Bez granic. Lepsza opieka zdrowotna. 

Wysoka jakość opieki kardiologicznej  

Porozmawiajmy jak pokonać ograniczenia

Zdrowie nie zna granic. Opieka zdrowotna też nie powinna.

Porozmawiajmy jak pokonać ograniczenia

Wytyczanie nowych ścieżek w opiece nad pacjentem z chorobą układu sercowo-naczyniowego

Szpitale i systemy ochrony zdrowia na całym świecie muszą koncentrować się dziś na przewidywaniu, zapobieganiu i świadczeniu lepszej opieki na rzecz coraz większej grupy pacjentów z szerokim spektrum chorób układu sercowo-naczyniowego. Na każdym kroku napotykają jednak ograniczenia. Lekarze zajmujący się pacjentami w ciężkim stanie, z licznymi schorzeniami towarzyszącymi, borykają się z problemem rozproszenia danych klinicznych, który utrudnia świadczenie wysokiej jakości opieki w różnych otoczeniach. Pacjentów coraz bardziej frustruje nieskoordynowana opieka i trudny dostęp do niej. Pracownicy ochrony zdrowia muszą osiągać więcej przy dostępnych skromniejszych środkach. Wyzwań jest wiele. Placówki świadczące opiekę kardiologiczną poszukują rozwiązań, które pozwalają:
Uprościć gromadzenie danych i wyciąganie wniosków, usprawnić stawianie diagnoz i bezpiecznie wprowadzać poprawne ścieżki leczenia
Usprawnić leczenie, osiągać lepsze wyniki i stosować mniej inwazyjne procedury
Ograniczać koszty, dzięki usprawnionym działaniom, planowaniu przepływu pracy oraz innowacyjnym procedurom
Poprawić standard opieki dla pacjentów oraz komfort i bezpieczeństwo pracy lekarzy

Wytyczanie nowych ścieżek w opiece kardiologicznej


Współpracujemy z instytucjami i szpitalami na całym świecie, aby usuwać ograniczenia stawiane służbie zdrowia i wspólnie dostarczać optymalną dobraną opiekę kardiologiczną pacjentom wtedy gdy potrzebują jej najbardziej.

Informacje kontaktowe

* To pole jest wymagane

Dane kontaktowe

*
*
*

Firma/Placówka

*
*
*
*
*
*
*

Oczekiwania

Prosimy o doprecyzowanie czego oczekujesz w odpowiedzi
*
*

ZASTRZEŻENIE:

Analizując dotychczasowe przypadki nie można prognozować wyników w innych sytuacjach. Uzyskane rezultaty mogą się różnić zależnie od warunków początkowych.