Rozwiązania serwisowe

Sprzęt diagnostyczny i usługi w zakresie zarządzania opieką medyczną

  Nadążanie za bardzo złożonym obecnie i ciągle zmieniającym się sektorem opieki zdrowotnej jest samo w sobie wystarczająco dużym wyzwaniem. Ostatnią rzeczą, o jaką chcesz się martwić, jest utrzymywanie sprawności i funkcjonalności wykorzystywanych systemów. Dzięki nam możesz skupić się na tym, co naprawdę istotne – zapewnianiu lepszej opieki po niższej cenie. Razem możemy stworzyć zdrowszą przyszłość.
  Obsługa klienta Philips
  Odtwórz

  Obsługa klienta Philips

   

  Jesteśmy dostępni zawsze, gdy nas potrzebujesz. W pełnej gotowości do współpracy z Twoim zespołem, aby wszystkie systemy działały sprawnie siedem dni w tygodniu, jeżeli zajdzie taka potrzeba.**


  Nasze elastyczne usługi i oferta edukacyjna mogą zostać odpowiednio dopasowane do Twoich potrzeb w celu wsparcia wewnętrznych zespołów. Pozwalając Philips zająć się Twoimi systemami, możesz skupić się na tym, co naprawdę istotne – zapewnianiem lepszej opieki po niższej cenie.

   

  **Wymaga min. umowy Right Fit. Zastosowanie mają odpowiednie warunki. Oferta dostępna jest w wybranych krajach i dla wybranych produktów.

  Nasze możliwości serwisowe:

  żarówka

  Rozszerzone wsparcie

   

  Uzyskujesz dostęp do naszej szerokiej i stabilnej sieci prawie 7000 inżynierów o zróżnicowanych umiejętnościach na całym świecie. Twoja działalność zyska wiele dzięki ich rozległemu doświadczeniu, wiedzy i innowacyjnym rozwiązaniom. Nasi eksperci techniczni są również zaufanymi doradcami, którzy pomogą Ci uprościć procesy i usprawnić przepływ pracy, pozostawiając więcej czasu dla pacjentów.

   

  Gdy pojawia się jakikolwiek problem, wiemy, że potrzebujesz szybkich odpowiedzi. W Philips zmieniamy sposób, w jaki świadczone są usługi, za sprawą nowego rozwiązania Customer Service, stosowanego siedem dni w tygodniu. Pracownicy helpdesku technicznego pracują od poniedziałku do niedzieli, zapewniając wsparcie, kiedykolwiek go potrzebujesz. Siedmiodniowe wsparcie oferowane jest jako opcja standardowa dla klientów mających podpisaną umowę bezpośrednio z nami.*

   

  *Wymaga min. umowy RightFit. Zastosowanie mają odpowiednie warunki. Oferta dostępna jest w wybranych krajach i dla wybranych produktów.

  zegar

  Dłuższy czas bezawaryjnej pracy za sprawą proaktywnego zdalnego wsparcia

   

  Zdalne usługi (Philips Remote Services) umożliwiają Ci maksymalne wykorzystanie urządzeń Philips, minimalizując nieplanowane przestoje i problemy techniczne. Wybierając Remote Services, otrzymasz proaktywny monitoring, dzięki któremu wiele problemów systemowych można wykryć, zdiagnozować i naprawić bez przerw w napiętym grafiku – zanim wpłyną one na opiekę nad pacjentem. Wyszukane funkcje bezpieczeństwa zapewniają ochronę dla sieci, systemów medycznych i prywatności pacjenta.

  dostawa_częśc

  Dostawa części

   

  Dzięki Philips możesz mieć pewność, że szybko uzyskasz fachowe wsparcie w zakresie doboru części. Nasz łańcuch dostaw obsługuje ponad milion zleceń klientów w ok. 100 krajach rocznie tylko w sektorze opieki zdrowotnej.


  Twoja działalność w zakresie opieki medycznej będzie wspierana przez trzy centralne magazyny (regionalne centra dystrybucji) oraz dodatkowo przez ponad 60 magazynów wysyłkowych, umożliwiających lokalne przechowywanie produktów w Ameryce Północnej, regionie EMEA oraz Azji i Pacyfiku. Za wysoką efektywności naszej pracy, zostaliśmy nagrodzeni TSIA Star Award w kategorii łańcuch dostaw usług w 2011 r. Planujemy z wyprzedzeniem i zapewniamy maksymalną dostępność systemów.

  Posiadanie umowy serwisowej jest znakomitym rozwiązaniem, ponieważ mogę się zrelaksować, wiedząc, że praca zostanie wykonana machinalnie. To daje duże poczucie pewności”.

  Angela Nel, Practice Manager w Dr TJ Nel Inc (radiologia) – Centrum Medyczne Wits University

  Donald Gordon, Johannesburg, Republika Południowej Afryki

  Oczekiwania

  * To pole jest wymagane
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  Wstecz
  Prosimy o doprecyzowanie czego oczekujesz w odpowiedzi
  *
  *
  Wstecz