Rozwiązania informatyczne w opiece kardiologicznej

Kompeksowe dane pacjenta. Świadome decyzje kliniczne.

  Każdy pacjent ma swoją historię choroby, objawów, badań i leczenia. Zamień skumulowane ilości danych w spójny plan kliniczny ściśle dopasowany do potrzeb pacjenta.
  Interoperacyjność
  Dążymy do stosowania rozwiązań niezależnych od producentów sprzętu medycznego, aby usprawnić wymianę danych pomiędzy wszystkimi systemami w wielu dziedzinach klinicznych.
  Skalowalność
  Skalowaność platformy oznacza możliwość dostosowania systemu do rosnących potrzeb placówki, począwszy od integracji z pojedynczą modalnością i rozszerzaniu do w pełni interoperacyjnego systemu informatycznego w kardiologii.
  Dostępność
  Natychmiastowy dostęp do obrazów i danych kardiologicznych z jednego obszaru roboczego o każdej porze dnia, w praktycznie dowolnym miejscu.
  Platforma, która łączy ekspertyzę kliniczną i innowacje technologiczne, by w bezpieczny sposób połączyć pacjentów, lekarzy i dane medyczne w całym kontinuum opieki kardiologicznej, pozwalając Tobie i Twojemu zespołowi na usprawnienie procesów i poprawę sprawności operacyjnej.

  Porozmawiajmy!

  Uzupełnij formularz kontaktowy.

  Oczekiwania

  * To pole jest wymagane
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  Prosimy o doprecyzowanie czego oczekujesz w odpowiedzi
  *
  *

  Kardiologiczna platforma informacyjna

  cardiovascular information platform graphic

  Wiele placówek zmierza się z wyzwaniem osiągnięcia lepszych rezultatów przy jednoczesym ograniczeniu kosztów. Istnieje potrzeba standaryzacji procesów, poprawy spójności diagnozy i wyniku, a także bezproblemowego dostępu do danych, wszystko aby zapewnić najwyższej jakości opiekę nad pacjentem.
   

  Ekspotencjalny wzrost ilości przetwarzanych danych często skutkuje ich rozproszeniem w placówce, m. in. na stacjach roboczych poszczególnych działów. Jest to również ogromna szansa na lepszy wgląd w dane pacjenta i poprawę wyników zdrowotnych dzięki łączeniu informacji z różnych źródeł.
   

  Nasze rozwiązanie w informatyce kardiologicznej zapewnia kompleksowy, spójny i intuicyjny przebieg pracy pozwalający w prosty sposób uzyskać dostęp do historii pacjenta. Łącząc zasadniczo odmienne systemy w placówce przyspiesza on podjęcie decyzji klinicznej opartej na danych medycznych wtedy i gdzie jest to potrzebne.

  Wykorzystaj siłę jednego zintegrowanego rozwiązania

  Wybierając firmę Philips, stawiasz na długoterminowe partnerstwo, bogate doświadczenie oraz rozległą wiedzę medyczną. Dołożymy wszelkich starań, aby pomóc Ci w pełni wykorzystać medyczne i techniczne możliwości systemu w Twojej placówce.
  IntelliSpace Cardiovascular

  IntelliSpace Cardiovascular

  • Jeden obszar roboczy w leczeniu kardiologicznym
  • Internetowy system zarządzania obrazami i danymi kardiologicznymi 
  • Chronologiczny przegląd danych medycznych pacjenta
  • Wzmocnij lekarzy w podejmowaniu 

  Zaawansowane zastosowania kliniczne

  echo workflow thumbnail image

  Echokardiografia

  interventional workflow thumbnail image

  Interventional workflow

  ecg workflow thumbnail image

  Elektrokardiografia

  cardiac ct mr nm workflow thumbnail image

  Zaawansowana wizualizacja danych kardiologicznych

  Zaawansowana analiza danych

  Pozwól, aby ilość danych (klinicznych i administracyjnych) działała na Twoją korzyść w rozwijaniu opieki kardiologicznej pacjentów, a także obniżyła koszty.

  Opieka kardiologiczna


  Poznaj  zintegrowany system danych i urządczeń kardiologicznych współpracujących ze sobą, aby zapewnić Ci wydajną i efektywną opiekę nad pacjentem, dostosowaną do jego i Twoich potrzeb.

  Umowy serwisowe RightFit

  Umożliwiając nieprzerwaną opiekę nad pacjentem

  Jak rozwija się informatyka kliniczna w Twojej placówce? W szybko zmieniającym się środowisku ochrony zdrowia Twoja placówka codziennie stawia czoła ciągłym zmianom i nowym wyzwaniom. Aby zapewnić pacjentom najwyższej jakości opiekę, Twoje systemy informatyczne muszą pracować z maksymalną wydajnością.