Kardiologia
Doctors checking patient’s heart masthead

Kardiologia

 

Aby zapewnić lepszą opiekę kardiologiczną, firma Philips dostarcza innowacyjne rozwiązania do diagnostyki chorób układu krążenia na każdym etapie leczenia pacjenta i łączy je w całym kontinuum opieki.

Osiągnięcie równowagi między jakością opieki i poprawą efektywności jest kluczowym elementem w opiece kardiologicznej.

 

Choroby układu krążenia stały się problemem numer jeden w skali globalnej, powodując prawie połowę wszystkich zgonów, a związane z nimi koszty rosną w postępie geometrycznym1. Powoduje to jeszcze większą presję na już i tak bardzo obciążone zespoły opieki zdrowotnej, które podejmują wysiłki w zapewnieniu wysokiej jakości opieki kardiologicznej i szybszego dostępu do leczenia w sposób bardziej efektywny pod względem kosztów. Proponujemy skorzystanie z oferty imponujących i innowacyjnych rozwiązań w zakresie ciągłości opieki kardiologicznej, stanowiących połączenie technologii obrazowania, urządzeń, informatyzacji i usług. Z nami osiągniesz wyznaczone cele już teraz i przygotujesz się na przyszłe sukcesy.

Innowacyjne rozwiązania kardiologiczne na każdym etapie opieki nad pacjentem

Diagnostyka

Opieka kardiologiczna wymaga ciągłego podejmowania decyzji, które mają wpływ na leczenie pacjentów. Moment wykrycia choroby ma ogromny znaczenie dla jakości leczenia i późniejszej opieki. Ustalenie jednoznacznego rozpoznania wymaga wsparcia ze strony inteligentnych rozwiązań diagnostycznych, usprawnionego przebiegu pracy oraz użytecznej analizy, pozwalających zapewnić opiekę kardiologiczną opartą na danych w każdym decydującym momencie.

Leczenie

Optymalna opieka kardiologiczna zaczyna się od skierowania pacjentów do najbardziej odpowiedniego miejsca opieki, stosowania najmniej inwazyjnego leczenia szpitalnego nie dłużej niż jest to konieczne oraz zapewnienia ciągłości opieki i dobrego samopoczucia. Do osiągnięcia tego celu potrzebne są, obejmujące całą historię choroby pacjenta, informacje w sposób przemyślany zintegrowane z najnowocześniejszymi technologiami i urządzeniami, które usprawniają ustalenie rozpoznania, terapię i rekonwalescencję na każdym etapie powrotu do zdrowia.

Opieka po intensywnej terapii

Pacjenci przebywający na oddziałach podstawowego nadzoru medycznego stanowią bardzo szeroką grupę osób z różnymi schorzeniami i zróżnicowanymi potrzebami. Obecność osób schorowanych oraz doświadczających nieoczekiwanego pogorszenia stanu klinicznego i niedobory personelu pielęgniarskiego w stosunku do hospitalizowanych pacjentów oznaczają, że praca staje się coraz trudniejsza. Wspólnie możemy znaleźć rozwiązanie, które pomoże w rozpoznaniu pacjentów narażonych na pogorszenie stanu zdrowia, i dostosować je do potrzeb i celów Twojego szpitala.

Medycyna ratunkowa

Systemy w zakresie medycyny ratunkowej i resuscytacji firmy Philips pomagają szybko i sprawnie reagować w nagłych przypadkach niezależnie od miejsca ich wystąpienia. Oferujemy szeroką gamę innowacyjnych, opartych na badaniach naukowych rozwiązań w dziedzinie medycyny ratunkowej i resuscytacji. Wspieramy swoich klientów, oferując szkolenia kliniczne, usługi, akcesoria i programy ułatwiające zapewnienie pacjentom powrotu do aktywnego, normalnego życia.

Oferujemy pomoc w rozwiązaniu najpilniejszych wyzwań kardiologii


Zawsze jesteśmy zainteresowani współpracą. Powiedz nam, jak możemy Ci pomóc.

Polecane historie i artykuły

COVID-19 a serce

 

Inteligentne techniki diagnostyczne pomagają w ocenie i zrozumieniu skutków zakażenia wirusem dla serca zarówno w stanie ostrym, jak i po przebyciu choroby.

Lider w zakresie efektywnej diagnostyki dzięki wsparciu obrazowania serca przez rozwiązania informatyczne

 

Efektywność w obrazowaniu serca ma decydujące znaczenie dla szybkości planowania leczenia przez lekarza kierującego.

Lekarz z centrum Hackensack

Hackensack University Medical Center i oferowany przez firmę Philips system Azurion z ramieniem FlexArm

 

Hackensack University Medical Center zapewnia innowacyjną, zorientowaną na pacjenta opiekę w swoich pracowniach interwencyjnych wyposażonych w oferowany przez firmę Philips system do przeprowadzania zabiegów pod kontrolą obrazowania Azurion z ramieniem FlexArm.

Doctors in the operating room

System Azurion firmy Philips — rozwiązanie nowej generacji dla kardiologii interwencyjnej

 

Firma Philips wprowadza system Azurion — rozwiązanie nowej generacji do obrazowania w czasie rzeczywistym podczas zabiegów kardiologii interwencyjnej.

Benefits icon

Korzyści do jakich dążymy

 

Integrujemy technologię obrazowania, urządzenia, oprogramowanie, informatyzację i usługi na każdym etapie opieki kardiologicznej nad pacjentem. Z nami osiągniesz wyznaczone cele już teraz i przygotujesz się na przyszłe sukcesy.

Nasze rozwiązania zwiększają pewność diagnostyczną…

dzięki imponującym danym analitycznym i zaawansowanym technologiom, które pozwalają zapewnić właściwą opiekę we właściwym czasie i osiągnąć lepsze rezultaty nawet w najbardziej skomplikowanych przypadkach.

 

Nasze rozwiązania poprawiają skuteczność całego procesu diagnostyczno-terapeutycznego…

usprawniając komunikację między urządzeniami i systemami oraz pomagając zoptymalizować wykorzystanie zasobów i obniżyć koszty opieki.

 

Nasze rozwiązania podnoszą komfort opieki kardiologicznej...

dzięki przyjaznym dla użytkownika narzędziom i usprawnionemu przebiegowi pracy, odciążając personel przy jednoczesnym zwiększeniu komfortu pacjentów.

1. European Cardiovascular Disease Statistics 2017

2. RTI International for the American Heart Association. Projections of Cardiovascular Disease Prevalence and Costs: 2015–2035.

3. Patel, et al. Am Heart J 2014;167:846-852.e2

4. 2017 ACC/AHA/HFSA guideline for the management of heart failure. Circulation 2017; 136:e137-e161

5. Medscape Cardiologist Compensation Report 2019

6. Call to Action: Urgent Challenges in Cardiovascular Disease A Presidential Advisory From the American Heart Association

7. Cardiovascular Leaders Survey: Vision on Innovation & IT 2020, ankieta przeprowadzona przez Cardiovascular Business, sponsorowana przez firmę Philips.

Zawsze jesteśmy zainteresowani współpracą.

Daj nam znać, jak możemy Ci pomóc.

1
Wybierz interesujący Cię obszar
2
Szczegóły kontaktu

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.

Wchodzisz na polską stronę Philips Healthcare
Please select the checkbox

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które stosują wyroby medyczne jako profesjonaliści, w tym osób wykonujących zawody medyczne, osób działających na rzecz podmiotów ochrony zdrowia lub podmiotów prowadzących obrót wyrobami medycznymi w charakterze profesjonalnym.

Czy jesteś osobą spełniającą powyższe kryteria?