Rezonans magnetyczny
Odkryj zalety oprogramowania MR Workspace

Rozwiązania Philips usprawniające pracę w pracowniach diagnostyki obrazowej

To zdecydowanie coś więcej niż sama konsola MR w wersji MR Workspace R11.

To rozwiązanie gwarantujące jakość i wydajność pracy.

Odkryj rezonans magnetyczny takim, jakim powinien być

  Zapomnij o kompromisach

  Przedstawiamy oprogramowanie MR Workspace R11 — wyjątkowe rozwiązanie do sterowni pracowni rezonansu magnetycznego zapewniające najwyższą jakość i wydajność pracy bez jakichkolwiek kompromisów. To proste w obsłudze oprogramowanie opracowano z myślą o uproszczeniu przebiegu pracy od momentu akwizycji obrazu do postawienia diagnozy. To rozwiązanie, które pozwoli Twojemu zespołowi podnieść wydajność i przewidywalność oraz zapewnić wykonywanie zadań bez niepotrzebnych zakłóceń.

  Poznaj korzyści, jakie zapewnia oprogramowanie MR Workspace w pracowniach diagnostyki obrazowej
  Zakres działania oprogramowania MR Workspace

  Uproszczenie przebiegu pracy od momentu akwizycji obrazu do postawienia diagnozy

  Punkt pierwszy

  Zapoznanie się z zadaniami zaplanowanymi na każdy dzień

  Przygotuj badania przed przybyciem pacjentów, aby zapewnić lepsze przestrzeganie harmonogramu zadań przygotowanych na dany dzień.

  Punkt drugi

  Szybkie przejście od etapu nauki do działania

  Wbudowana sztuczna inteligencja1, automatyzacja oraz instruktaż pozwalają zespołowi na szybsze wykonywanie zadań.

  Punkt trzeci

  Wysoka jakość obrazu — za każdym razem

  Dzięki automatyzacji pracy i instruktażowi oprogramowanie pozwala uzyskać obrazy wysokiej jakości niezależnie od doświadczenia technika czy trudności leżących po stronie pacjenta.

  Punkt czwarty

  Szybkie uzyskiwanie wyników

  Wykonując pierwsze etapy post-processingu i udostępniając je lekarzom w całej placówce, oprogramowanie MR Workspace pozwala radiologom na szybkie opisywanie badań.

  Punkt piąty

  Zapewnienie personelowi dostępu do narzędzi pozwalających na prawidłowe wykonywanie swoich zadań

  Niezależnie od tego, czy badanie ma charakter rutynowy, czy jest to bardziej złożona procedura diagnostyczna, narzędzia wsparte sztuczną inteligencją1 ułatwiają wykonywanie zadań i dają pewność ich prawidłowego przeprowadzenia.

  Zobacz, w jaki sposób oprogramowanie MR Workspace R11 zmienia jakość pracy w pracowni rezonansu magnetycznego.

  Zobacz, jak działa oprogramowanie MR Workspace R11

  Obejrzyj krótki dwuminutowy film demonstracyjny

  Odpowiednie miejsce pracy ma pozytywny wpływ nie tylko na jakość, ale i wydajność pracy

  Zobacz, w jaki sposób działa oprogramowanie MR Workspace

  Opinie innych specjalistów na temat oprogramowania MR Workspace R11

  Wyniki przedstawionych tu studiów przypadków nie pozwalają przewidzieć wyników w innych przypadkach. W innych przypadkach wyniki mogą się różnić.

  Możliwość dostosowania oprogramowania MR Workspace R11 do indywidualnych potrzeb

  MR Konsola Plus
  Ikona komputera

  MR Console plus

  Konsola MR Console Plus — serce oprogramowania MR Workspace — została wyposażona w intuicyjny interfejs, duże okna obrazów i funkcję instruktażu. Jej ekran zapewnia również dostęp do informacji na temat ważnych parametrów oraz innych inteligentnych funkcji, natomiast aplikacje do zaawansowanej wizualizacji obrazów, zarówno te stosowane rutynowo, jak i bardziej wyrafinowane, gwarantują dogłębny wgląd w obrazowaną strukturę oraz pomoc przy post-processingu obrazów bez względu na wiedzę czy doświadczenie wykonującego je technika.

  MR kierownik dnia
  Ikona kalendarza

  MR Day Manager

  Aplikacja MR Day Manager umożliwia zaplanowanie badań przed przybyciem pacjentów. Dzięki integracji z systemem HIS/RIS technicy mają dostęp do istotnych informacji dotyczących pacjentów i harmonogramu i mogą zawczasu ustawić odpowiedni protokół badania, przewidzieć ewentualne trudności oraz przygotować się na specjalne sytuacje przez np. wprowadzenie danych implantu warunkowo dopuszczonego do obrazowania rezonansem magnetycznym, informacji o ciąży czy pacjentach ambulatoryjnych. Dzięki wsparciu sztucznej inteligencji funkcja Protocol Assistant sugeruje użycie najczęściej stosowanego protokołu badania dla każdego wskazania klinicznego.

  MR Konsola profesjonalna
  Wyświetlacz komputera

  MR Console Pro

  MR Console Pro umożliwia wykonywanie wielu różnych zadań w tym samym czasie, a jednocześnie pozwala skupić uwagę na pacjencie, dzięki czemu nie tylko podnosi wydajność pracy, ale czyni ją także bardziej satysfakcjonującą. Dwa monitory o wysokiej rozdzielczości sprawiają, że technik: nigdy nie traci pacjenta z pola widzenia, nawet wykonując inne zadania, może ocenić jakość bieżącego badania w czasie rzeczywistym, zakończyć post-processing bez opóźniania badania kolejnego pacjenta i wykonywać zaawansowaną wizualizację bez konieczności przełączania się pomiędzy ekranami.

  MR Konsola profesjonalna
  Wyświetlacz komputera

  MR Smartspeed

  Philips SmartSpeed to gwarancja szybkości i wysokiej jakości obrazowania szerszej grupy pacjentów, w tym pacjentów odczuwających ból, pacjentów, którzy nie są w stanie wstrzymać oddechu lub mają wszczepione implanty warunkowo dopuszczone do obrazowania MR.

  Chcesz uzyskać więcej informacji

  o zaletach oprogramowania MR Workspace R11?

  Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby je poznać

  *Niniejsze informacje handlowe nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Informacje handlowe przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalnych podmiotów prowadzących działalność w obszarze ochrony zdrowia. Philips Polska zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia lub realizacji zamówienia w przypadkach przewidzianych prawem, w szczegółności w razie wyczerpania zapasu urządzeń medycznych.

  Zawsze jesteśmy zainteresowani współpracą.

  Daj nam znać, jak możemy Ci pomóc.

  1
  Wybierz interesujący Cię obszar
  2
  Szczegóły kontaktu

  1. Zgodnie z definicją sztucznej inteligencji opracowaną przez grupę ekspertów na szczeblu UE.

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.

  Wchodzisz na polską stronę Philips Healthcare
  Please select the checkbox

  Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które stosują wyroby medyczne jako profesjonaliści, w tym osób wykonujących zawody medyczne, osób działających na rzecz podmiotów ochrony zdrowia lub podmiotów prowadzących obrót wyrobami medycznymi w charakterze profesjonalnym.

  Czy jesteś osobą spełniającą powyższe kryteria?