Rezonans magnetyczny

Koncepcja The Next MR Wave  

Odkryj nasze najnowsze innowacje w zakresie obrazowania metodą rezonansu magnetycznego

     

  Nowe rozwiązania MR zapewniające poprawę szybkości wykonywania badań, komfortu pacjenta oraz pewności diagnostycznej.

   

  Philips MR wierzy, że dzięki ścisłej współpracy ze swoimi klientami jesteśmy w stanie opracować systemy, które pozwalają postawić pacjentom pewne rozpoznanie już podczas pierwszego badania oraz które zapewniają długoletnią eksploatacją mimo upływu czasu. Jest to możliwe dzięki Wam — specjalistom korzystającym z naszych rozwiązań. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu,  stworzyliśmy  nowe systemy obrazowania MR o nazwie Ingenia, które ułatwiają i przyspieszają sformułowanie pewnego rozpoznania oraz podnoszą komfort pacjenta podczas badania.

  Film z efektem winiety

  Najnowsze
  rozwiązania w dziedzinie obrazowania MR

  MR smartspeed

  MR Smartspeed

  Philips SmartSpeed to gwarancja szybkości i wysokiej jakości obrazowania szerszej grupy pacjentów, w tym pacjentów odczuwających ból, pacjentów, którzy nie są w stanie wstrzymać oddechu lub mają wszczepione implanty warunkowo dopuszczone do obrazowania MR.

  Compressed Sense

  MR 7700

  Dzięki zastosowaniu unikatowej konstrukcji, gradientów XP i sztucznej inteligencji* system Philips MR 7700 to przełomowe rozwiązanie do obrazowania z natężeniem pola 3,0 T. System został stworzony jako odpowiedź na potrzeby dzisiejszej medycyny i wymagających programów badawczych. MR 7700 to wysoka dokładność, moc i wytrzymałość gwarantujące stawianie wiarygodnych rozpoznań.

  MR Workspace R11

  MR Workspace R11

  Przedstawiamy oprogramowanie MR Workspace R11 — wyjątkowe rozwiązanie do sterowni pracowni rezonansu magnetycznego zapewniające najwyższą jakość i wydajność pracy bez jakichkolwiek kompromisów. To rozwiązanie, które pozwoli Twojemu zespołowi podnieść wydajność i przewidywalność oraz zapewnić wykonywanie zadań bez niepotrzebnych zakłóceń.

  Obraz wykonany metodą 3D APT

  MR 5300

  Dzięki technologiom wspartym sztuczną inteligencją1, które automatyzują najbardziej złożone zdania kliniczne i administracyjne, system rezonansu magnetycznego MR 5300 o sile pola 1,5 T nie tylko podnosi wydajność pracy w pracowni rezonansu magnetycznego i zapewnia wyjątkową jakość obrazowania diagnostycznego, ale pozwala również poświęcić więcej uwagi badanym pacjentom.

  Magnes BlueSeal firmy Philips

   

  Dowiedz się, jak zakład radiologii w Twojej placówce może zacząć korzystać z systemu rezonansu magnetycznego niewymagającego uzupełniania helu

  Czym

  Aby uzyskać więcej informacji na temat nowych rozwiązań w zakresie obrazowania MR, wypełnij formularz kontakowy.

  *

  Informacje kontaktowe

  * To pole jest wymagane

  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Prosimy o doprecyzowanie czego oczekujesz w odpowiedzi

  We work with partners and distributors who may contact you about this Philips product on our behalf.

  *
  *

  Final CEE consent

  Niniejsza treść nie jest przeznaczona dla odbiorców z USA.

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.

  Wchodzisz na polską stronę Philips Healthcare
  Please select the checkbox

  Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które stosują wyroby medyczne jako profesjonaliści, w tym osób wykonujących zawody medyczne, osób działających na rzecz podmiotów ochrony zdrowia lub podmiotów prowadzących obrót wyrobami medycznymi w charakterze profesjonalnym.

  Czy jesteś osobą spełniającą powyższe kryteria?