Hybrydowe sale operacyjne

Hybrydowa sala operacyjna firmy Philips
 

Zaawansowane procedury z optymalnym przepływem pracy

  W zmieniającym się krajobrazie opieki zdrowotnej hybrydowa sala operacyjna otwiera drzwi do nowych procedur w formie interwencji otwartych i minimalnie inwazyjnych. Hybrydowa sala operacyjna firmy Philips to jedyne rozwiązanie dostosowujące się do preferowanego sposobu pracy szerokiej gamy zespołów klinicznych.

  Hybrydowa sala operacyjna — ikona

  Innowacyjna pracownia, w której każdy chce pracować

  Doskonałość kliniczna w bezpiecznym środowisku
   

  Chirurdzy i lekarze interwencyjni uzyskują możliwość usprawnienia opieki nad pacjentem dzięki możliwości przeprowadzania zabiegów pod kontrolą wiodącego na rynku systemu obrazowania 2D i 3D, rygorystycznej kontroli zakażeń i zarządzania dawką promieniowania rentgenowskiego.

   

  System do przeprowadzania zabiegów pod kontrolą obrazowania Azurion firmy Philips jest sercem zaawansowanej hybrydowej sali operacyjnej pozwalającym zespołom klinicznym na łatwe i intuicyjne wykorzystanie bogactwa możliwości klinicznych. Nasze pakiety kliniczne obejmują elastyczną ofertę zintegrowanych technologii, urządzeń i usług do zabiegów kardiologicznych, naczyniowych, pulmonologicznych, neurologicznych i związanych z kręgosłupem w ramach hybrydowej sali operacyjnej.

  Wyjątkowa elastyczność, efektywność i łatwość obsługi    

  Unikalne opcje gantry FlexMove i FlexArm montowane na suficie dają zespołom interdyscyplinarnym pełną swobodę pracy w preferowanych pozycjach. Idealnie nadają się do pomieszczeń wielofunkcyjnych.

  Sterowanie przy stole operacyjnym i konfiguracja przypadków jednym dotknięciem dzięki protokołom badań zwiększają wydajność pracy. Dostęp do pacjenta można uzyskać z dowolnego miejsca, od stóp do głów. W razie potrzeby system obrazowania można łatwo odsunąć od stołu.

  Intuicyjny interfejs użytkownika systemu Azurion umożliwia łatwą obsługę i sterowanie. Zarówno system Azurion1, jak i ramię FlexArm2 wyróżniają się wyjątkową przyjaznością użytkownikowi, uzyskując w skali użyteczności systemów (SUS) wyniki odpowiednio 89 i 92 punkty.

  Zobacz system Azurion z ramieniem FlexArm w działaniu

  Elastyczność w hybrydowej sali operacyjnej — system Azurion z ramieniem FlexArm firmy Philips
  Dzięki systemowi Azurion będziemy dalej oferować tradycyjną chirurgię, która nie zniknie z dnia na dzień, ale także korzystać z wszystkich technologii, które mogą pojawić się w przyszłości. Uważam, że trzy hybrydowe sale operacyjne firmy Philips będą nam służyć przez wiele, wiele lat."

  Amy Bush

  Wiceprezes ds. działalności klinicznej, WVU Health System, WVU Medicine, Morgantown, Wirginia Zachodnia, Stany Zjednoczone

  Zaprojektuj swoją preferowaną hybrydową salę operacyjną

  Pomagamy w zaprojektowaniu rozwiązania sali operacyjnej, które zaspokoi obecne i przyszłe potrzeby. Nasze zespoły projektowe mogą pracować nad kluczowymi elementami projektu lub dostarczyć kompletne rozwiązanie pod klucz. Wykorzystujemy istniejące zasoby i oferujemy szeroki wybór rozwiązań od liderów najnowszych technologii poprzez naszą sieć partnerów w zakresie wyposażenia sal operacyjnych.

   

  Doświadczenie zdobyte w realizacji ponad 1000 projektów na całym świecie zawarliśmy w tej wyjątkowej, ponad 100-stronicowej książce z informacjami i inspiracjami dla Twojej hybrydowej sali operacyjnej.

  Relacje klientów, badania i informacje dotyczące hybrydowych sal operacyjnych

  Hackensack University Medical Center

  Dr Ruiz z Hackensack University Medical Center wyjaśnia, jak hybrydowa sala operacyjna dostosowuje się do metod pracy interdyscyplinarnych zespołów kardiologicznych

  Prince of Wales Private Hospital

  Prof. Varcoe i dr Thomas ze szpitala Prince of Wales Private Hospital odnoszą obopólne korzyści z hybrydowej sali operacyjnej do zaawansowanego leczenia naczyniowego

  Chcesz uzyskać więcej informacji na temat rozwiązań hybrydowej sali operacyjnej?

  Wypełnij formularz, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

  Zawsze jesteśmy zainteresowani współpracą.

  Daj nam znać, jak możemy Ci pomóc.

  1
  Wybierz interesujący Cię obszar
  2
  Szczegóły kontaktu

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.

  Wchodzisz na polską stronę Philips Healthcare
  Please select the checkbox

  Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które stosują wyroby medyczne jako profesjonaliści, w tym osób wykonujących zawody medyczne, osób działających na rzecz podmiotów ochrony zdrowia lub podmiotów prowadzących obrót wyrobami medycznymi w charakterze profesjonalnym.

  Czy jesteś osobą spełniającą powyższe kryteria?