Modernizacja szpitalnych monitorów/defibrylatorów manualnych
Pracownika służby zdrowia i monitora pacjenta

Zawsze gotowy do działania

Modernizacja monitora/defibrylatora do modelu HeartStart Intrepid z rozwiązaniem Emergency Care Informatics Suite


Po czym poznać prawdziwą wartość urządzeń medycznych? Na pewno po tym, że można na nie liczyć wtedy, gdy są naprawdę potrzebne, o czym z pewnością mogli się wielokrotnie przekonać lojalni klienci firmy Philips. Z myślą o zapewnieniu Twoim zespołom ratownictwa medycznego dostępu do innowacyjnych rozwiązań do prowadzenia czynności resuscytacyjnych oferujemy możliwość modernizacji posiadanego monitora/defibrylatora firmy Philips do modelu HeartStart Intrepid z rozwiązaniem Emergency Care Informatics Suite, które ułatwia pracę kliniczną poprzez integrację i udostępnianie danych w trakcie leczenia pacjenta, zwiększenie płynności komunikacji oraz usprawnienie przekazywania pacjentów innym zespołom opieki. Pulpity z możliwością dostosowania do indywidualnych wymagań zapewniają wyczerpujący widok wszystkich danych, od stanu gotowości urządzenia do pracy po ocenę zdarzenia.

Po co modernizować posiadany monitor/defibrylator do modelu HeartStart Intrepid?

Zgodność z urządzeniami HeartStart

Wydajność kliniczna i operacyjna

Monitor/defibrylator HeartStart Intrepid pomaga uzyskiwać znakomite wyniki kliniczne oraz zapewnia sprawny przebieg pracy, usprawniając defibrylację oraz monitorowanie, narzędzia wspomagające podejmowanie decyzji oraz integrację danych. Intuicyjny interfejs użytkownika i możliwość szybkiego przełączania się między kategoriami pacjentów i parametrami monitorowania pozwala lekarzom szybciej przygotować się do działania. To kompleksowe rozwiązanie usprawnia pracę na oddziałach ratunkowych, łącząc dane kliniczne z zaawansowanymi funkcjami komunikacji.

HeartStart easy-to-train

Kompleksowe rozwiązanie

Monitor/defibrylator HeartStart Intrepid z rozwiązaniem Emergency Care Informatics Suite to kompleksowe rozwiązanie wspierające pracę od wstępnego zdarzenia aż po jego ocenę po zakończeniu. Ułatwia ono przesyłanie danych na potrzeby oceny zdarzenia po zakończeniu, tworzenia raportów oraz analizy. Integracja z systemami EMR i EHR pozwala zaoszczędzić czas i gwarantuje aktualność dokumentacji pacjentów.

Efficia możliwość konfiguracji

Sprzęt, na którym
możesz polegać

Philips Intrepid to kompleksowe rozwiązanie zaprojektowane przez specjalistów w dziedzinie ratownictwa medycznego. Częste autotesty oraz sygnalizacja gotowości do użytku gwarantują pewność, że urządzenie będzie gotowe do działania, gdy wymaga tego sytuacja. Zintegrowane narzędzia wspomagające podejmowanie decyzji klinicznych ułatwiają diagnostykę i leczenie, ułatwiając pracę na oddziałach ratunkowych niezależnie od wieku i stanu pacjenta.

Defibrylator i człowiek

Wszechstronność gwarantująca niezawodność oceny i skuteczność leczenia pacjentów w różnym stanie

Monitor/defibrylator HeartStart Intrepid został wyposażony w wiodące w branży funkcje monitorowania szeregu parametrów życiowych, które ułatwiają podejmowanie decyzji klinicznych, pomagają rozpoznać zaburzenia rytmu serca oraz zapewniają wskazówki wizualne wspomagające ocenę uszkodzeń wtórnych powiązanych z urazowym uszkodzeniem mózgu.

Lekki i gotowy do użycia monitor/defibrylator Efficia

Udostępnianie danych i wykonywanie analiz w całym okresie intensywnej terapii

Rozwiązanie Emergency Care Informatics Suite to usługa chmurowa dostępna za pośrednictwem przeglądarki ułatwiająca administrację, zapewniająca bezpieczeństwo przechowywanych danych, umożliwiająca ograniczanie dostępu na podstawie ról, a także pozwalająca udostępniać dane. Rozwiązanie obejmujące narzędzia do przeglądania danych po zdarzeniu oraz sygnalizację gotowości urządzenia można zintegrować z większością systemów elektronicznej dokumentacji medycznej. To kompleksowe rozwiązanie dla medycyny ratunkowej stanowiące połączenie światowej klasy technologii defibrylacji oraz monitorowania z czołowymi rozwiązaniami informatycznymi.

Karetka z uruchomieniem serca

Łatwość obsługi pozwala poświęcić więcej uwagi pacjentowi

Monitor/defibrylator Intrepid jest lekki i przenośny, dlatego świetnie sprawdza się w wielu różnych sytuacjach. Dzięki sygnalizacji gotowości urządzenia wystarczy rzut oka, aby poznać jego stan, a system Emergency Care Informatics Suite Device Readiness pozwala kontrolować stan wszystkich urządzeń z poziomu jednego miejsca, ułatwiając zarządzanie i wykonywanie przeglądów technicznych. Intuicyjny interfejs oraz bezproblemowe serwisowanie sprawiają, że urządzenie jest łatwe w użyciu także dla członków personelu medycznego i inżynierów biomedycznych.

Nagłówek nowych granic

Konsolidacja danych, nieustanne usprawnienia

 

Rozwiązanie Emergency Care Informatics Suite odbiera dane wysyłane w bezpieczny sposób z monitora/defibrylatora HeartStart Intrepid, dzięki czemu można je przesłać do dokumentacji pacjentów, a także wykorzystać do oceny zdarzenia po jego zakończeniu. Użytkownicy mogą przeglądać dane pacjentów, w tym 12-odprowadzeniowy zapis EKG, pomiary parametrów życiowych oraz podsumowania zdarzeń. Informacje te przydają się podczas zapewniania jakości oraz wdrażania inicjatyw mających na celu usprawnianie pracy i ciągłe podnoszenie jakości.

ASL mrx 700 poprawiony

Czas na modernizację?

 

Jeśli tylko zechcesz zmodernizować swoje narzędzia, służymy pomocą.

  •  

    HeartStart Intrepid

    Nigdy nie wiemy, z czym przyjdzie nam się zmierzyć po przybyciu na miejsce zdarzenia, ani kiedy u hospitalizowanego pacjenta dojdzie do nagłego zatrzymania krążenia. Wiemy jednak, że musimy być zawsze gotowi do działania. Wychodząc naprzeciw temu wyzwaniu, opracowaliśmy monitor/defibrylator Philips HeartStart Intrepid — łatwy w użyciu, lekki i wytrzymały, który w obliczu zagrożenia życia pacjenta pozwala działać szybko i pewnie.

Monitor, na którym wyświetlane są dane pacjenta

Zmodernizuj teraz


Naciśnij przycisk poniżej, aby wypełnić krótki formularz. Skontaktujemy się z Tobą możliwie jak najszybciej.

Zawsze jesteśmy zainteresowani współpracą.

Daj nam znać, jak możemy Ci pomóc.

1
Wybierz interesujący Cię obszar
2
Szczegóły kontaktu

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.

Wchodzisz na polską stronę Philips Healthcare
Please select the checkbox

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które stosują wyroby medyczne jako profesjonaliści, w tym osób wykonujących zawody medyczne, osób działających na rzecz podmiotów ochrony zdrowia lub podmiotów prowadzących obrót wyrobami medycznymi w charakterze profesjonalnym.

Czy jesteś osobą spełniającą powyższe kryteria?