Interventional Devices & TherapiesInnowacje przyszłości —

w zasięgu ręki.

1
Wybierz interesujący Cię obszar
2
Szczegóły kontaktu

Zawsze jesteśmy zainteresowani współpracą.

Daj nam znać, jak możemy Ci pomóc.

1
2
Szczegóły kontaktu

Philips Volcano

 

Jako lider w dziedzinie terapii wspomaganej obrazowo angażujemy się we współpracę z personelem medycznym, aby usprawnić leczenie pacjentów.

Nasz cel to zapewnienie zintegrowanych rozwiązań usprawniających zabiegi małoinwazyjne przez wsparcie personelu medycznego w wyborze, prowadzeniu i zatwierdzaniu odpowiedniej terapii dla danego pacjenta. Działając wspólnie w celu zrealizowania tej wizji możemy ratować życie i poprawiać jego jakość, zmniejszać łączny koszt opieki, zwiększając jej skuteczność i czyniąc ją bardziej spersonalizowaną.

Zapewniamy, że nasze rozwiązania zostały opracowane z myślą o wieloletniej eksploatacji, a dzięki odpowiedniemu wsparciu będą przez długi czas przynosić szpitalowi korzyści. To wyjątkowa oferta firmy Philips Volcano dla wszystkich klientów, którzy zdecydują się razem z nami realizować ten cel.

Przyszłość wspomagania obrazowego

Nasza wizja na filmie
Mniej inwazyjna i bardziej spersonalizowana opieka nie mogłaby zostać urzeczywistniona wyłącznie za pomocą technologii. Wymaga ona bowiem nowego rodzaju partnerstwa: firmy Philips i terapii wspomaganej obrazowo Volcano. Z tego względu łączymy nasze siły, aby zaoferować klientom wyjątkowe produkty, cenione przez nich dzięki zintegrowanym rozwiązaniom. Rozwiązania te zwiększają pewność diagnostyczną i skuteczność leczenia dzięki jego lepszemu dobraniu i spersonalizowaniu.

Rozwiązania dla gabinetów

Nasz cel — Twój długotrwały sukces

Firma Philips dostarcza najnowocześniejszy sprzęt i urządzenia, jednocześnie dbając o długotrwały sukces klientów. Oferujemy usługi i wsparcie przez cały okres pracy Twojego gabinetu – od planowania i finansowania po instalację i szkolenia.

Dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach dla gabinetów

Przedstawiamy technologię iFR Scout pull back

Technologia iFR Scout pullback umożliwia określenie fizjologii całego naczynia krwionośnego, co ułatwia podejmowanie trafnych decyzji terapeutycznych w przypadku choroby rozprzestrzenionej i serii zmian chorobowych.

Kardiologia
 

Firma Philips Volcano to światowy lider w dziedzinie terapii wspomaganej obrazowo, oferujący rozwiązania mające na celu zwiększenie efektywności i uproszczenie zabiegów PCI. Współpracując z personelem medycznym usprawniamy leczenie pacjentów dzięki opracowanej przez nas, ultrasonografii wewnątrznaczyniowej (IVUS) oraz technologiom monitorowania ciśnienia i przepływu naczyń wieńcowych. Nasza kompleksowa oferta produktów pomaga lekarzom w wyborze, prowadzeniu i zatwierdzeniu odpowiedniej terapii dla każdego pacjenta.


Więcej funkcji

Naczynia obwodowe
 

Zapoznaj się z ofertą produktów opracowanych przez Philips Volcano, które pomogą rozpoznać i leczyć choroby naczyń obwodowych. Dostępne są dowody kliniczne dotyczące zakładania stentów wspomaganego IVUS, narzędzia, przeglądy przypadków i nie tylko. Nasza kompleksowa oferta strategii leczenia chorób naczyń obwodowych, narzędzi i zasobów pomoże w wyborze, prowadzeniu i zatwierdzaniu terapii.


Więcej funkcji

Zaawansowane systemy obrazowania
 

Projektując swoje produkty z myślą o przyszłości precyzyjnego leczenia wspomaganego obrazowo, firma Firma Philips Volcano ułatwia dokonywania wyborów dotyczących terapii i daje pewność wyników dzięki pełnemu pakietowi narzędzi do obrazowania i analizy parametrów fizjologicznych. Jedna platforma umożliwiająca korzystanie z metod FFR, iFR i IVUS to realny przykład integracji, wyjątkowo usprawniający przebieg pracy. Wspólna rejestracja IVUS i iFR jest już dostępna w zaawansowanym systemie obrazowania SyncVision.


Więcej funkcji

Zintegrowane rozwiązania: pracownie przyszłości


Przyszłość wspomagania obrazowego i leczenia zależy w dużej mierze od opracowywania coraz lepszych produktów, współpracy mającej na celu wspomaganie społeczności klinicznej, a także poprawę wyników leczenia pacjentów i usprawnienie pracy gabinetów lekarskich. Liderzy w dziedzinie rozwiązań dotyczących interwencyjnych zabiegów sercowo-naczyniowych omawiają swoje wizje.
Bert van Meurs

Bert van Meurs, dyrektor generalny działu terapii wspomaganych obrazowo
 

„Wyobrażam sobie czasy, w których wszelkie zabiegi chirurgiczne będą przeprowadzane w minimalnie inwazyjny sposób, przy pomocy inteligentnych systemów i urządzeń do obrazowania”.
Carlos Ruiz — film
Dr Carlos Ruiz dzieli się swoimi przemyśleniami na temat możliwości wynikających z integracji
Jorge Berardi — film
Dr Jorge Belardi dzieli się swoimi przemyśleniami na temat korzyści wynikających z integracji

You are about to visit a Philips global content page

You are about to visit the Philips USA website.

You are about to visit a Philips global content page

You are about to visit the Philips USA website.

Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.