Historia naszych innowacji
Docieranie do właściwych informacji w celu tworzenia 

Docieranie do właściwych informacji w celu tworzenia istotnych innowacji

1
Wybierz interesujący Cię obszar
2
Szczegóły kontaktu

Zawsze jesteśmy zainteresowani współpracą.

Daj nam znać, jak możemy Ci pomóc.

1
2
Szczegóły kontaktu

Nasze podejście do innowacyjności zawsze stawia potrzeby klienta na pierwszym miejscu — dotyczy to zarówno przystępnych cenowo ultrasonografów dla krajów rozwijających się, jak i cyfrowych platform zdrowotnych, które gromadzą i analizują informacje o stanie zdrowia pacjentów w czasie rzeczywistym.


Wszystko zaczyna się od zrozumienia realiów naszych klientów — wyzwań, przed którymi stoją, oraz wpływu zmian w ochronie zdrowia i technologii na możliwość zapewnienia przez nich pacjentom opieki na wysokim poziomie.


Połączenie naszego oryginalnego sposobu myślenia z kluczowymi opiniami pacjentów i lekarzy tworzy fundament pod tworzenie innowacji przynoszących wymierne korzyści.

Oferujemy najkrótszą drogę do najlepszej opieki zdrowotnej, od szpitala do domu.

Z myślą o ludziach

Pytamy lekarzy i pacjentów, co jest dla nich naprawdę ważne — co mogłoby wywrzeć istotny wpływ na ich życie i pracę — aby mieć pewność, że nasze rozwiązania spełniają rzeczywiste potrzeby.

Clinical expertise

Wiedza kliniczna

Niezależnie od tego, czy konstruujemy łatwiejszy w użyciu ultrasonograf, tworzymy bardziej intuicyjny interfejs monitora pacjenta, czy dostarczamy informacji klinicznych, które umożliwiają radiologom szybsze stawianie trafnych rozpoznań, nasze rozwiązania mają na celu usprawnienie i zwiększenie efektywności opieki nad pacjentami.

 

Dowiedz się więcej

Badania i analizy

Posiłkując się dogłębnymi badaniami, szczegółowymi analizami i pożytecznymi danymi —w połączeniu z bezpośrednimi opiniami klientów — tworzymy rozwiązania mające na celu pokonanie istniejących przeszkód w zapewnieniu pacjentom lepszej opieki.

Industry insights

Znajomość branży

Zrozumienie kierunku, w jakim będzie się rozwijać branża ochrony zdrowia w przyszłości ma kluczowe znaczenie dla podejmowania słusznych decyzji dzisiaj. Patrząc na branżę ogólnie, staramy się dostrzegać trendy i zdobywać wiedzę przydatną w pracy naszych użytkowników i pomagającą im w realizacji ich celów.

 

Dowiedz się więcej

Wizjonerskie myślenie

Przesuwamy granice naszych możliwości, ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia. Wolni od konwenansów i rutyny, możemy wyobrazić sobie innowacje wykraczające poza rozwiązywanie problemów i zmienianie życia.

Dowiedz się więcej

What's trending

Recent tweets

You are about to visit a Philips global content page

You are about to visit the Philips USA website.

Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.

Materiał na stronie przeznaczony tylko dla osób profesjonalnej opieki medycznej
Please select the checkbox

Informacja

Materiał na stronie przeznaczony tylko dla osób profesjonalnej opieki medycznej