Default header

Poznaj dziedziny,

które są dla nas ważne

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Zapytaj o produkt

Informacje kontaktowe

* To pole jest wymagane
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Wstecz
Prosimy o doprecyzowanie czego oczekujesz w odpowiedzi
*
*
Wstecz

Specjalizacje kliniczne

Placówki o różnych specjalizacjach klinicznych mierzą się z różnymi wyzwaniami, ale mają wspólny cel, którym jest zapewnienie lepszej i sprawniejszej opieki, przynoszącej jak największe korzyści pacjentom i dającej jak najlepsze efekty. Wspomagamy takie placówki przez umożliwienie dostępu do dogłębnej wiedzy klinicznej, praktycznych rozwiązań i najnowszych osiągnięć medycyny.

 

Zrozumienie wyzwań i szans stojących przed placówkami opieki medycznej jest elementem naszej współpracy z nimi, zmierzającej ku wspólnej, zdrowszej przyszłości.

 

Dowiedz się więcej o naszym podejściu do specjalizacji klinicznych.
 

 • Anestezjologia

  Anestezjologia

  Rozwiązania anestezjologiczne dla sal operacyjnych muszą spełniać współczesne wymagania w zakresie dostępności danych oraz obejmujące wszystkie aspekty opieki okołooperacyjnej.

 • Kardiologia

  Kardiologia

  Innowacyjne rozwiązania dla kardiologii przyspieszają pracę, zwiększają efektywność i zapewniają wnikliwość kliniczną

 • Intensywna terapia

  Intensywna terapia

  Dzięki narzędziom dostarczającym cennych informacji klinicznych można szybciej podejmować decyzje i interwencje u pacjentów, czego efektem jest wysoka jakość opieki medycznej przy niższych kosztach.

 • Opieka domowa w zaburzeniach oddychania

  Opieka domowa w zaburzeniach oddychania

  Rozwiązania Philips Respironics w zakresie terapii oddechowej pomagają leczyć zaburzenia oddychania w warunkach domowych.

 • Opieka nad matką i dzieckiem

  Opieka nad matką i dzieckiem

  Firma Philips oferuje szeroką gamę rozwiązań w zakresie opieki neonatologicznej dla każdego etapu opieki rozwojowej — od ciąży, przez oddział intensywnej opieki neonatologicznej, po opiekę domową.

 • Radiologia

  Radiologia

  Oferujemy rozwiązania dla radiologii, które zapewniają znakomite rezultaty kliniczne, a przy tym poprawiają komfort pacjentów.

 • Leczenie bezdechu sennego

  Leczenie bezdechu sennego

  Rozwiązania firmy Philips Respironics służące do diagnostyki i terapii bezdechu sennego, zapewniające długoterminowe zdyscyplinowanie pacjentów.

Specjalizacje niekliniczne

 • Healthcare Management

  Healthcare Management

  Wiele modeli świadczenia opieki zdrowotnej, które dobrze działały w przeszłości, nie spełnia obecnych kryteriów jakościowych i nie przekłada się na pożądane wyniki finansowe, potrzebne do zrównoważonego funkcjonowania placówek. Transformacja jest niezbędna i pilna.

 • IT Management

  IT Management

  Rozwiązania z zakresu informatyki klinicznej pomagające uprościć cykl pracy, zmniejszyć liczbę błędów oraz poprawić dotychczasowe wyniki.

What's trending

Recent tweets

News