1
Prasowanie

Zarejestruj

Dołącz do nas.

Łatwe prasowanie
każdego typu ubrań

Łatwe prasowanie
każdego typu ubrań

Uznany lider wśród producentów żelazek parowych, generatorów pary i steamerów do ubrań

 

Jako światowy lider wśród producentów żelazek i steamerów do ubrań wiemy, jak ważne jest to, by wyglądać i czuć się wspaniale. Wiemy również, że Twój czas jest cenny. Dlatego opracowujemy innowacyjne żelazka parowe, żelazka z generatorem pary i steamery do ubrań, dzięki którym Twoje ubrania mogą wyglądać doskonale, a Ty możesz zaoszczędzić czas.

Uznany lider wśród producentów urządzeń do prasowania

 

Jako światowy lider wśród producentów żelazek i steamerów do ubrań wiemy, jak ważne jest to, by wyglądać i czuć się wspaniale. Wiemy również, że Twój czas jest cenny.

 

 

Dlatego opracowujemy innowacyjne żelazka parowe, żelazka z generatorem pary i steamery do ubrań, dzięki którym Twoje ubrania mogą wyglądać doskonale, a Ty możesz zaoszczędzić czas.

Więcej informacjiMniej informacji
Żelazka nr 1 na świecie

Żelazka nr 1 na świecie*

Jako światowy lider w dziedzinie sprzedaży żelazek parowych na świecie Philips jest firmą godną zaufania.

 

* Źródło: Euromonitor International Ltd; zgodnie z definicją kategorii żelazek; sprzedaż detaliczna w latach 2002–2016

Innowacyjne technologie

Innowacyjne technologie

Innowacyjne technologie umożliwiają szybkie i skuteczne prasowanie — dzięki wyjątkowej technologii OptimalTEMP możesz prasować każdy materiał, od dżinsu po jedwab, bez konieczności regulowania temperatury. 
Nagradzane rozwiązania

Nagradzane rozwiązania

Żelazka z generatorem pary, żelazka parowe i pionowe steamery do ubrań firmy Philips cieszą się uznaniem na całym świecie dzięki doskonałemu wzornictwu i wyjątkowej wydajności.

Znajdź dla siebie najlepsze urządzenie do prasowania

Generatory pary Philips

Profesjonalne wyniki we własnym domu

generatory pary
Do wielkiego prasowania 
Żelazka z generatorem pary firmy Philips mają silny strumień pary i duży zbiornik wody — idealne do prasowania dużej ilości ubrań.
Zaoszczędź czas, prasuj szybciej 

Prasuj szybko dzięki strumieniowi pary o dwukrotnie większej ciągłości niż w przypadku żelazka parowego* 

 

* w porównaniu z żelazkiem parowym Philips Azur Performer

Do dłuższego prasowania 
Dzięki dużym zbiornikom wody, które łatwo napełnić, żelazka z generatorem pary firmy Philips dostarczają więcej pary przez dłuższy czas.
Lżejsze żelazko, łatwiejsze prasowanie
Żelazko jest niezwykle lekkie i poręczne, przesuwa się gładko po materiale i zmniejsza obciążenie nadgarstka.
Kliknij , aby dowiedzieć się więcej

Żelazka parowe firmy Philips

Szybkość i skuteczność

żelazka parowe
Prasowanie mniejszej ilości ubrań 
Żelazka parowe firmy Philips pozwalają szybko i wydajnie prasować mniejsze ilości ubrań.
Zaoszczędź czas, prasuj szybciej ⓘ
Duża moc pary umożliwia szybsze prasowanie. Technologia OptimalTEMP sprawia, że nie musisz już czekać, aż żelazko rozgrzeje się lub ostygnie podczas prasowania różnych materiałów.
Do krótszego prasowania 
Tryb DynamiQ automatycznie zapewnia odpowiedni strumień pary. Dzięki temu zbiornik nie musi być tak często napełniany.
Wygoda użytkowania 
Prasowanie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej dzięki naszym innowacyjnym technologiom — OptimalTEMP, DynamiQ itp.
Kliknij , aby dowiedzieć się więcej

Steamery do ubrań firmy Philips

Szybkie i wygodne

steamery do ubrań
Kiedy chcesz uniknąć prasowania 
Steamer do ubrań to wygodne rozwiązanie. Sprawdza się gdy chcesz odświeżyć ubrania zagniecione podczas noszenia, usunąć z nich bakterie lub zapachy. Można go również użyć do odświeżenia ubrań, które pogniotły się w szafie lub po pierwszym założeniu. (uk& eu only)
Do szybkich poprawek 
Możesz dokonać szybkich, spontanicznych poprawek bez konieczności rozkładania deski do prasowania.
Doskonałe do delikatnych tkanin 
Nasze steamery do ubrań z łatwością usuwają zagniecenia, zwłaszcza z delikatnych lub trudnych do wyprasowania tkanin — bez ryzyka przypalenia.
Poręczne i przydatne w podróży 
Dzięki małemu rozmiarowi ręczny steamer do ubrań łatwo mieści się w walizce, umożliwiając dokonywanie poprawek w podróży.
Kliknij , aby dowiedzieć się więcej
* Sugerowana cena detaliczna

Akcesoria

 

Wszystko, czego potrzebujesz,
by wyglądać najlepiej
 

Od desek do prasowania i pokrowców po filtry do wody i wymienne wkłady antywapienne — oferujemy wszystkie akcesoria do żelazek firmy Philips. Prasuj szybko i wydajnie za każdym razem.

Więcej informacjiMniej informacji

Jak utrzymać żelazko w czystości?

 

Osadzający się kamień może osłabić strumień pary żelazka i pozostawiać ślady na ubraniach. Nasze innowacyjne środki do usuwania kamienia pozwalają stale cieszyć się wygodą prasowania — chronią ubrania przed brązowymi i białymi plamami, brązową wodą oraz wyciekami.

Jak utrzymać żelazko w czystości?

 

Osadzający się kamień może osłabić strumień pary żelazka i pozostawiać ślady na ubraniach. Nasze innowacyjne środki do usuwania kamienia pozwalają stale cieszyć się wygodą prasowania — chronią ubrania przed brązowymi i białymi plamami, brązową wodą oraz wyciekami.

Zamów subskrypcję biuletynu [co to oznacza?*]

Dziękujemy za zamówienie subskrypcji biuletynu!

Przepraszamy, nie udało się zamówić subskrypcji biuletynu. Spróbuj ponownie później.

Philips ceni i szanuje prywatność swoich klientów. Więcej informacji można uzyskać w części Oświadczenie o prywatności. Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Philips Koninklijke N.V. z siedzibą w Eindhoven, Groenewoudseweg 1, 5621 BA, Eindhoven, Holandia. Dane będą przetwarzane w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na warunkach opisanych wZasadach korzystania z witryny - Informacja o newsletterze (biuletynie)".  Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Dane osobowe będą przetwarzane również w celu marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług (prawnie uzasadniony interes realizowany przez administratora). Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w celach marketingowych znajdziesz w Zasadach korzystania z witryny- Przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych".