Każda decyzja podejmowana w trakcie zabiegów interwencyjnych ma krytyczne znaczenie. To dlatego chcemy przekazać Państwu innowacyjne rozwiązania, które pozwolą łatwiej sprostać temu wyzwaniu.
Poznajcie lek. med. Qaisrę Saeed — kardiolog interwencyjną i miłośniczkę wspinaczek, dla której nie ma za trudnych wyzwań. Jej pasja, podobnie jak pasja wszystkich kardiologów interwencyjnych, jest dla nas inspiracją, by nie ustawać w opracowywaniu innowacyjnych rozwiązań, które pozwolą Państwu jeszcze lepiej zadbać o Waszych pacjentów.
System Azurion pozwala ograniczyć liczbę zadań wykonywanych ręcznie, kliknięć oraz zmian pozycji personelu. Dzięki czemu wszystkie czynności wykonywane są sprawniej, co skraca czas trwania zabiegu.
Funkcja Dynamic Coronary Roadmap to niezaprzeczalna zaleta dla pacjentów z ryzykiem ostrego uszkodzenia nerek podczas przezskórnych zabiegów wieńcowych.
Angiografię można rozszerzyć o wewnątrznaczyniowe obrazowanie ultradźwiękowe (IVUS), dzięki czemu można dobrać leczenie dla każdego pacjenta.
Przeznaczony do prowadzenia zabiegów pod kontrolą obrazowania system Azurion zaprojektowano z myślą o wyjątkowym doświadczeniu jego użytkowników — prostemu, intuicyjnemu sterowaniu zabiegiem z poziomu stołu, a także sprawnej komunikacji wewnątrz pracowni.
Poznaj nasz w pełni zintegrowany ekosystem, który usprawnia przebieg pracy w pracowni hemodynamiki, a jednocześnie pozwala inteligentnie zarządzać dawką promieniowania. Poznaj nasze rozwiązania: Choroba wieńcowa | Philips
Wyobraź sobie pracownię hemodynamiki, która dostosowuje się do Twojego stylu pracy, z systemem obrazowania, który prowadzi Cię przez kolejne etapy zabiegu. Zobacz, w jaki sposób nasza oferta rozwiązań do leczenia SHD pozwala specjalistom rozszerzać listę oferowanych zabiegów, jednocześnie przyczyniając się do rozwoju przyszłych innowacji w dziedzinie zabiegów przezcewnikowych. Poznaj nasze rozwiązania: Strukturalne wady serca (SHD) | Philips
Tak, zarówno w przypadku pacjentów, jak i personelu. Przykładowo w leczeniu strukturalnych wad serca, takich jak zamknięcie LAA, dzięki rozwiązaniu EchoNavigator udało się ograniczyć dawkę promieniowania aż o 52%4. Ograniczenie czasu trwania zabiegu średnio o 17%1 pozwoliło również skrócić czas ekspozycji na promieniowanie. W ofercie firmy Philips znalazły się także sprawdzone rozwiązania obniżające dawkę promieniowania, jak DoseWise, Zero Dose Positioning, ClarityIQ, zaawansowana lampa RTG MRC200+ oraz CardiacSwing.
„To rozwiązanie zaprojektowane przez specjalistów dla specjalistów. W interfejsie użytkownika zmieniono i usprawniono dosłownie wszystko. Nigdy wcześniej nie było na rynku takiego rozwiązania.”, lek. med. Barry T. Katzen, dyrektor medyczny, Miami Cardiac & Vascular Institute, Floryda, USA.
Wiele osób podziela ten pogląd. 96% uczestników testu przeprowadzonego przez użytkowników było zadowolonych z łatwości obsługi systemu Azurion, a 76% personelu5 informowało o poczuciu większej pewności podczas podejmowania decyzji dotyczących leczenia, właśnie z powodu wrażenia kontroli nad pomiarami i aplikacjami. Dotyczyło to w szczególności połączenia systemu Azurion z rozwiązaniem IntraSight, które gwarantuje niezrównany poziom informacji diagnostycznych oraz intuicyjne sterowanie systemem z poziomu stołu, pozwalając zapewnić pacjentom najwyższy poziom opieki.
Dowiedz się więcej o łatwości obsługi systemu Azurion: www.philips.com.au/healthcare/resources/landing/azurion/outstanding-user-experience
Tak, pod warunkiem że stosowanie takich urządzeń nie ma negatywnego wpływu na przeznaczenie, zasadnicze parametry funkcjonalne, bezpieczeństwo lub skuteczność zarówno systemu, jak i używanych razem z nim urządzeń. Urządzenia używane razem z systemem Azurion obejmują zwykle wstrzykiwacze, urządzenia do transmisji wideo, przełączniki wielofunkcyjne, interkomy, wózki oraz szafy na urządzenia.
System Azurion został opracowany z myślą o lepszej wydajności energetycznej. Oczekiwane ograniczenie zużycia energii w trakcie całego okresu eksploatacji w porównaniu z jego poprzednikami wynosi przynajmniej 10%7. Gwarantowany czas bezawaryjności wynosi 97–98%8, a w razie problemów nasi klienci mogą liczyć na bardzo szybką pomoc serwisową. Z kolei nasz program Technology Maximizer oraz przeprowadzane rutynowo modernizacje sprzętowe pozwalają zaoszczędzić na przeglądach technicznych.
[1] Badanie użyteczności przeprowadzone podczas 775 zabiegów wykonanych w grudniu 2016 r. www.philips.com/healthcare/resources/landing/azurion/lab-performance-study-results. [2] Niezależne badanie przeprowadzone w okresie od lipca do grudnia 2022 r. W badaniu wzięło udział 38 uczestników — techników, pielęgniarek i pielęgniarzy oraz lekarzy z sześciu krajów. Pytania zadawano uczestnikom mającym odpowiednie doświadczenie w obsłudze zarówno zintegrowanych rozwiązań dedykowanych do leczenia chorób wieńcowych firmy Philips (połączenie systemów Azurion, IntraSight, Hemo, Eagle Eye, Refinity i OmniWire), jak i z pracownią hemodynamiki złożoną z rozwiązań wielu różnych dostawców. [3] Opinia uzyskana od użytkowników w symulowanych warunkach klinicznych [4] Opinie dotyczące obsługi cewnika VeriSight oceniono na podstawie informacji uzyskanych od klinicystów podczas analizy porównawczej. Grupę badaną stanowiło 32 klinicystów — 16 lekarzy i 16 techników, którzy wyrażali również swoje zdanie na temat obrazów wykonanych za pomocą cewnika VeriSight Pro z użyciem modelu świńskiego. Dane na podstawie badań własnych (D000259724). [5] Wyniki te uzyskano podczas niezależnego badania przeprowadzonego w okresie od lipca do grudnia 2022 r. W badaniu wzięło udział 38 uczestników z sześciu krajów — techników, pielęgniarzy i pielęgniarek oraz lekarzy. Pytania zadawano uczestnikom mającym odpowiednie doświadczenie w obsłudze zarówno zintegrowanych rozwiązań dedykowanych do leczenia chorób wieńcowych firmy Philips (połączenie systemów Azurion, IntraSight, Hemo, Eagle Eye, Refinity i OmniWire), jak i z pracownią hemodynamiki złożoną z rozwiązań wielu różnych dostawców (pracownia hemodynamiki złożona z rozwiązań różnych dostawców to pracownia, w której do wykonywania zabiegów używane są urządzenia różnych producentów). Głównym celem była ocena korzyści wynikających ze stosowania zintegrowanych rozwiązań dedykowanych do leczenia chorób wieńcowych firmy Philips w porównaniu z pracownią złożoną z rozwiązań różnych dostawców. [6] Określone z zastosowaniem metody COCIR SRI w porównaniu do poprzedniczki systemu Azurion — platformy Allura Xper. Faktyczna redukcja zużycia energii zależy od konfiguracji. [7] Gwarancja bezawaryjności może się różnić w zależności od rynku i systemu.
You are about to visit a Philips global content page
ContinueStrona przeznaczona wyłącznie dla osób, które stosują wyroby medyczne jako profesjonaliści, w tym osób wykonujących zawody medyczne, osób działających na rzecz podmiotów ochrony zdrowia lub podmiotów prowadzących obrót wyrobami medycznymi w charakterze profesjonalnym.
Czy jesteś osobą spełniającą powyższe kryteria?