System z ruchomym ramieniem C

Rozwiązania z mobilnym ramieniem C
 

Nie ma to jak doświadczenie

    Jako wiodący producent systemów do wykonywania zabiegów pod kontrolą obrazu firma Philips dysponuje ponad 65-letnim doświadczeniem w dostarczaniu urządzeń i usług medycznych, które przyczyniają się do rozwoju chirurgii małoinwazyjnej. Nasi klienci mogą korzystać z zalet nieustannie opracowywanych innowacji i ogólnoświatowej infrastruktury usług serwisowych od chwili wprowadzenia do sprzedaży naszego pierwszego systemu z mobilnym ramieniem C w 1955 roku.

     

    Jeśli marzy Ci się niezawodny asystent przy przeprowadzaniu zabiegów pod kontrolą obrazowania oraz potwierdzaniu rezultatów leczenia, postaw na systemy obrazowania z ruchomym mobilnym C Philips, zapewniające nieocenioną pomoc chirurgom oraz interwencjonistom.

    Ikona systemu z ruchomym ramieniem C

    Systemy z mobilnym ramieniem C — nieograniczone możliwości w zasięgu ręki

    Lepszy wgląd w sytuację i poprawa komfortu opieki nad pacjentami

    Przy doborze rozwiązania chirurgicznego z mobilnym ramieniem C najważniejsze są wydajność działania i użyteczność. Rozwiązania firmy Philips z mobilnym ramieniem C umożliwiają szybkie i łatwe uzyskiwanie ostrych i szczegółowych obrazów w celu wspomagania podejmowania świadomych decyzji podczas wykonywanych na sali operacyjnej zabiegów z zakresu ortopedii, leczenia bólu, naczyniowych itp. Pod kątem technologicznym opracowano je tak, aby nauka ich obsługi wymagała minimum przeszkolenia1.

     

    W celu zwiększenia zwrotu z inwestycji rozwiązania firmy Philips z mobilnym ramieniem C zachowują przydatność kliniczną w przyszłości. Naszą zharmonizowaną gamę systemów opracowaliśmy z myślą o obniżeniu kosztów operacyjnych, uproszczeniu obsługi i usprawnieniu procesów zarządzania sprzętem placówki. Pozwala to na modernizowanie systemów pod kątem nowych aplikacji klinicznych, nowych usług i rozwijających się technologii.

    Główne zalety

    Wizualizacja złożonych struktur anatomicznych z zachowaniem wyjątkowej czytelności obrazów i kontroli dawki

    Większa wydajność dzięki intuicyjnej obsłudze i rozwiązaniom przyspieszającym pracę

    Obniżenie całkowitego kosztu posiadania i możliwość korzystania z profesjonalnego wsparcia

    Uproszczenie obsługi przez różnych użytkowników dzięki intuicyjnej konstrukcji i instruktażowi

    Sprawniejsze wykorzystanie systemów i zarządzanie nimi na wszystkich salach operacyjnych

    System Zenition z mobilnym ramieniem C zapewnia prof. doktorowi Bonarosowi szczegółowe uwidocznienie struktur i pewność, której potrzebuje podczas zabiegów TAVI

    Klip wideo dotyczący wprowadzania do sprzedaży serii systemów Zenition firmy Philips z ruchomym ramieniem C

    Uniwersytet medyczny w Innsbrucku — Medical University of Innsbruck — jest położonym w samym sercu austriackich Alp, młodym ośrodkiem badawczym z bogatą tradycją. Jego oddział chirurgii serca ma status ośrodka Center of Excellence w dziedzinie zabiegów chirurgicznych na sercu wykonywanych metodą otwartą i złożonych zabiegów małoinwazyjnych.


    Profesor Nikolaos Bonaros jest kardiochirurgiem wykonującym złożone zabiegi przezcewnikowej implantacji zastawki aortalnej (ang. transcatheter aortic valve implantation, TAVI), a system Zenition firmy Philips z mobilnym ramieniem C zapewnia mu doskonałe wsparcie przy wykonywaniu tych trudnych zabiegów dzięki szczegółowemu uwidocznieniu struktur anatomicznych przy niższej dawce promieniowania.

    „Dlaczego musimy korzystać z obrazowania wysokiej jakości? Ponieważ wykonujemy zabiegi o większej złożoności. To logiczne, że chcemy widzieć więcej szczegółów. A do tego potrzebna jest prawdziwie nowoczesna technologia, którą zapewnia nam system Zenition”.

    Dr n. med. Nikolaos Bonaros, kardiochirurg

    Dowiedz się, jak system Zenition z mobilnym ramieniem C przyczynił się do poprawy przebiegu złożonych zabiegów naczyniowych przeprowadzanych przez dr. Vila i jego zespół

    Obraz miniatury — dr Vila

    Szpital uniwersytecki Bellvitge Univesity Hospital jest szpitalem klinicznym w Barcelonie w Hiszpanii z 700 łóżkami i bogatą tradycją wykonywania specjalistycznych zabiegów chirurgicznych.

     

    Jednym z wiodących w Hiszpanii specjalistów w dziedzinie małoinwazyjnej chirurgii naczyń jest dr Ramon Vila — kierownik tutejszego oddziału angiologii i chirurgii naczyń wykonującego rocznie 1000 zabiegów chirurgicznych w obrębie układu naczyniowego.

     

    System Zenition firmy Philips z mobilnym ramieniem C umożliwia lekarzowi uzyskiwanie doskonałej jakości obrazów pozwalających na przeprowadzanie większości zabiegów naczyniowych przy użyciu niskiej dawki promieniowania.

    „Ostatecznie najważniejsze jest to, aby uzyskiwać wyraźny obraz przy niskiej dawce. To istotniejsze niż wszystkie pozostałe funkcje”.

    Dr Ramon Vila Coll, chirurg naczyniowy

    Systemy z ruchomym ramieniem C — kontakt

    Czy chcesz porozmawiać z przedstawicielem handlowym? A może po prostu chcesz być na bieżąco z nowościami?

    Wypełnij formularz, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

    Zawsze jesteśmy zainteresowani współpracą.

    Daj nam znać, jak możemy Ci pomóc.

    1
    Wybierz interesujący Cię obszar
    2
    Szczegóły kontaktu

    Piśmiennictwo

    1. Wyniki uzyskano podczas testów z udziałem użytkowników, przeprowadzonych w listopadzie 2013 r. w niezależnej firmie Use-Lab GmbH. W testach brało udział 30 członków personelu klinicznego z USA (15 lekarzy we współpracy z 15 pielęgniarkami lub technikami RTG), którzy przeprowadzali symulowane zabiegi przy użyciu mobilnych systemów X-ray Philips w symulowanej sali operacyjnej. Żadne z tych osób nie współpracowały ze sobą wcześniej.

    You are about to visit a Philips global content page

    Continue

    You are about to visit a Philips global content page

    Continue

    Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.

    Wchodzisz na polską stronę Philips Healthcare
    Please select the checkbox

    Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które stosują wyroby medyczne jako profesjonaliści, w tym osób wykonujących zawody medyczne, osób działających na rzecz podmiotów ochrony zdrowia lub podmiotów prowadzących obrót wyrobami medycznymi w charakterze profesjonalnym.

    Czy jesteś osobą spełniającą powyższe kryteria?