Modernizacje systemów rezonansu magnetycznego
  Lekarz sprawdzający monitor MR

  Pewny krok, w przyszłość

  SmartPath to oferowany przez firmę Philips program modernizacji sprzętu opracowany z myślą o długoterminowym sukcesie placówek. Program powstał z myślą o wydłużeniu okresu eksploatacji sprzętu oraz możliwości korzystania z najnowszych technologii bez konieczności zakupu nowych urządzeń. Pozwala on na pełne odnowienie sprawdzonego systemu Ingenia MR, odpowiadające zakupowi nowego sprzętu, w celu wydłużenia okresu jego eksploatacji i obniżenia całkowitego kosztu posiadania. Zobacz, w jaki sposób program SmartPath firmy Philips może pomóc Ci pewnie wkroczyć w przyszłość i wydłużyć czas użytkowania posiadanego systemu.

  Animacja 3D

  Modernizacja systemu rezonansu magnetycznego SmartPath


  Koszt konwersji posiadanego magnesu do rozwiązania nowej generacji jest znacznie niższy niż koszt zakupu nowego systemu. W porównaniu z instalacją nowego magnesu takie rozwiązanie wiąże się również z mniejszym ryzykiem opóźnień i niższymi kosztami instalacji nowego magnesu wynikającymi z konieczności burzenia ścian i stropów oraz korzystania ze specjalnych podnośników w celu jego przetransportowania na teren lub z terenu szpitala.

   

  Konwersja istniejącego systemu zamiast zakupu nowego to również wybór na rzecz ochrony środowiska. Takie rozwiązanie pozwala ograniczyć emisję CO2 i zużycie energii potrzebne na wyprodukowanie nowego magnesu, a także wyeliminować koszty transportu, podniesienia i zainstalowania nowego magnesu ważącego nawet 3000 kilogramów.

  Dostęp do atrakcyjnych aktualizacji i ofert

  Chcesz uzyskać więcej informacji na temat naszych rozwiązań SmartPath dla systemów rezonansu magnetycznego oraz możliwości poprawy wydajności posiadanych już urządzeń? Zapisz się na naszą listę e-mailową, aby otrzymać szczegółowe informacje oraz oferty dostosowane do Twoich potrzeb.

  Korzyści wynikające z modernizacji SmartPath dla systemów rezonansu magnetycznego

  (1) W porównaniu ze skanami uzyskanymi za pomocą systemów firmy Philips bez funkcji Compressed SENSE.

  Dowiedz się więcej

  •  

   Program SmartPath pozwalający na zmodernizowanie systemu do wersji Ingenia 1.5T Evolution  

   Program SmartPath umożliwia przekształcenie posiadanego systemu Ingenia do wersji Ingenia 1.5T Evolution. Nowa wersja została wyposażona w poprawiające wydajność pracy innowacyjne rozwiązania SmartWorkflow obejmujące m.in. technologię bezkontaktowej detekcji pacjenta, automatyczne wskazówki pomagające odpowiednio ułożyć pacjenta oraz rozpocząć badanie bez odchodzenia od konsoli operatorskiej. Funkcja Compressed SENSE pozwala na przyspieszenie badań nawet o 50% przy zachowaniu takiej samej jakości obrazów 2D i 3D wszystkich struktur anatomicznych¹. Przekształcenie w ramach programu SmartPath to dostęp do najnowszych technik skanowania, które służą stawianiu trafnych rozpoznań.

  •  

   Program SmartPath pozwalający na zmodernizowanie systemu do wersji Ingenia 3.0T Evolution  

   Program SmartPath umożliwia przekształcenie posiadanego systemu Ingenia do wersji Ingenia 3.0T Evolution. Nowa wersja została wyposażona w poprawiające wydajność pracy innowacyjne rozwiązania SmartWorkflow obejmujące m.in. technologię bezkontaktowej detekcji pacjenta, automatyczne wskazówki pomagające odpowiednio ułożyć pacjenta oraz rozpocząć badanie bez odchodzenia od konsoli operatorskiej. Funkcja Compressed SENSE pozwala na przyspieszenie badań nawet o 50% przy zachowaniu takiej samej jakości obrazów 2D i 3D wszystkich struktur anatomicznych¹. Przekształcenie w ramach programu SmartPath to dostęp do najnowszych technik skanowania, które służą stawianiu trafnych rozpoznań.

  •  

   Program SmartPath pozwalający na zmodernizowanie systemu do wersji Ingenia Elition 3.0T X  

   Dzięki programowi SmartPath można przekształcić posiadany system Ingenia w system Ingenia Elition X MR, który wyznacza nowe kierunki badań naukowych z zakresu obrazowania z zastosowaniem pola o natężeniu 3,0 T w oparciu o innowacyjną konstrukcję gradientów i technologii RF. Funkcja Compressed SENSE pozwala na przyspieszenie badań nawet o 50% przy zachowaniu takiej samej jakości obrazów¹. Przekształcenie w ramach programu SmartPath daje dostęp do najnowszych technik skanowania, które służą stawianiu trafnych rozpoznań.

  Prof. Andrea Falini

  Prof. Andrea Falini, ordynator oddziału neurochirurgii w szpitalu San Raffaele w Mediolanie we Włoszech, przedstawia korzyści programu SmartPath do dStream w systemie Achieva firmy Philips.

  Program SmartPath do dStream

   

  Szerokopasmowa architektura cyfrowa technologii dStream umożliwia wyjątkowo szybkie pozyskiwanie wysokiej jakości obrazów. Korzyści? Wzrost stosunku sygnału do szumu nawet o 40%*, zwiększenie liczby badań i uproszczenie procesów ze względu na brak konieczności modernizacji kanałów architektury RF.

   

  Program modernizacji SmartPath do dStream pozwala na wdrożenie architektury dStream bez instalacji całkowicie nowego systemu. To szybki i tani sposób zmiany analogowego systemu rezonansu magnetycznego na rozwiązanie cyfrowe.

  * Wzrost stosunku sygnału do szumu nawet o 40% w porównaniu z niekorzystającym z technologii dStream systemem Achieva

  Jako użytkownik bardzo doceniam niewielką masę cewek Breeze oraz ich złączy. Także nasi pacjenci są mile zaskoczeni komfortem badania oferowanym przez system MR 5300. A jeśli nasi pacjenci są zadowoleni, my także jesteśmy.”

  Dayan Jackson Dudleythurai, elektroradiolog w pracowni rezonansu magnetycznego, szpital Aleris-Hamlet, Dania.

  Wdrożenie programu SmartPath do dStream jest bardzo proste

   

  Zobacz, jak łatwo możesz przekształcić posiadany system rezonansu magnetycznego firmy Philips do nowej cyfrowej szerokopasmowej architektury dStream.

  Wdrożenie programu SmartPath do dStream jest bardzo proste

  Program SmartPath do dStream jest dostępny dla następujących systemów rezonansu magnetycznego

  System Achieva 3.0T TX

  System Achieva 3.0T TX

  System Achieva 3.0T

  System Achieva 3.0T

  System Achieva XR

  System Achieva XR

  System Achieva 1.5T

  System Achieva 1.5T

  System Intera 1.5T (ACS-NT)

  System Intera 1.5T (ACS-NT)

  *Niniejsze informacje handlowe nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Informacje handlowe przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalnych podmiotów prowadzących działalność w obszarze ochrony zdrowia. Philips Polska zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia lub realizacji zamówienia w przypadkach przewidzianych prawem, w szczegółności w razie wyczerpania zapasu urządzeń medycznych.

  Zawsze jesteśmy zainteresowani współpracą.

  Daj nam znać, jak możemy Ci pomóc.

  1
  Wybierz interesujący Cię obszar
  2
  Szczegóły kontaktu

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.

  Wchodzisz na polską stronę Philips Healthcare
  Please select the checkbox

  Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które stosują wyroby medyczne jako profesjonaliści, w tym osób wykonujących zawody medyczne, osób działających na rzecz podmiotów ochrony zdrowia lub podmiotów prowadzących obrót wyrobami medycznymi w charakterze profesjonalnym.

  Czy jesteś osobą spełniającą powyższe kryteria?