Wspaniały smak smażonego jedzenia i nie tylko — nawet o 80% mniej tłuszczu*

Z technologią Rapid Air zapewniającą doskonałe efekty

* W porównaniu z frytkami usmażonymi w zwykłej frytownicy firmy Philips
** Źródło: Euromonitor International Ltd; frytownice o niskim zużyciu tłuszczu zgodnie z definicją kategorii frytownic; sprzedaż detaliczna w latach 2012 i 2013

Smażenie
Smażenie
Pieczenie na ruszcie
Pieczenie na ruszcie
Pieczenie
Pieczenie
Grillowanie
Grillowanie

We frytownicy wielofunkcyjnej airfryer można przyrządzić niemal wszystko — i to naprawdę szybko. Przygotujesz frytki, kurczaka, babeczki lub pieczone warzywa, zużywając mniej tłuszczu i zachowując więcej wartości odżywczych. Urządzenie umożliwia smażenie, pieczenie i grillowanie. Jego możliwości są wręcz niewiarygodne — przynajmniej dopóki nie przekonasz się osobiście.

Zdrowe smażenie dzięki technologii Rapid Air

Unikalna technologia Rapid Air firmy Philips umożliwia smażenie z wykorzystaniem powietrza, dzięki czemu potrawy są chrupiące na zewnątrz i delikatne w środku. Oznacza to, że zużyjesz dużo mniej oleju niż w przypadku tradycyjnych frytownic — tak naprawdę do uzyskania doskonałego smaku wytarczy pół łyżki. W efekcie ilość tłuszczu zostanie zredukowana nawet o 80%*.


* W porównaniu z frytkami usmażonymi w zwykłej frytownicy firmy Philips

Jak to działa?

Wyjątkowe połączenie szybkiej i precyzyjnej cyrkulacji gorącego powietrza, optymalnej równowagi termicznej i elementu grillującego pozwala smażyć, piec i grillować najróżniejsze składniki. Smażenie z wykorzystaniem powietrza jest bezpieczniejsze i wydziela się przy nim mniej nieprzyjemnego zapachu niż w przypadku smażenia na głębokim tłuszczu. Z kolei dzięki zastosowaniu części, które można myć w zmywarce, łatwo utrzymać urządzenie w czystości.

Jak szybko działa frytownica Airfryer?


Bardzo szybko! Nagrzewa się od 21°ᵒC (temperatury pokojowej) do 200°ᵒC w ciągu zaledwie 3 minut. Przygotowanie 500 g frytek (porcja dla dwóch osób) zajmie 15 minut. Smacznego!


Jak korzystać z urządzenia?


Gdy urządzenie osiągnie odpowiednią temperaturę, po prostu wysuń szufladę i ułóż na niej jedzenie. To nic trudnego. Chcesz zobaczyć urządzenie w akcji? Obejrzyj ten krótki film. Przy okazji dowiesz się, jak upiec przepyszne babeczki!


Liczne nagrody

Frytownica Airfryer została najwyżej oceniona w niezależnych testach i zdobyła nagrody na całym świecie. Klucz do sukcesu? Przepyszne, zdrowe jedzenie przyrządzone w prosty sposób.


Zobacz urządzenia wielofunkcyjne Airfryer

  • Piecz przysmaki, kiedy tylko zechcesz
  • Odkryj swój ulubiony przysmak
  • Łatwe czyszczenie i przechowywanie
  • Idealne efekty za każdym razem
(0) HD9908/00

Viva Collection Airfryer

  • Technologia Rapid Air
  • Pojemność — 0,8 kg
  • Ustawianie czasu i temperatury
  • Wszechstronne gotowanie
  • Broszura z przepisami ze świata
(5) HD9220/20