Rezonans magnetyczny

  Rezonanse magnetyczne Philips

  Płynnie łączymy dane, technologie i ludzi

  Wobec znacznej różnorodności pacjentów i wskazań klinicznych potrzebny jest system MR, który zapewnia najwyższą jakość obrazu i szybkość technologii cyfrowej w rożnych sytuacjach klinicznych. Nasze rezonanse magnetyczne są dostosowane do potrzeb nowoczesnych obiektów medycznych.

  icon:email

  Bądź na bieżąco z wydarzeniami i innowacjami od Philips

  Systemy MR

  Nowe portfolio rozwiązań MR zapewniających szybkość, wygodę i pewność diagnostyczną, wszystko w celu poprawy opieki nad pacjentem.

  •  

   MR 7700  

   Dzięki zastosowaniu unikatowej konstrukcji, gradientów XP i sztucznej inteligencji* system Philips MR 7700 to przełomowe rozwiązanie do obrazowania z natężeniem pola 3,0 T. System został stworzony jako odpowiedź na potrzeby dzisiejszej medycyny i wymagających programów badawczych. MR 7700 to wysoka dokładność, moc i wytrzymałość gwarantujące stawianie wiarygodnych rozpoznań. Między innymi dzięki temu to najczęściej wybierany system do wysokiej jakości obrazowania dyfuzyjnego i układu nerwowego. Możliwości systemu można rozszerzyć o w pełni zintegrowane obrazowanie wielojądrowe i spektroskopię w celu odkrywania nowych opcji diagnostyki i leczenia, ale bez zakłócania badań pacjentów ani rezygnowania z ich wygody zapewnianej przez szeroki otwór tunelu. Coś jeszcze? System MR 7700 to komfort zarówno z perspektywy personelu, jak i pacjentów dzięki łatwym w użyciu funkcjom dostępnym w przemyślanej konstrukcji skanera i organizacji pracy umożliwiającej bezkonfliktowe korzystanie z systemu przez naukowców i lekarzy.

  •  

   Ingenia Elition 3.0T X  

   System Ingenia Elition firmy Philips oferuje zaawansowane techniki obrazowania MR i wyznacza nowe standardy klinicznych badań naukowych z zakresu obrazowania z użyciem pola o natężeniu 30 T oraz nowych rozwiązań opartych na gradientach i technologii RF. Zapewnia wyjątkową jakość obrazowania i umożliwia skrócenie czasu badań MR nawet o 50%¹. Osiągnięcie takiego wyniku było możliwe dzięki zastosowaniu systemu skracającego czas potrzebny na przygotowanie pacjenta do badania oraz przyspieszeniu skanowania zarówno w trybie 2D jak i 3D. Ponadto system Ingenia Elition umożliwia wybór koloru oświetlenia rodzaju muzyki i odpowiadających jej elementów graficznych które pomagają pacjentom zrelaksować się oraz informują ich o przebiegu badania.

  •  

   Ingenia Elition 3.0T S

   System Ingenia Elition S pozwala uzyskać obrazy o znakomitej jakości i to w czasie krótszym nawet o 50%¹. Funkcja Compressed SENSE przyspiesza akwizycję obrazów zarówno w trybie 2D, jak i 3D. Tak wysoka wydajność jest możliwa dzięki zastosowaniu technologii wspomagających obrazowanie, takich jak SmartExam², 4D Multi-Transmit i ScanWise Implant³. Bazą dla wprowadzonych ulepszeń było połączenie innowacyjnej konstrukcji gradientów i modułu RF z technologią akceleracji Compressed SENSE. System Ingenia Elition S umożliwia ponadto wybór koloru oświetlenia, rodzaju muzyki i elementów graficznych, które pomagają pacjentom zrelaksować się i odprężyć oraz informują o przebiegu badania.

  •  

   Ingenia Ambition 1.5T X

   System Ingenia Ambition X z nowym, rewolucyjnym, całkowicie szczelnym magnesem BlueSeal umożliwia wykonywanie badań MR bez konieczności uzupełniania helu, co przekłada się na większą produktywność¹. System Ingenia Ambition X pozwala uzyskać wyjątkową jakość obrazowania nawet w trudnych przypadkach oraz skrócić czas badań nawet o 50%² dzięki przyspieszającej skanowanie funkcji Compressed SENSE. Dotyczy to obrazowania wszystkich struktur anatomicznych, zarówno 2D, jak i 3D. Osiągnięcie takiego rezultatu było możliwe dzięki zastosowaniu bezkontaktowego systemu monitorowania pacjenta skracającego czas potrzebny na jego ułożenie. System Ingenia Ambition umożliwia ponadto wybór koloru oświetlenia, rodzaju muzyki i elementów graficznych, które pomagają pacjentom zrelaksować się i odprężyć oraz informują ich o przebiegu badania.

  •  

   Ingenia Ambition 1.5T S

   System Ingenia Ambition S z nowym, rewolucyjnym, całkowicie szczelnym magnesem BlueSeal umożliwia wykonywanie badań MR bez konieczności uzupełniania helu, co przekłada się na większą produktywność¹. System Ingenia Ambition S pozwala uzyskać wyjątkową jakość obrazowania nawet w trudnych przypadkach oraz skrócić czas badań nawet o 50%² dzięki przyspieszającej skanowanie funkcji Compressed SENSE. Dotyczy to obrazowania wszystkich struktur anatomicznych, zarówno 2D, jak i 3D. Osiągnięcie takiego rezultatu było możliwe dzięki zastosowaniu systemu monitorowania pacjenta skracającego czas potrzebny na jego ułożenie. System Ingenia Ambition S umożliwia ponadto wybór koloru oświetlenia, rodzaju muzyki i elementów graficznych, które pomagają pacjentom zrelaksować się i odprężyć oraz informują ich o przebiegu badania.

  •  

   MR 5300  

   Innowacyjny system rezonansu magnetycznego o natężeniu pola 1,5 T został wyposażony w dostępny wyłącznie w sprzęcie firmy Philips magnes z obsługą bezhelową BlueSeal oraz szereg technologii wspartych sztuczną inteligencją², która pozwala uprościć i zautomatyzować najbardziej złożone zadania kliniczne i administracyjne, pozwalając Ci poświęcić więcej uwagi swoim pacjentom. To przełomowe rozwiązanie, które poprawia wydajność pracowni rezonansu magnetycznego, skraca czas trwania badań, umożliwia lekarzom formułowanie trafnych wniosków diagnostycznych oraz pozwala na kontrolowanie kosztów obrazowania.

  Nasze innowacje


  Odkryj unikalne technologie MRI, które zwiększają produktywność radiologiczną, jednocześnie zapewniając wyjątkową jakość obrazowania i wrażenia pacjenta.

  • BlueSeal

   Odkryj nową rzeczywistość w obrazowaniu metodą rezonansu magnetycznego / Odkryj nową jakość rezonansu magnetycznego.Magnes BlueSeal w skanerze rezonansu magnetycznego Ingenia Ambition nie wymaga uzupełniania helu i zapewnia bardziej wydajne badania przy zaledwie 7 litrach ciekłego helu.

   Dowiedz się więcej
  • SmartSpeed

   Błyskawiczne obrazowanie wysokiej jakości szerokiej grupy pacjentów dzięki szybkiemu i nowoczesnemu silnikowi wykorzystującemu AI.

   Dowiedz się więcej
  • R11 MR Workspace

   Proste w obsłudze oprogramowanie MR Workspace opracowano z myślą o uproszczeniu przebiegu pracy w pracowni rezonansu magnetycznego od momentu akwizycji obrazu do postawienia diagnozy. To rozwiązanie, które pozwoli Twojemu zespołowi podnieść wydajność i przewidywalność oraz zapewnić wykonywanie zadań bez niepotrzebnych zakłóceń.

   Dowiedz się więcej
  • MR 5300

   System MR 5300, nasz drugi system rezonansu magnetycznego o sile pola 1,5 T z obsługą bezhelową. Dzięki technologiom wspartym sztuczną inteligencją, które automatyzują najbardziej złożone zdania kliniczne i administracyjne, nie tylko podnosi wydajność pracy w pracowni rezonansu magnetycznego, ale zapewnia też wyjątkową jakość obrazowania diagnostycznego.

   Dowiedz się więcej
  • Compressed SENSE

   Funkcja Compressed SENSE firmy Philips – rewolucyjna technika, która skraca czas wykonywania nie tylko samych sekwencji, ale całego badania MR.

   Dowiedz się więcej
  • Rozbudowa rezonansu magnetycznego

   Dowiedz się jak rozbudować analogowy system MR do cyfrowej architektury Ingenia.

   Dowiedz się więcej

  Opcje i aktualizacje


  Rozszerz możliwości swojego systemu MR.

  body_map

  Mapa ciała z perspektywy rezonansu magnetycznego

   

  Zobacz ponad 100 przypadków klinicznych obrazujących anatomię ludzkiego ciała i prezentujących możliwości diagnostyczne systemów Philipsa.

   

     

  Zobacz mapę (strona anglojęzyczna)

  Clinical cases from nearly every anatomy 

   

  Explore 100+ clinical cases from your peers around the globe, that showcase how Philips MR digital technology strengthens your imaging needs.

  Clinical cases from nearly every anatomy 

   

  Explore 100+ clinical cases from your peers around the globe, that showcase how Philips MR digital technology strengthens your imaging needs.

  Clinical cases from nearly every anatomy 

   

  Explore 100+ clinical cases from your peers around the globe, that showcase how Philips MR digital technology strengthens your imaging needs.

  Innowacje w rezonansie magnetycznym
  The Next MR Wave

  Wsparcie na każdym kroku

  Philips Education

  Edukacja i szkolenia

  Customer services

  Oferta serwisowa

  Philips Medical Capital

  Philips Medical Capital

  * Tylko do użycia z implantami dopuszczonymi lub warunkowo dopuszczonymi do badnia MR, przy ścisłym przestrzeganiu instrukcji obsługi.

  Zawsze jesteśmy zainteresowani współpracą.

  Daj nam znać, jak możemy Ci pomóc.

  1
  Wybierz interesujący Cię obszar
  2
  Szczegóły kontaktu

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.

  Wchodzisz na polską stronę Philips Healthcare
  Please select the checkbox

  Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które stosują wyroby medyczne jako profesjonaliści, w tym osób wykonujących zawody medyczne, osób działających na rzecz podmiotów ochrony zdrowia lub podmiotów prowadzących obrót wyrobami medycznymi w charakterze profesjonalnym.

  Czy jesteś osobą spełniającą powyższe kryteria?