Interventional Devices & Therapies



Innowacje przyszłości —

w zasięgu ręki.

1
Wybierz interesujący Cię obszar
2
Szczegóły kontaktu

Zawsze jesteśmy zainteresowani współpracą.

Daj nam znać, jak możemy Ci pomóc.

1
2
Szczegóły kontaktu

Philips Volcano

 

Jako lider w dziedzinie terapii wspomaganej obrazowo angażujemy się we współpracę z personelem medycznym, aby usprawnić leczenie pacjentów.

Nasz cel to zapewnienie zintegrowanych rozwiązań usprawniających zabiegi małoinwazyjne przez wsparcie personelu medycznego w wyborze, prowadzeniu i zatwierdzaniu odpowiedniej terapii dla danego pacjenta. Działając wspólnie w celu zrealizowania tej wizji możemy ratować życie i poprawiać jego jakość, zmniejszać łączny koszt opieki, zwiększając jej skuteczność i czyniąc ją bardziej spersonalizowaną.

Zapewniamy, że nasze rozwiązania zostały opracowane z myślą o wieloletniej eksploatacji, a dzięki odpowiedniemu wsparciu będą przez długi czas przynosić szpitalowi korzyści. To wyjątkowa oferta firmy Philips Volcano dla wszystkich klientów, którzy zdecydują się razem z nami realizować ten cel.

Przyszłość wspomagania obrazowego

Nasza wizja na filmie

Mniej inwazyjna i bardziej spersonalizowana opieka nie mogłaby zostać urzeczywistniona wyłącznie za pomocą technologii. Wymaga ona bowiem nowego rodzaju partnerstwa: firmy Philips i terapii wspomaganej obrazowo Volcano. Z tego względu łączymy nasze siły, aby zaoferować klientom wyjątkowe produkty, cenione przez nich dzięki zintegrowanym rozwiązaniom. Rozwiązania te zwiększają pewność diagnostyczną i skuteczność leczenia dzięki jego lepszemu dobraniu i spersonalizowaniu.

Rozwiązania dla gabinetów

Nasz cel — Twój długotrwały sukces

Firma Philips dostarcza najnowocześniejszy sprzęt i urządzenia, jednocześnie dbając o długotrwały sukces klientów. Oferujemy usługi i wsparcie przez cały okres pracy Twojego gabinetu – od planowania i finansowania po instalację i szkolenia.

Dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach dla gabinetów

Przedstawiamy technologię iFR Scout pull back

Technologia iFR Scout pullback umożliwia określenie fizjologii całego naczynia krwionośnego, co ułatwia podejmowanie trafnych decyzji terapeutycznych w przypadku choroby rozprzestrzenionej i serii zmian chorobowych.

Kardiologia
 

Firma Philips Volcano to światowy lider w dziedzinie terapii wspomaganej obrazowo, oferujący rozwiązania mające na celu zwiększenie efektywności i uproszczenie zabiegów PCI. Współpracując z personelem medycznym usprawniamy leczenie pacjentów dzięki opracowanej przez nas, ultrasonografii wewnątrznaczyniowej (IVUS) oraz technologiom monitorowania ciśnienia i przepływu naczyń wieńcowych. Nasza kompleksowa oferta produktów pomaga lekarzom w wyborze, prowadzeniu i zatwierdzeniu odpowiedniej terapii dla każdego pacjenta.


Więcej funkcji

Naczynia obwodowe
 

Zapoznaj się z ofertą produktów opracowanych przez Philips Volcano, które pomogą rozpoznać i leczyć choroby naczyń obwodowych. Dostępne są dowody kliniczne dotyczące zakładania stentów wspomaganego IVUS, narzędzia, przeglądy przypadków i nie tylko. Nasza kompleksowa oferta strategii leczenia chorób naczyń obwodowych, narzędzi i zasobów pomoże w wyborze, prowadzeniu i zatwierdzaniu terapii.


Więcej funkcji

Zaawansowane systemy obrazowania
 

Projektując swoje produkty z myślą o przyszłości precyzyjnego leczenia wspomaganego obrazowo, firma Firma Philips Volcano ułatwia dokonywania wyborów dotyczących terapii i daje pewność wyników dzięki pełnemu pakietowi narzędzi do obrazowania i analizy parametrów fizjologicznych. Jedna platforma umożliwiająca korzystanie z metod FFR, iFR i IVUS to realny przykład integracji, wyjątkowo usprawniający przebieg pracy. Wspólna rejestracja IVUS i iFR jest już dostępna w zaawansowanym systemie obrazowania SyncVision.


Więcej funkcji

Zintegrowane rozwiązania: pracownie przyszłości


Przyszłość wspomagania obrazowego i leczenia zależy w dużej mierze od opracowywania coraz lepszych produktów, współpracy mającej na celu wspomaganie społeczności klinicznej, a także poprawę wyników leczenia pacjentów i usprawnienie pracy gabinetów lekarskich. Liderzy w dziedzinie rozwiązań dotyczących interwencyjnych zabiegów sercowo-naczyniowych omawiają swoje wizje.

Bert van Meurs

Bert van Meurs, dyrektor generalny działu terapii wspomaganych obrazowo
 

„Wyobrażam sobie czasy, w których wszelkie zabiegi chirurgiczne będą przeprowadzane w minimalnie inwazyjny sposób, przy pomocy inteligentnych systemów i urządzeń do obrazowania”.

Carlos Ruiz — film

Dr Carlos Ruiz dzieli się swoimi przemyśleniami na temat możliwości wynikających z integracji

Jorge Berardi — film

Dr Jorge Belardi dzieli się swoimi przemyśleniami na temat korzyści wynikających z integracji

You are about to visit a Philips global content page

You are about to visit the Philips USA website.

Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.

Materiał na stronie przeznaczony tylko dla osób profesjonalnej opieki medycznej
Please select the checkbox

Informacja

Materiał na stronie przeznaczony tylko dla osób profesjonalnej opieki medycznej