Cyberbezpieczeństwo
Cybersecurity

Philips Cybersafe

Najwyższa dbałość wsparta najnowocześniejszymi rozwiązaniami z zakresu cyberbezpieczeństwa

ZAGROŻENIE BEZPIECZEŃSTWA – system operacyjny Windows 7

Firma Microsoft ogranicza wsparcie bezpieczeństwa dla systemu Windows 7 po roku 2020. Ponieważ na 80% urządzeń do obrazowania medycznego działają nieobsługiwane systemy operacyjne1, stanowi to znaczne zagrożenie dla bezpieczeństwa, z którym mogą sobie poradzić rozwiązania z zakresu cyberbezpieczeństwa firmy Philips.

 

Zarejestruj się teraz, aby uzyskać bezpłatną ocenę bezpieczeństwa i dowiedzieć się, czy rozwiązania firmy Philips nadal współpracują z systemem Windows 7 lub jego starszą wersją. Ta ocena pomoże dopasować ofertę firmy Philips w zakresie cyberbezpieczeństwa.

Kompleksowe cyberbezpieczeństwo

 

Kadra zarządzająca szpitali i działy IT nie mogą ignorować ryzyka naruszenia danych pacjentów i włamań do systemów placówki.

 

Kiedy nawet najprostsze podłączone urządzenie lub błąd człowieka może sparaliżować pracę szpitala, nie można zapomnieć o wdrożeniu kompleksowej strategii cyberbezpieczeństwa obejmującej urządzenia, oprogramowanie i zachowanie personelu. W jej centrum musi również znajdować się realizowana z zaangażowaniem wizja opieki zdrowotnej. 

... i dbałość na najwyższym poziomie

 

Rozwiązania Philips Cybersafe to wynik zobowiązania firmy Philips do najwyższej dbałości o bezpieczeństwo danych i urządzeń w szpitalu. Wraz z modernizacją sprzętu i oprogramowania oferujemy systemy projektowane pod kątem bezpieczeństwa, szkolenia personelu, zarządzanie reagowaniem na incydenty oraz bazujące na standardach podejście do ochrony przed zmieniającymi się zagrożeniami. 

 

I podobnie jak Ty koncentrujemy się na pacjencie.

Innowacje, które zapewniają ochronę urządzeń i danych

Lekarz patrząc na tabletkę

Rozwiązania Philips Cybersafe – pacjent na pierwszym miejscu

 

Wszystkie usługi i urządzenia firmy Philips współpracują ze sobą w ujednolicony sposób w celu ochrony przed istniejącymi i nowymi zagrożeniami. 

Rozwiązania z zakresu ochrony przed ryzykiem związanym z cyberbezpieczeństwem w cyklu życia produktu

 

W naszej ofercie usług znajdziesz rozwiązania, które chronią przed zagrożeniami związanymi z cyklem życia produktu, pojawiającymi się wraz z przestarzałymi platformami i urządzeniami. Dzięki uwzględnieniu bezpieczeństwa już na etapie projektowania produktu i aktualizacjom systemu operacyjnego zapewniamy ciągłą, ujednoliconą usługę cyberbezpieczeństwa, która obejmuje zarządzanie reagowaniem na incydenty. Dzięki temu jesteś chroniony teraz i w przyszłości.

Kliknij ikonę, aby dowiedzieć się więcej.

Philips Cybersafe Maximizer


Dzięki rozwiązaniu Philips Cybersafe Maximizer korzystasz z najnowszych aktualizacji sprzętu i oprogramowania w celu ochrony przed zagrożeniami związanymi z przestarzałymi systemami operacyjnymi firmy Microsoft w urządzeniach medycznych firmy Philips2.

Philips Cybersafe Maximizer to program oparty na relacjach z klientem, który zazwyczaj trwa od 4 do 5 lat. W tym czasie gwarantujemy aktualizacje sprzętu i oprogramowania w trakcie normalnego cyklu życia systemu. W zależności od poziomu umowy oferujemy również możliwość otrzymania pakietów klinicznych.

 

Klienci mogą także skorzystać ze szkolenia w zakresie zarządzania reagowaniem na incydenty oraz przygotowania personelu. Szybka informacja o dostępnych aktualizacjach sprawia, że można lepiej przewidzieć koszty, utrzymując jednocześnie najwyższy poziom bezpieczeństwa systemu opieki zdrowotnej.

Philips Cybersafe Upgrade


Jednorazowe uaktualnienie do systemu Windows 10 dla urządzeń medycznych firmy Philips2. Jest to świetne rozwiązanie dla szpitali, które muszą odłożyć na później modernizację sprzętu, ale nadal chcą korzystać z najnowszych zabezpieczeń firmy Microsoft.

Aktualizacja do systemu Windows 10, zarządzana przez firmę Philips, chroni przed atakami, których ofiarą padają przestarzałe systemy operacyjne. Dzięki temu urządzenia, a przez to i sieć szpitalna, są lepiej zabezpieczone.

Philips Cybersafe Firewall


Philips Cybersafe Firewall zapewnia dodatkową warstwę cyberzabezpieczeń przez uszczelnienie urządzeń medycznych z działającym na nich systemem Windows 7 i innymi starszymi systemami operacyjnymi. Jeśli obecnie nie jesteś w stanie zmodernizować systemu operacyjnego lub samego sprzętu, program Philips Cybersafe Firewall jest idealnym sposobem na wdrożenie środków ograniczających ryzyko naruszenia bezpieczeństwa produktów firmy Philips przy jednoczesnej kontroli kosztów.

 

Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej o technologii mShield używanej w programie Philips CyberSafe Firewall:

Wymiana/stary sprzęt za nowy


Możesz zapobiec starzeniu się urządzeń i oprogramowania, wymieniając stare systemy na nowe. Starszy sprzęt i programy mogą być podatne na naruszenie bezpieczeństwa. Wymieniając je na nowsze produkty objęte korzystną ofertą, skutecznie chronisz swój szpital. Nowe lub odnowione systemy otrzymasz po atrakcyjnych cenach.

 

W ten sposób nie tylko masz pewność większego bezpieczeństwa, ale także rozwoju swoich możliwości klinicznych. Przekonaj się, jakie korzyści może przynieść poprawa przebiegu pracy, wydajności obsługi pacjentów i przydatności sprzętu, gdy na pierwszym miejscu stawiasz bezpieczeństwo szpitala.

 

* Obowiązują określone wymagania. Niektórzy klienci mogą nie spełniać kryteriów kwalifikujących do udziału w programie. Program dotyczy wyłącznie sprzętu firmy Philips Healthcare

Rozwiązanie Philips Cybersafe zapewnia...

Systemy projektowane pod kątem bezpieczeństwa – poufność

Poufność

Dane pobierane tylko przez odpowiednie osoby z przyznanym dostępem.

Systemy projektowane pod kątem bezpieczeństwa

Integralność

WykrywaIne operacje modyfikacji informacji.

Systemy projektowane pod kątem bezpieczeństwa – dostępność

Dostępność

Informacje dostępne, gdy są potrzebne.

Systemy kontroli bezpieczeństwa produktów

Pewność bezpieczeństwa, przejrzystości i zgodności

Nad zabezpieczeniami wbudowanymi w produkty i usługi w całym cyklu ich życia, w tym nad oceną ryzyka związanego z bezpieczeństwem produktów, niezależnymi od projektu ocenami wrażliwości i podatności na naruszenie, specjalistycznymi szkoleniami z zakresu bezpieczeństwa produktów oraz działaniami podejmowanymi w odpowiedzi na wykrycie podatności na zagrożenia czuwają działy Philips Product Security i Services Office.

zdjęcie w tle

Zabezpieczanie danych obrazowych w całej placówce

Tworzenie danych obrazowych z zastosowaniem systemu IntelliSpace PACS pomaga organizacjom zachować odpowiednią komunikację i bezpieczeństwo oraz gotowość do zapobiegania naruszeniom danych i atakom typu ransomware oraz odzyskiwania danych po wrogich wtargnięciach. Ciągle dbamy o zachowanie poufności, integralności i dostępności zarządzanych danych.

Firma Philips to pierwszy zarejestrowany producent wyrobów medycznych, której Underwriters Laboratories przyznała nowy certyfikat firmy badającej cyberbezpieczeństwo swoich produktów

 

Firma Philips jako pierwszy producent wyrobów medycznych otrzymała nowy certyfikat Underwriters Laboratories (UL) w zakresie badania cyberbezpieczeństwa swoich produktów. Underwriters Laboratories (UL) to niezależna globalna firma zajmująca się przyznawaniem certyfikatów bezpieczeństwa i przeprowadzaniem testów i badań w tym obszarze, mająca swoje siedziby na całym świecie. Wszystkie usługi i urządzenia firmy Philips współpracują ze sobą w ujednolicony sposób w celu ochrony przed istniejącymi i nowymi zagrożeniami. 

 

 

 

 

 

 

  1. Źródło: dokument 2020 Unit 42 IoT Threat Report firmy Palo Alto Networks.
  2. Dotyczy tylko urządzeń medycznych firmy Philips o określonych numerach modelu. Więcej szczegółów można uzyskać u przedstawiciela handlowego firmy Philips.

 

Ryzyko związane z cyberbezpieczeństwem stale się zmienia. Żaden program cyberbezpieczeństwa nie jest w stanie zagwarantować środowiska wolnego od wirusów i innych zagrożeń cybernetycznych. W związku z tym, o ile programy cyberbezpieczeństwa firmy Philips oferują warstwę ograniczającą ryzyko włamania się do środowiska wolnego od wirusów, o tyle nie stanowią one gwarancji na wypadek takiego zdarzenia. Firma Philips zrzeka się wszelkich dorozumianych gwarancji przydatności do określonego celu lub wartości handlowej w odniesieniu do usługi cyberbezpieczeństwa ani takowych nie udziela. Ponadto klient ponosi wyłączną odpowiedzialność za wszelkie włamania z zastosowaniem wirusów w zakresie wynikającym z sieci klienta, jego urządzeń (w tym komputerów stacjonarnych, laptopów, tabletów lub telefonów) lub urządzeń medycznych innych niż produkowane przez firmę Philips. 

 

W przypadku aktualizacji zabezpieczeń przed ich zastosowaniem w urządzeniach wymagane jest czasami ich zatwierdzenie w celu wyeliminowania możliwości powodowania klinicznych wad produktów. Z uwagi na bezpieczeństwo pacjentów aktualizacje cyberzabezpieczeń w urządzeniach medycznych firmy Philips muszą podlegać procesowi walidacji.  Instalacja poprawek bezpieczeństwa zarządzana przez firmę Philips wymaga od klienta zapewnienia nieprzerwanego połączenia z całym sprzętem. Aby firma Philips mogła przeprowadzić taki proces, muszą być spełnione wymagania dotyczące przepustowości łącza.

 

Programy cyberbezpieczeństwa firmy Philips są oferowane zgodnie z obowiązującymi w niej standardowymi warunkami świadczenia usług i sprzedaży.

Zadbaj o ocenę swojego bezpieczeństwa już teraz

Porozmawiajmy ikona

Pomóż nam zapoznać się z sytuacją. Dzięki dokładnej ocenie bezpieczeństwa znajdziemy obszary, w których Twoje bezpieczeństwo jest najsłabsze i zaproponujemy rozwiązania mające na celu jego wzmocnienie.

 

Wpisz swoje dane poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą bezpośrednio.

*

Informacje kontaktowe

* To pole jest wymagane

*
*
*
*
*
*
*
*
*

Prosimy o doprecyzowanie czego oczekujesz w odpowiedzi

We work with partners and distributors who may contact you about this Philips product on our behalf.

*
*

Final CEE consent

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.

Wchodzisz na polską stronę Philips Healthcare
Please select the checkbox

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które stosują wyroby medyczne jako profesjonaliści, w tym osób wykonujących zawody medyczne, osób działających na rzecz podmiotów ochrony zdrowia lub podmiotów prowadzących obrót wyrobami medycznymi w charakterze profesjonalnym.

Czy jesteś osobą spełniającą powyższe kryteria?