ICCA rendszer segiti

Łatwiejsze podejmowanie dobrych decyzji

Zobacz, w jaki sposób „inteligentny” system ICCA pomaga lekarzom na oddziale intesywnej terapii dla dorosłych Uniwersytetu w Pecs

Digitalizacja jest jednym z głównych trendów w opiece zdrowotnej

Personel medyczny z zespołów resuscytacyjnych lub pracujący w oddziale intensywnej terapii jest narażony na szczególny poziom obciążenia. Lekarze zmuszeni są do przetwarzania ogromnych ilości informacji, sprawdzania postępu leczenia, pilnowania terminów wizyt, kontrolowania stanu pacjentów i poświęcania im należytej uwagi przy jednoczesnym utrzymywaniu kosztów terapii w wyznaczonych granicach. Często zdarza się, że rutynowe, choć ważne zadania, są tak czaso- i energochłonne, że na leczenie i indywidualne podejście do pacjenta nie pozostaje już wiele czasu i sił.

Nowoczesne technologie pozwalają zoptymalizować pracę i zapewnić pacjentom w oddziale intensywnej terapii nową jakość opieki

Jedną z pierwszych placówek medycznych, która wdrożyła u siebie taki system, był oddział intesywnej terapii na Uniwersytecie w Peczu, Wegry. Dzięki wsparciu cyfryzacji specjaliści mogą nie tylko podejmować bardziej trafne decyzje diagnostyczne, ale mają też więcej czasu dla swoich pacjentów.

IntelliSpace Critical Care

System IntelliSpace Critical Care and Anaesthesia

System informacyjny dla oddziałów intensywnej terapii

Z powodu stale rosnących kosztów opieki zdrowotnej, niedoborów personelu oraz konieczności przestrzegania zmieniających się krajowych norm w zakresie opieki, wykorzystanie informacji klinicznych stało się kluczem do wdrażania usprawnień w ochronie zdrowia. Dzięki możliwości współpracy z większością systemów EMR zgodnych ze standardem HL7, zaawansowanemu oprogramowaniu wspomagającemu podejmowanie decyzji klinicznych oraz narzędziom do tworzenia dokumentacji i analizy na wszystkich etapach procesu diagnostyczno-terapeutycznego, system IntelliSpace Critical Care and Anaesthesia (ICCA) to nieoceniona pomoc dla personelu medycznego.

Obrázek měny

Monitorowanie skuteczności ARIT

Ikona vyhledávání

Zarządzanie cyfrową dokumentacją

Klinické rozhodnutí

Wsparcie przy podejmowaniu decyzji klinicznych

Chcesz dowiedzieć się więcej o systemie ICCA?

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to tylko
możliwe. 

*

Informacje kontaktowe

* To pole jest wymagane

*
*
*
*
*
*
*
*
*

Prosimy o doprecyzowanie czego oczekujesz w odpowiedzi

We work with partners and distributors who may contact you about this Philips product on our behalf.

*
*

Final CEE consent

Wszytkie informacje przedstawione na stronie internetowej przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalnych podmiotów prowadzących działalność w obszarze ochrony zdrowia. Szczegółowe dane techniczne wyrobów medycznych, technologii, rozwiązań i usług firmy Philips znajdują się w specyfikacji technicznej. Philips zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji w każdym czasie. Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.

Philips dokłada starań, aby oferować najlepszy poziom obsługi klienta i najwyższy poziom usług. Czyniąc to, dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty, usługi i rozwiązania były dostępne dla wszystkich naszych klientów. Jednak biorąc pod uwagę złożone uwarunkowania handlowe i regulacyjne, nie zawsze wszystkie nasze produkty, usługi i rozwiązania  są dostępne w każdym kraju. Prosimy o kontakt z lokalnym przedstawicielem firmy Philips, aby potwierdzić, że dany produkt, usługa lub rozwiązanie są dostępne w Twoim kraju. Philips nie ponosi odpowiedzialności prawnej za brak lub niedostępność naszych produktów, usług lub rozwiązań w niektórych krajach lub regionach świata.

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.

Wchodzisz na polską stronę Philips Healthcare
Please select the checkbox

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które stosują wyroby medyczne jako profesjonaliści, w tym osób wykonujących zawody medyczne, osób działających na rzecz podmiotów ochrony zdrowia lub podmiotów prowadzących obrót wyrobami medycznymi w charakterze profesjonalnym.

Czy jesteś osobą spełniającą powyższe kryteria?