Default header

 

 

Nowa sala operacyjna: wysoka jakość opieki dzięki dostępności danych

Opieka anestezjologiczna ulega zmianie.

 

Nadal polega ona na zajmowaniu się wieloma pacjentami i skomplikowanymi przypadkami, zaszła jednak pewna zmiana. Współczesna opieka zdrowotna przechodzi bowiem od medycyny opartej na dowodach naukowych do medycyny bazującej na danych. Dane pozwalają uzyskać trendy, do których nie mieliśmy wcześniej dostępu, dostarczając cennych informacji umożliwiających określenie nowych sposobów na podniesienie poziomu opieki.

 

Takie trendy dotyczą także sali operacyjnej. Istotne reguły użycia i nowe praktyki refundacji wymagają gromadzenia wysokiej jakości danych na sali operacyjnej.

Dla wielu osób sala operacyjna jest ostatnim miejscem, na którym należałoby wprowadzić system elektronicznej dokumentacji medycznej. Trudność stanowi połączenie się z bieżącą siecią przy równoczesnej kontroli kosztów, bez narażania na szwank opieki nad pacjentem.

 

Jedną z odpowiedzi na ten problem jest jedno kompleksowe rozwiązanie anestezjologiczne obejmujące pełną opiekę okołooperacyjną i umożliwiające płynne połączenie z istniejącymi systemami. Musi sprawdzać się w przypadku najstarszych i najmłodszych pacjentów, w stanie ciężkim i lekkim, oraz we wszystkich zabiegach chirurgicznych. Ponadto musi dostarczać wysokiej jakości danych.

 

Dowiedz się, jak zdobyć niestandardowe, kompleksowe rozwiązanie spełniające potrzeby anestezjologiczne Twojego szpitala.

Clinicians talking next to a patient

“Anestezjolodzy nie pracują w odosobnieniu,

a ich wkład w pracę zespołów wielodyscyplinarnych ma dalekosiężne konsekwencje dla opieki nad pacjentem.”

 

“Best practice and patient safety in anesthesia.” Weller, J.M., Merry, A.F. British Journal of Anesthesia 110 (5): 671-3 (2013)

*

Informacje kontaktowe

* To pole jest wymagane

*
*
*
*
*
*
*
*
*

Prosimy o doprecyzowanie czego oczekujesz w odpowiedzi

We work with partners and distributors who may contact you about this Philips product on our behalf.

*
*

Final CEE consent

Rozwiązania anestezjologiczne

 •  

  IntelliVue MX450

  Monitor IntelliVue MX450 to połączenie mobilności, elastyczności i zaawansowanego monitorowania w niewielkim urządzeniu. Szybko dostarcza pełnych informacji o stanie pacjenta i może być wyjątkowo przydatny w sytuacji, gdy uwagi wymaga wielu pacjentów i wiele istotnych spraw.

 •  

  Event Surveillance  

  Aplikacja Event Surveillance, przeznaczona do rozpoznawania i dokumentowania istotnych klinicznie epizodów pacjenta, poprawia skuteczność monitorowania i pomaga w podejmowaniu decyzji klinicznych. Aplikacja analizuje do czterech parametrów życiowych uzyskiwanych przez monitory pacjenta IntelliVue.

 •  

  Live 3D TEE  

  Dzięki technologii Live 3D TEE kardiolodzy, kardiochirurdzy, anestezjolodzy, kardiolodzy interwencyjni i echokardiografiści mogą obserwować budowę i czynność serca w czasie rzeczywistym. Jest to metoda szybka, powtarzalna i możliwa do oceny ilościowej.

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.

Wchodzisz na polską stronę Philips Healthcare
Please select the checkbox

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które stosują wyroby medyczne jako profesjonaliści, w tym osób wykonujących zawody medyczne, osób działających na rzecz podmiotów ochrony zdrowia lub podmiotów prowadzących obrót wyrobami medycznymi w charakterze profesjonalnym.

Czy jesteś osobą spełniającą powyższe kryteria?