Historia naszych innowacji
Docieranie do właściwych informacji w celu tworzenia 

Docieranie do właściwych informacji w celu tworzenia istotnych innowacji

Zawsze jesteśmy zainteresowani współpracą.

Daj nam znać, jak możemy Ci pomóc.

1
Wybierz interesujący Cię obszar
2
Szczegóły kontaktu

Nasze podejście do innowacyjności zawsze stawia potrzeby klienta na pierwszym miejscu — dotyczy to zarówno przystępnych cenowo ultrasonografów dla krajów rozwijających się, jak i cyfrowych platform zdrowotnych, które gromadzą i analizują informacje o stanie zdrowia pacjentów w czasie rzeczywistym.


Wszystko zaczyna się od zrozumienia realiów naszych klientów — wyzwań, przed którymi stoją, oraz wpływu zmian w ochronie zdrowia i technologii na możliwość zapewnienia przez nich pacjentom opieki na wysokim poziomie.


Połączenie naszego oryginalnego sposobu myślenia z kluczowymi opiniami pacjentów i lekarzy tworzy fundament pod tworzenie innowacji przynoszących wymierne korzyści.

Oferujemy najkrótszą drogę do najlepszej opieki zdrowotnej, od szpitala do domu.

Z myślą o ludziach

Pytamy lekarzy i pacjentów, co jest dla nich naprawdę ważne — co mogłoby wywrzeć istotny wpływ na ich życie i pracę — aby mieć pewność, że nasze rozwiązania spełniają rzeczywiste potrzeby.

Clinical expertise

Wiedza kliniczna

Niezależnie od tego, czy konstruujemy łatwiejszy w użyciu ultrasonograf, tworzymy bardziej intuicyjny interfejs monitora pacjenta, czy dostarczamy informacji klinicznych, które umożliwiają radiologom szybsze stawianie trafnych rozpoznań, nasze rozwiązania mają na celu usprawnienie i zwiększenie efektywności opieki nad pacjentami.

 

Dowiedz się więcej

Badania i analizy

Posiłkując się dogłębnymi badaniami, szczegółowymi analizami i pożytecznymi danymi —w połączeniu z bezpośrednimi opiniami klientów — tworzymy rozwiązania mające na celu pokonanie istniejących przeszkód w zapewnieniu pacjentom lepszej opieki.

Industry insights

Znajomość branży

Zrozumienie kierunku, w jakim będzie się rozwijać branża ochrony zdrowia w przyszłości ma kluczowe znaczenie dla podejmowania słusznych decyzji dzisiaj. Patrząc na branżę ogólnie, staramy się dostrzegać trendy i zdobywać wiedzę przydatną w pracy naszych użytkowników i pomagającą im w realizacji ich celów.

 

Dowiedz się więcej

Wizjonerskie myślenie

Przesuwamy granice naszych możliwości, ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia. Wolni od konwenansów i rutyny, możemy wyobrazić sobie innowacje wykraczające poza rozwiązywanie problemów i zmienianie życia.

Dowiedz się więcej

What's trending

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.

Wchodzisz na polską stronę Philips Healthcare
Please select the checkbox

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które stosują wyroby medyczne jako profesjonaliści, w tym osób wykonujących zawody medyczne, osób działających na rzecz podmiotów ochrony zdrowia lub podmiotów prowadzących obrót wyrobami medycznymi w charakterze profesjonalnym.

Czy jesteś osobą spełniającą powyższe kryteria?