Rezonans magnetyczny

The Next MR Wave Odkryj nasze innowacje w rezonansie magnetycznym

  Wspólnie możemy osiągnąć jeszcze wyższą pewność diagnostyczną badań MR


  Philips wierzy, że dzięki ścisłej współpracy ze swoimi klientami jesteśmy w stanie zapewnić pacjentom pewne rozpoznanie już podczas pierwszego badania. Jesteśmy przekonani, że wspólnie możemy opracować system pozwalający na jego długoletnią eksploatację. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu stworzyliśmy nowe systemy obrazowania MR o nazwie Ingenia, które ułatwiają i przyspieszają sformułowanie pewnego rozpoznania oraz podnoszą komfort pacjenta podczas badania.

  Szybkość bez kompromisów w każdym badaniu

  Dzięki stałej jakości obrazów nowe systemy do obrazowania MR Ingenia pozwalają na wykonywanie badań w czasie niemal o 50% krótszym1, umożliwiając przebadanie większej niż do tej pory liczby pacjentów. Osiągnięcie przełomowej prędkości obrazowania było możliwe za sprawą technologii przyspieszającej obrazowanie cyfrowe wysokiej jakości oraz w pełni zautomatyzowanej optymalizacji badania, możliwej dzięki innowacyjnej metodzie monitorowania pacjenta, a także udzielanej technikowi krok po kroku pomocy w konfiguracji badania.

  Zdecydowana poprawa komfortu pacjenta podczas badania  

  Nowe systemy do obrazowania MR Ingenia zostały opracowane z myślą o zdecydowanym podniesieniu komfortu pacjenta, głównie za sprawą tunelu o największej dotąd oferowanej średnicy. Przestronny tunel zmniejsza lęk i napięcia pacjenta, dzięki czemu może on dużo lepiej wykonywać polecenia technika. Uzyskana w ten sposób poprawa zdyscyplinowania pacjentów w trakcie badania pozwoliła jednemu z naszych partnerów zredukować liczbę ponownych skanów aż o 70%2
  Vignette video

  Nowa filozofia systemu MR


  Pełne wykorzystanie potencjału badań MR wymaga całkowitej zmiany sposobu myślenia, a Philips jest pionierem tych zmian. Przeczytaj blog Martijna Hartjesa.

  Nowa filozofia systemu MR


  Pełne wykorzystanie potencjału badań MR wymaga całkowitej zmiany sposobu myślenia. Firma Philips jest pionierem tych zmian. Przeczytaj blog Martijna Hartjesa.

  1. W porównaniu ze skanami uzyskanymi za pomocą systemów firmy Philips bez funkcji Compressed SENSE.

  2. Na podstawie badania klinicznego klienta w zakresie rozwiązania Ambient Experience oraz in-bore Connect, przeprowadzonego w szpitalu uniwersyteckim Herlev Gentofte w Danii.

  Najnowsze rozwiązania w dziedzinie obrazowania MR

  Ingenia Elition 3.0T
  Ingenia Prodiva 1.5T
  Dostępny wkrótce

  Przełom w zakresie szybkości wykonywania badań, komfortu pacjenta oraz pewności diagnostycznej


  Ingenia Elition1 3.0T


  Nowy cyfrowy system Ingenia Elition 3.0T to przełomowe rozwiązanie w zakresie szybkości obrazowania, komfortu pacjenta oraz pewności diagnostycznej, które wyznacza nowe kierunki badań klinicznych.

  Dostępna w systemach Ingenia Eliton technologia Compressed SENSE pozwala wykonywać badania MR w czasie aż o 50% krótszym2.

  Nowy interfejs użytkownika, unikatowe technologie monitorowania pacjenta w czasie badania oraz oparte na sztucznej inteligencji narzędzia analityczne3 do automatycznego planowania i przetwarzania badań zgodnie z preferencjami radiologów pomagają przyspieszyć badania oraz zapewnić pacjentom najwyższy poziom diagnostyki.

  1. Nie posiada jeszcze oznaczenia CE i nie jest dostępny w sprzedaży. Oczekuje na atest 510(k), niedostępny w sprzedaży w USA.

  2. W porównaniu ze skanami uzyskanymi za pomocą systemów firmy Philips bez funkcji Compressed SENSE.

  3. Funkcja SmartExam firmy Philips

  Galeria

  Ingenia Elition

  Wyższy komfort pacjenta większa wydajność


  Ingenia Prodiva 1.5T


  Nowy system z oferty firmy Philips – Ingenia Prodiva 1.5T – pozwala w szybki i intuicyjny sposób wykonywać skany wysokiej jakości w szerokim zakresie zaawansowanych badań. To rozwiązanie, które udowadnia swoją wartość już pierwszego dnia eksploatacji.
   

  Dzięki stałej jakości obrazów system Ingenia Prodiva 1.5T wykonuje badania szybciej1, a jego wyjątkowo szeroki tunel łagodzi lęk pacjentów, co pozwala im lepiej wykonywać polecenia personelu. System organizacji pracy BreezeWorkflow zapewnia natomiast przebadanie większej liczby osób.
   

  Połączenie zaawansowanych lekkich cewek ze standardowymi procedurami badania pomaga konfigurować i wykonywać rutynowe badania MR, dzięki czemu są one proste, a uzyskane obrazy mają zadowalającą jakość.

  1. W porównaniu ze skanami uzyskanymi za pomocą systemów firmy Philips bez technologii Compressed SENSE

  Galeria

  Ingenia Prodiva

  System Prodiva 1.5T – doskonały wybór w przypadku rozbudowy pracowni obrazowania


  Zobacz, co na temat systemu Prodiva oraz skutków, jakie miało jego wykorzystanie do obrazowania pacjentów, mówią jego pierwsi użytkownicy.

  Koncepcja The Next MR Wave – ciąg dalszy...

  Zarejestruj się, aby otrzymywać aktualne informacje na temat koncepcji The Next MR Wave

  Zastosowania kliniczne

  Without Compressed SENSE With Compressed SENSE

  Krótszy czas wszystkich badań.

  Funkcja Compressed SENSE firmy Philips

   

  Korzyści wynikające z wprowadzenia funkcji Compressed SENSE, które obejmują nie tylko skrócenie czasu wykonywania samych sekwencji, ale przyspieszenie całego badania, zapewniają nieosiągalny dotąd poziom wydajności oraz jakości obrazu. Uzyskany w ten sposób zysk czasowy pozwala personelowi skoncentrować się na tym, co najważniejsze, czyli na badanych pacjentach. Niezaprzeczalne zalety nowej funkcji, która pozwala znacząco skrócić1 (aż o 50%) czas wykonywania skanów 3D oraz 2D we wszystkich rodzajach badań, uzasadniają konieczność jej powszechnego stosowania.

  1. W porównaniu ze skanami uzyskanymi za pomocą systemów firmy Philips bez funkcji Compressed SENSE.

  2. Wyniki przedstawionych tu studiów przypadków nie pozwalają przewidzieć wyników w innych przypadkach. W innych przypadkach wyniki mogą być inne.

  Compressed sense

  Zalety funkcji Compressed SENSE


  Przeczytaj o wrażeniach personelu ze szpitala Kantonsspital Winterthur (Szwajcaria), który uznał, że funkcja Compressed SENSE to dobry, a zarazem prosty sposób na skrócenie czasu zarówno dwu- jak i trójwymiarowych badań MR, niezależnie od rodzaju metody i sekwencji obrazowania.
  3D T1 w TFE 3D APT

  Wyższa pewność 
  diagnostyki guzów układu nerwowego


  Funkcja 3D APT firmy Philips

   

  Zaburzenia neurologiczne stanowią poważny problem współczesnego społeczeństwa. Philips dokłada wszelkich starań, abyopracować narzędzia zapewniające najwyższą czytelność obrazów oraz wskazówki dotyczące leczenia w przypadku wszystkich pacjentów.

  3D APT (Amide Proton Transfer, transfer protonu amidowego) to nowa, wyjątkową metoda obrazowania MR mózgu, będąca odpowiedzią na potrzebę najwyższej jakości diagnostyki nowotworów układu nerwowego. Choć obrazowanie MR stanowi obecnie złoty standard w diagnostyce nowotworów układu nerwowego, jego dokładność w zakresie klasyfikacji guzów oraz ocenie skuteczności leczenia nie jest najwyższa.

  Apt

  Wyższy poziom diagnostyki MR guzów układu nerwowego dzięki metodzie APT


  Przeczytaj o wynikach badania klinicznego przeprowadzonego w szpitalu dziecięcym w Phoenix w celu oceny przydatności metody APT w praktyce klinicznej.
  Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o nowych rozwiązaniach w zakresie obrazowania MR, wypełnij formularz kontaktowy.

  Ambient Experience z motywem malarstwa holenderskiego

  Wpływ muzyki i sztuki na komfort pacjentów i personelu podczas badania MR.

  Informacje kontaktowe

  * To pole jest wymagane
  *

  Dane kontaktowe

  *
  *
  *

  Firma/Placówka

  *
  *
  *
  *
  *

  Oczekiwania

  Prosimy o doprecyzowanie czego oczekujesz w odpowiedzi
  *
  *
  Niniejsza treść nie jest przeznaczona dla odbiorców z USA.