype™ lub zachwycaj się obrazem 3D z 3-stronnym systemem Ambilight. Twój telewizor — Twój wybór.

  • Telewizor LED 3D Smart TV serii 7000

   Niezwykle smukły telewizor LED z technologią Ambilight

   Twoje życie zyska nowy wymiar dzięki telewizorowi LED 3D Smart z serii 7000 firmy Philips. Bądź w kontakcie z bliskimi dzięki wbudowanej kamerze i programowi Skype™ lub zachwycaj się obrazem 3D z 3-stronnym systemem Ambilight. Twój telewizor — Twój wybór.

  • Telewizor LED 3D Smart TV serii 6000

   Piękno i doskonałe możliwości
   42", 47", 55", 60"
  • Telewizor LED 3D Smart TV serii 6000

   Niezwykle smukły telewizor LED z technologią Ambilight

   Odkryj nowy wymiar wrażeń wizualnych dzięki telewizorowi LED 3D Smart z serii 6000 firmy Philips. Nie daj się zwieść jego wąskiej konstrukcji — telewizor jest wyposażony w liczne funkcje, w tym Skype™, obsługę formatu 3D czy dwustronny system Ambilight.

  • Telewizor LED 3D Smart TV serii 5000

   Obraz wykraczający poza ekran
   32", 42", 47", 50"
  • Telewizor LED 3D Smart TV serii 5000

   Telewizor LED 3D Smart TV z systemem Ambilight

   Przenieś się w sam środek akcji dzięki telewizorowi LED 3D Smart z serii 5000 firmy Philips, wyposażonemu w technologię Ambilight i funkcje internetowe. Rozkoszuj się nadzwyczajną jakością obrazu LED Full HD i korzystaj z niezliczonych możliwości technologii Smart TV. Oglądanie trójwymiarowego obrazu nigdy nie było tak komfortowe.

  • Telewizor LED 3D Smart TV serii 4500

   Poczuj prawdziwą bliskość
   32", 40", 46", 55"
  • Telewizor LED Smart TV serii 4200

   Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji
   32", 39", 42", 46", 50"
  • Telewizor LED 3D Smart TV serii 4500

   Poznaj możliwości telewizora LED 3D Smart

   Przenieś się w sam środek akcji dzięki telewizorowi LED 3D Smart z serii 4500 firmy Philips, wyposażonemu w funkcje internetowe. Technologia Pixel Plus HD sprawia, że doskonały obraz 3D i materiały internetowe pełne wyraźnych, żywych szczegółów są na wyciągnięcie ręki. Dzięki wbudowanej karcie Wi-Fi nawiązywanie połączenia z Internetem nie wymaga wysiłku.

  • Telewizor LED Smart TV serii 4200

   Połącz się dzięki telewizorowi LED Smart TV

   Dzięki telewizorowi LED Smart z serii 4200 firmy Philips z wbudowaną łącznością Wi-Fi możesz w prosty sposób korzystać z materiałów internetowych. Technologia Digital Crystal Clear zapewnia wyrazisty, żywy obraz z dowolnego źródła. Prawdziwa rozrywka jest na wyciągnięcie ręki.

  • Telewizor LED Smart TV serii 3200

   Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji
   32", 39", 40", 46"
  • Smukły telewizor LED Full HD serii 3100

   Czysta rozrywka
   81 cm (32") HD, 81 cm (32") FHD, 99 cm (39"), 102 cm (40"), 107 cm (42"), 119 cm (47")
  • Telewizor LED serii 3100

   Czysta rozrywka
   50"
  • Telewizor LED Full HD serii 3080

   Czysta rozrywka
   81 cm (32") HD, 99 cm (39"), 102 cm (40"), 127 cm (50")
  • Telewizor LED serii 3000

   Czysta rozrywka
   32", 39", 40"
  • Telewizor LED Smart TV serii 3200

   Połącz się dzięki telewizorowi LED Smart TV

   Dzięki telewizorowi LED Smart TV serii 3200 firmy Philips z wbudowaną łącznością Wi-Fi świat rozrywki internetowej stanie przed Tobą otworem. Technologia Digital Crystal Clear zapewnia wyrazisty, żywy obraz z dowolnego źródła. Prawdziwa rozrywka jest na wyciągnięcie ręki.

  • Smukły telewizor LED Full HD serii 3100

   Korzystaj z zalet telewizora LED

   Ciesz się wyraźnym i czystym obrazem dzięki telewizorowi LED Full HD z serii 3188 firmy Philips z technologią Digital Crystal Clear. Telewizory z tej serii oferują żywy obraz, doskonały dźwięk i minimalistyczne wzornictwo. Zapewniają niezapomniane wrażenia wizualne w każdym domu.

  • Telewizor LED serii 3100

   Poznaj możliwości telewizora LED

   Ciesz się wyraźnym i czystym obrazem dzięki telewizorowi LED serii 3100 firmy Philips z technologią Digital Crystal Clear. Telewizory z tej serii oferują żywy obraz, doskonały dźwięk i minimalistyczne wzornictwo. Zapewniają niezapomniane wrażenia wizualne w każdym domu.

  • Telewizor LED Full HD serii 3080

   Korzystaj z zalet telewizora LED

   Telewizor LED z serii 3088 firmy Philips z technologią Digital Crystal Clear oferuje niezwykle żywy obraz i ma minimalistyczne wzornictwo. Zapewnia niezapomniane wrażenia wizualne w dowolnym pomieszczeniu.

  • Telewizor LED serii 3000

   Poznaj możliwości telewizora LED

   Korzystaj z telewizora LED serii 3000 firmy Philips, o wyrafinowanym, minimalistycznym wzornictwie, z technologią Digital Crystal Clear, oferującą niezwykle żywy obraz. Zapewnia on niezapomniane wrażenia wizualne w dowolnym pomieszczeniu.

  • Telewizor LED serii 3100 o małym ekranie

   Czysta rozrywka
   51 cm (20") HD, 56 cm (22") FHD, 61 cm (24") HD
  • Telewizor LED Full HD serii 2900 o małym ekranie

   Rozrywka dopasowana do Twojego stylu życia
   48 cm (19") HD, 56 cm (22") FHD, 61 cm (24") HD, 66 cm (26") HD
  • Telewizor LED serii 3100 o małym ekranie

   Korzystaj z zalet telewizora LED

   Telewizor LED z serii 3108 firmy Philips z technologią Digital Crystal Clear oferuje niezwykle żywy obraz i ma minimalistyczne wzornictwo. Zapewnia niezapomniane wrażenia wizualne w dowolnym pomieszczeniu.

  • Telewizor LED Full HD serii 2900 o małym ekranie

   Telewizor LED z serii 2900 firmy Philips z technologią Digital Crystal Clear oferuje niezwykle żywy obraz i ma minimalistyczne wzornictwo. Zapewnia niezapomniane wrażenia wizualne w dowolnym pomieszczeniu.

Co się dzieje, gdy filozofia projektowania zaprzecza normom tradycyjnej telewizji?

Wprowadzenie

DesignLine

Odkryj serię DesignLine
część-1

Zainspirowane

nowoczesnym wzornictwem

Włączony czy nie, jest po prostu piękny. Bezramowa tafla szkła na nowo definiuje pojęcie telewizora i wynosi wzornictwo przemysłowe do poziomu sztuki — to coś więcej niż tylko technologia. Bez względu na to, czy postawisz telewizor przy ścianie na poddaszu, wkomponujesz go w klasyczne wnętrze czy wywiesisz go w galerii sztuki współczesnej — będzie pasował idealnie.

Dowiedz się więcej Zamknij

Użyj suwaka lub poniższych strzałek.

cześć-2 część-3 część-4

W oparciu o sukces, jaki w ciągu ostatnich dwóch lat odnieśliśmy dzięki serii DesignLine, uznaliśmy, że na rok 2013 potrzebujemy jeszcze śmielszego kroku. Jako zespół projektantów staraliśmy się stworzyć rozwiązanie całościowe, pasujące do nowoczesnego wystroju wnętrz. Doszliśmy do wniosku, że by zerwać z wizerunkiem tradycyjnego telewizora, odpowiedzią jest płaszczyzna wnętrza.

Projektanci wraz z inżynierami musieli znaleźć odpowiednie szklane wykończenie, pasujące do wzornictwa i jednocześnie zapewniające jakość telewizora najwyższej klasy. Płynna gradacja na dole panelu szklanego nadaje wrażenie „unoszenia się”, o które nam chodziło.

Rod White, Senior Creative Director

Rod White, Senior Creative Director
część-5 część-6 część-7 część-8
Frank Rettenbacher, Senior Product Designer

Frank Rettenbacher, Senior Product Designer

Dzięki DesignLine chcieliśmy stworzyć zupełnie minimalistyczny produkt i odejść od aktualnego trendu w branży. Chcieliśmy na nowo określić telewizor o nowym wizerunku i silnej osobowości. Telewizor bez podstawy i widocznych ram. Po prostu jednolity panel szklany, oparty o ścianę.

Chcieliśmy, aby brzegi ekranu idealnie wtapiały się w otoczenie, gdy telewizor jest wyłączony. Delikatny gradient z czerni do przeźroczystości tworzy niemal magiczne wrażenie unoszenia się ekranu, a 3-stronny Ambilight jeszcze ten efekt podkreśla.

Jest to dla mnie najwspanialszy moment w karierze. Z satysfakcją obserwowałem, jak projekt przeradza się w rzeczywistość. Dzięki technologii możemy w końcu zrealizować pomysł, który tkwił w naszych głowach przez tak długi czas.

część-9 część-10

Otacza mnie armia ludzi szczęśliwych, będących innowatorami. Razem kroczymy ku fascynującemu miejscu zwanemu DesignLine.

To jak rewolucja, lecz z cienką na 0,13 mm warstwą ochronną w każdej dłoni.

Robert Phillips, Brand Creative Director

Robert Phillips, Brand Creative Director
część-11

Mocowanie DesignLine

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się powiesić swój nowy telewizor na ścianie, oprzeć go o nią, czy po prostu umieścić go na podstawie, masz do wyboru odpowiednie mocowanie. Zajrzyj do naszej skróconej instrukcji obsługi dostępnej online.

Inteligentna obsługa

iPad

Za pomocą SimplyShare możesz dzielić się bezprzewodowo zdjęciami, filmami oraz inną zawartością.

Dzięki funkcji Philips Wi-Fi Smart Screen i aplikacji MyRemote możesz udostępniać treści między pokojami, między telewizorami (z użyciem technologii Multiroom)* oraz między telewizorem a smartfonem czy tabletem.

* Funkcja zostanie udostępniona od lata 2013 roku w postaci aktualizacji oprogramowania. Udostępnianie treści tylko między telewizorami marki Philips (modele z 2013 roku).

Dowiedz się więcej Zamknij Odkryj serię DesignLine Więcej

Smart TV

Wbudowana łączność Wi-Fi telewizora Philips DesignLine Smart TV sprawia, że łączenie się z siecią domową jest szybkie i łatwe, co pozwala na dostęp do świata rozrywki lub bezprzewodowe udostępnianie multimediów w domu.

DesignLine dostępna jest wraz z naszym najnowszym intuicyjnym i łatwym w użyciu inteligentnym pilotem zdalnego sterowania. Wyobraź sobie wszystkie funkcje, jakich możesz się spodziewać, plus klawiaturę do wprowadzania tekstu z tyłu pilota i łatwe sterowanie wskaźnikiem.

Dowiedz się więcej Zamknij Odkryj serię DesignLine

Niesamowita jakość obrazu

Rozkoszuj się wspaniałą jakością obrazu dzięki telewizorowi LED Full HD, wciągającemu, aktywnemu obrazowi 3D oraz 3-stronnemu systemowi Ambilight.

Odkryj serię DesignLine
 • Niezrównana

  jakość dźwięku

  Przedstawiamy Philips Fidelio
  Zestaw głośników SoundSphere Cinema

  Elegancki telewizor zasługuje na niezrównaną jakość dźwięku, dzięki której rozrywka nabierze nowego charakteru. To dlatego nasi inżynierowie dźwięku stworzyli zestaw głośników Philips Fidelio SoundSphere Cinema, który stanowi dopełnienie naszych telewizorów serii DesignLine.

  Krystalicznie czysty dźwięk, piękne wzornictwo i doskonałe wykończenie. My wiemy, że w niektórych sytuacjach sprawdzi się tylko głośnik stworzony rękoma artysty.

  Dowiedz się więcej Zamknij
 • Poczuj emocje jak podczas koncertu na żywo

  • Głośniki SoundSphere zapewniają naturalny, głębszy i bardziej przestrzenny dźwięk.
  • Technologia SoundCurve zapewnia krystalicznie czystą jakość dźwięku
  • Technologia FullSoundTM wzbogaca muzykę głębszym brzmieniem tonów niskich i czystością dźwięku
  • Strumieniowe przesyłanie muzyki przez połączenie Bluetooth wykorzystujące kodek Apt-X
  • Wejściowe gniazdo optyczne AUX zapewniające łatwe podłączanie

Philips Ambilight

Get Adobe Flash player

Nagrody

Dokładamy starań, aby nieustannie definiować na nowo oblicze telewizji. Mamy na to dowody.
Odkryj nasze wielokrotnie nagradzane telewizory LED

Ambilight

Uwolnij światło

 • XBOX 360 + Kinect
 • Philips 22PFL4208H
 • HTC Desire 200
 • Logitech K400

Spraw sobie prezent na Święta razem z firmą Philips!

Tylko teraz przy zakupie jednego z produktów, wyszczególnionych na liście poniżej, możesz odebrać wartościowy upominek: konsolę XBOX, 22” telewizor Philips, smartfon HTC Desire 200, klawiaturę K400 lub voucher do kina na wymarzony film!

Przejdź do sklepu » Przejdź do sklepu » Przejdź do sklepu »

Nie wszystkie prezenty w promocji obowiązują we wszystkoch sklepach - powyższa tabela definiuje dostępność prezentów

SERIA WIELKOŚĆ PREZENT
8008 40" / 46" / 55" XBOX 360 + Kinect za 1 zł
7008 47" / 55" Philips 22PFL4208H za 1 zł
42" HTC Desire 200 za 1 zł
6008 55" / 60" Philips 22PFL4208H za 1 zł
42" / 47" HTC Desire 200 za 1 zł

* Promocja obowiązuje do 31.12.2013

Porównaj produkty

Porównaj produkty

Zobacz wszystkie produkty i porównaj je, zanim zdecydujesz.

Uruchom teraz 

Zamów nasz biuletyn

Wprowadź swój adres e-mail

Subskrybuj
Zasady poufności

Potrzebujesz pomocy technicznej?

Skorzystaj z obszernych informacji dotyczących internetowej pomocy technicznej lub skontaktuj się z nami.

Odwiedź stronę pomocy technicznej