Praca zespołów intensywnej opieki wymaga dostępu do wyników pacjentów, na podstawie których możliwe jest podjęcie działań i dobranie odpowiedniego leczenia. Gdy dane te są niedostępne lub niejasne, stanowią zagrożenie nie tylko dla wyników leczenia, ale i dla celów operacyjnych i finansowych placówki.
Rozwiązania w zakresie zarządzania pacjentami w stanie ciężkim firmy Philips zapewniają nieprzerwany nadzór kliniczny oraz dostęp zaawansowanych danych interoperacyjnych i prognostycznych z poziomu różnych oddziałów. Dostęp do najważniejszych wyników z poziomu wszystkich oddziałów opieki umożliwia personelowi łatwe wskazanie pacjentów wysokiego ryzyka, podejmowanie wspólnych decyzji i dobranie odpowiedniego leczenia dla każdego pacjenta.
Zwiększenie efektywności dzięki ustandaryzowanemu, interoperacyjnemu postępowaniu z pacjentami w stanie ciężkim, które zapewnia personelowi medycznemu następujące korzyści:
Nasze systemy zarządzania procesem leczenia pacjentów w stanie ciężkim pozwoliły na:
Zmniejszenie liczby nieplanowanych ponownych przyjęć na OIT1*
Zmniejszenie liczby przeniesień pacjentów na OIT*
Zmniejszenie liczby przypadków nagłego zatrzymania krążenia w szpitalu1*
Optymalizację skali wczesnego ostrzegania u pacjentów pediatrycznych (PEWS) na oddziale chirurgii dziecięcej*†
Potencjalną oszczędność czasu*§
Zmniejszenie liczby alarmów niewymagających podjęcia działania na OIT*
Proces leczenia pacjentów jest złożony i stale się zmienia, a jego koordynacja na różnych etapach opieki jest skomplikowana. Aby dotrzymać kroku Tobie i Twojemu zespołowi, oferujemy niezwykle precyzyjne monitorowanie pacjenta oraz analizę czynników prognostycznych, aby dostarczyć niezbędne informacje na każdym etapie procesu leczenia.
„Dzięki rozwiązaniom Philips możemy rejestrować trendy i odróżniać istotne dane od anomalii. Pozwala to nam podejmować lepsze decyzje dotyczące leczenia”. Angelique Richard, PhD, RN, CENP, Vice President for Clinical Nursing and Chief Nursing Officer, Rush University System for Health and Rush University Medical Center
Rozwiązania zastosowane w produktach Philips w zakresie zarządzania procesem leczenia pacjentów w stanie ciężkim pomagają personelowi medycznemu w wykrywaniu wczesnych oznak zmian stanu pacjentów, interpretowaniu ich parametrów życiowych i podejmowaniu szybkiej i odpowiedniej interwencji. Rezultaty ich zastosowania obejmują:
Jeśli Twoja placówka chce ulepszyć proces zarządzania leczeniem pacjentów w stanie ciężkim, mamy rozwiązania, które mogą pomóc. Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać na ten temat.
Zarządzanie procesem leczenia pacjentów w stanie ciężkim: Dlaczego teraz?
Ważne: narzędzia wspomagające podejmowanie decyzji klinicznych
Szybkie podejmowanie decyzji w ramach wczesnej interwencji Narzędzia graficzne wspierające podejmowanie decyzji klinicznych, takie jak ST Map, Horizon Trends i ProtocolWatch, przekształcają dane w klinicznie istotne informacje, na podstawie których można podjąć odpowiednie działania. Dane dotyczące różnych parametrów klinicznych są przedstawione w innowacyjnej i intuicyjnej formie wizualnej, która pozwala lekarzom błyskawicznie wychwycić trendy dotyczące stanu pacjenta, zarówno bezpośrednio przy pacjencie jak i zdalnie.
Więcej informacji w katalogu „Zarządzanie pacjentami w stanie ciężkim”
* Opinie klientów nie pozwalają przewidzieć wyników w innych przypadkach, w których wyniki mogą się różnić. ‡ Dane te pochodzą wyłącznie ze szpitala Jason Memorial Hospital. Wyniki badań przypadków nie pozwalają przewidzieć wyników w innych przypadkach, w których wyniki mogą się różnić. § Rezultaty automatyzacji monitorowania zapisu EKG oraz innych parametrów życiowych podczas transportu, bez konieczności modernizacji sprzętu i zmian w organizacji pracy. Dane zostały zebrane na podstawie obserwacji czasu przez zespoły z firmy Philips i Jackson Health. Liczby odzwierciedlają szacunkową oszczędność czasu.
1. Heller AR, Mees ST, Lauterwald B, Reeps C, Koch T, Weitz J. Detection of deteriorating patients on surgical wards outside the ICU by an automated MEWS-based early warning system with paging functionality. Ann Surg. 2020;271(1):100-105. doi: 10.1097/SLA.0000000000002830
You are about to visit a Philips global content page
ContinueStrona przeznaczona wyłącznie dla osób, które stosują wyroby medyczne jako profesjonaliści, w tym osób wykonujących zawody medyczne, osób działających na rzecz podmiotów ochrony zdrowia lub podmiotów prowadzących obrót wyrobami medycznymi w charakterze profesjonalnym.
Czy jesteś osobą spełniającą powyższe kryteria?