Rozwiązania firmy Philips do leczenia choroby wieńcowej

Choroba wieńcowa


Wykonywanie złożonych zabiegów PC

  Coraz częstsze występowanie choroby wieńcowej (CAD) na całym świecie przekłada się na większe obciążenie pracą kardiologów interwencyjnych. Biorąc pod uwagę stale rosnącą liczbę przypadków i ograniczone zasoby, zapewnianie skutecznego, przystępnego finansowo i charakteryzującego się wysoką jakością leczenia stanowi nie lada wyzwanie. Ponadto firma Philips wie, że pracownie hemodynamiki są złożonym środowiskiem pracy, łączącym różne źródła informacji i systemy. Oferujmy w pełni zintegrowany ekosystem opracowany z myślą o sprostaniu współczesnym wyzwaniom, który szybko zapewnia dostęp do niezbędnych informacji, zwiększając wydajność pracy w pracowni i ostatecznie przyczyniając się do podejmowania trafnych decyzji terapeutycznych oraz zapewniania pacjentom wysokiej jakości opieki. 

  Coronary image

  Pakiet rozwiązań do leczenia choroby wieńcowej – popraw wydajność pracy już dzisiaj, aby przewyższyć oczekiwania w przyszłości

  Poprawa wydajności pracy w pracowni przy jednoczesnym skupieniu uwagi na leczeniu pacjenta

  Pakiet rozwiązań do leczenia choroby wieńcowej, obejmujący inteligentnie zintegrowane zaawansowane aplikacje kliniczne i usprawniające przebieg pracy, urządzenia terapeutyczne i diagnostyczne oraz najwyższej jakości usługi, zapewnia sprawny przebieg każdego etapu procedur obejmujących naczynia wieńcowe. Od diagnostyki do przywrócenia drożności naczynia, ekosystem rozwiązań do leczenia choroby wieńcowej został opracowany z myślą o poprawie wydajności pracy i usprawnieniu procedur już dzisiaj, stanowiąc jednocześnie podstawę do przyszłego rozwoju.

   

  Rozwiązanie to umożliwia zgromadzenie w jednym miejscu danych dotyczących wydajności działania systemów w celu zwiększenia efektywności pracy w placówce. Natomiast możliwość zgromadzenia wszystkich danych kardiologicznych pacjenta w jednym miejscu pozwala na usprawnienie procesów decyzyjnych dotyczących zabiegu.

  Firma Philips jest partnerem dla placówek zajmujących się interwencyjnym leczeniem naczyń wieńcowych

  Jedno źródło produktów zapewniające wygodny i łatwy dostęp do rozwiązań przeznaczonych do interwencyjnego leczenia naczyń wieńcowych, ukierunkowanych na wspomaganie zabiegów pomiarami fizjologicznymi i obrazowaniem, pozwala na poprawę wydajności pracy w pracowni.

  Rozwiązania dedykowane każdemu etapowi zabiegów obejmujących naczynia wieńcowe – od diagnostyki do przywrócenia drożności naczynia.

  Platforma, którą można rozbudowywać, stanowi podstawę przyszłego rozwoju i umożliwia wdrażanie nowych technologii.

  Inwestycja w pakiet rozwiązań do leczenia choroby wieńcowej firmy Philips oznacza inwestycję w przyszły rozwój technologiczny i zwiększanie funkcjonalności pracowni. Na rynku rozwiązań dla opieki zdrowotnej obserwuje się trend odchodzenia od prostych transakcji w kierunku opartych na wartości umów, w których priorytetową rolę odgrywają integracja, użyteczność oraz sztuczna inteligencja. To ekscytujący moment w historii, gdy zdamy sobie sprawę, jak wiele mogą zdziałać placówki medyczne, którym otwarto dostęp do narzędzi i technologii niezbędnych do stworzenia w pełni zintegrowanej i innowacyjnej pracowni kardiologii interwencyjnej.

  Czy chcesz porozmawiać z przedstawicielem handlowym lub otrzymywać najnowsze informacje?

  Wypełnij formularz, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

  Zawsze jesteśmy zainteresowani współpracą.

  Daj nam znać, jak możemy Ci pomóc.

  1
  Wybierz interesujący Cię obszar
  2
  Szczegóły kontaktu

  Wszytkie informacje przedstawione na niniejszej stronie internetowej przeznaczone są wyłącznie dla osób wykonujących zawody medyczne. Szczegółowe dane techniczne wyrobów medycznych, technologii, rozwiązań i usług firmy Philips znajdują się w specyfikacji technicznej. Philips zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji w każdym czasie. Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.Philips dokłada starań, aby oferować najlepszy poziom obsługi klienta i najwyższy poziom usług. Czyniąc to, dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty, usługi i rozwiązania były dostępne dla wszystkich naszych klientów. Jednak biorąc pod uwagę złożone uwarunkowania handlowe i regulacyjne, nie zawsze wszystkie nasze produkty, usługi i rozwiązania  są dostępne w każdym kraju. Prosimy o kontakt z lokalnym przedstawicielem firmy Philips, aby potwierdzić, że dany produkt, usługa lub rozwiązanie są dostępne w Twoim kraju. Philips nie ponosi odpowiedzialności prawnej za brak lub niedostępność naszych produktów, usług lub rozwiązań w niektórych krajach lub regionach świata.

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.

  Wchodzisz na polską stronę Philips Healthcare
  Please select the checkbox

  Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które stosują wyroby medyczne jako profesjonaliści, w tym osób wykonujących zawody medyczne, osób działających na rzecz podmiotów ochrony zdrowia lub podmiotów prowadzących obrót wyrobami medycznymi w charakterze profesjonalnym.

  Czy jesteś osobą spełniającą powyższe kryteria?