Wrodzone wady serca — obraz z nagłówka głównego

  Małoinwazyjne zabiegi w przypadku wrodzonych wad serca okazują się przynosić korzystne wyniki leczenia u młodych pacjentów i u ciągle rosnącej populacji cierpiących na tego typu schorzenia osób dorosłych. Firma Philips także pragnie mieć wkład w postęp w tej dziedzinie. Nasz pakiet rozwiązań do pracowni zabiegów z zakresu leczenia wrodzonych wad serca (ang. congenital heart disease, CHD) został opracowany z myślą o dostosowywaniu się do potrzeb przebiegu pracy w ośrodku i zapewnia doskonałą jakość obrazowania na potrzeby podejmowania decyzji, nawigowania przyrządami, leczenia i potwierdzania skuteczności wykonanych zabiegów interwencyjnych przy jednoczesnym minimalizowaniu szkodliwego oddziaływania promieniowania i podawanych środków kontrastowych.

  Wykorzystaj zalety systemów Azurion, aby dzięki dostępowi do przydatnych danych móc koncentrować się na pacjencie

  Poprawa wydajności działania pracowni i podejmowanie pewnych decyzji terapeutycznych

  Leczenie wrodzonych wad serca wiąże się z wyzwaniami: dotyczy wysoce złożonych struktur anatomicznych o nieprawidłowej budowie u populacji pacjentów będących jedną z najbardziej podatnych na uszczerbek na zdrowiu. Nasz pakiet rozwiązań do pracowni zabiegów z zakresu leczenia wrodzonych wad serca został opracowany z myślą o uzyskiwaniu doskonałych obrazów przy jednoczesnym obniżeniu dawki promieniowania i środków kontrastowych. Daje to lekarzom możliwość podejmowania decyzji w oparciu o intuicyjne narzędzia obrazowania 3D, obrazowanie fuzyjne z użyciem szeregu metod pozyskiwania obrazów i protokołów z wyjątkowo niską dawką promieniowania. Pakiet ten poprawia jakość komunikacji i dostępu do pacjenta oraz wydajność i pewność uwidaczniania struktur anatomicznych, nawigowania przyrządami i ich poprawnego umieszczania.

  Znakomita wydajność i jakość opieki w jednym

  Minimalna inwazyjność

  Wysoka jakość obrazów przy wyjątkowo niskich poziomach dawek i ograniczenie występowania u pacjentów ryzyka powikłań ze względu na zastosowane promieniowanie bez konieczności zmiany sposobu pracy1.2

  Maksymalna ilość przydatnych informacji

  Wykonywane w czasie rzeczywistym obrazowanie fuzyjne i dostępne w pracowni narzędzia do uwidaczniania w trybie 3D i analizy unikatowych struktur anatomicznych u dzieci poprawiające jakość ich oceny i kontroli obrazowej.

  Sprawny przebieg pracy

  Możliwość podejmowania szybkich, świadomych decyzji bez konieczności oddalania się od sterylnego pola, w tym ustalania rozmiaru przyrządów, wykonywania pomiarów jam serca i tworzenia map przy stole pacjenta

  Obrazy

  Filmy

  Innowacje, które mają sens. Lepsza opieka nad pacjentami

   

  Nasze rozwiązania z zakresu leczenia strukturalnych chorób serca zapewniają kontrolę obrazową i bezproblemową współpracę członków zespołu, pomagając ośrodkom w optymalizacji uzyskiwanych wyników przy jednoczesnym skróceniu czasu trwania zabiegów.

  Zawsze jesteśmy zainteresowani współpracą.

  Daj nam znać, jak możemy Ci pomóc.

  1
  Wybierz interesujący Cię obszar
  2
  Szczegóły kontaktu

  Literatura

  1 N.A. Haas, et al., Int J Cardiol Heart Vasc. 2015 Jan 20;6:101-109: Substantial radiation reduction in pediatric and adult congenital heart disease interventions with a novel X-ray imaging technology

  2 P.M. Sullivan, et al. Pediatr Cardiol. 2017 Dec;38(8):1583-1591: Reduction in Radiation Dose in a Pediatric Cardiac Catheterization Lab Using the Philips AlluraClarity X-ray System

  Wszytkie informacje przedstawione na niniejszej stronie internetowej przeznaczone są wyłącznie dla osób wykonujących zawody medyczne. Szczegółowe dane techniczne wyrobów medycznych, technologii, rozwiązań i usług firmy Philips znajdują się w specyfikacji technicznej. Philips zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji w każdym czasie. Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.Philips dokłada starań, aby oferować najlepszy poziom obsługi klienta i najwyższy poziom usług. Czyniąc to, dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty, usługi i rozwiązania były dostępne dla wszystkich naszych klientów. Jednak biorąc pod uwagę złożone uwarunkowania handlowe i regulacyjne, nie zawsze wszystkie nasze produkty, usługi i rozwiązania  są dostępne w każdym kraju. Prosimy o kontakt z lokalnym przedstawicielem firmy Philips, aby potwierdzić, że dany produkt, usługa lub rozwiązanie są dostępne w Twoim kraju. Philips nie ponosi odpowiedzialności prawnej za brak lub niedostępność naszych produktów, usług lub rozwiązań w niektórych krajach lub regionach świata.

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.

  Wchodzisz na polską stronę Philips Healthcare
  Please select the checkbox

  Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które stosują wyroby medyczne jako profesjonaliści, w tym osób wykonujących zawody medyczne, osób działających na rzecz podmiotów ochrony zdrowia lub podmiotów prowadzących obrót wyrobami medycznymi w charakterze profesjonalnym.

  Czy jesteś osobą spełniającą powyższe kryteria?