Doradztwo

Wykorzystanie koncepcji projektowania w tworzeniu innowacyjnych środowisk opieki medycznej

 
 

*

Oczekiwania

* To pole jest wymagane
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Prosimy o doprecyzowanie czego oczekujesz w odpowiedzi
We work with partners and distributors who may contact you about this Philips product on our behalf.
*
*
*

Final CEE consent

Strategiczne podejście w projektowaniu wyjątkowego oddziału opieki nad pacjentem

 

Strategiczne podejście firmy Philips jest oparte na najnowszych koncepcjach stosowanych w projektowaniu pomieszczeń medycznych i umożliwia stworzenie innowacyjnego i zoptymalizowanego środowiska opieki nad pacjentem. Wachlarz usług z zakresu projektowania strategicznego pozwala przekształcić oddział, placówkę lub sieć instytucji medycznych.

 

Firma czerpie swoją specjalistyczną wiedzę z wieloletniego doświadczenia w projektowaniu innowacyjnych rozwiązań światowej klasy oraz doskonałości klinicznej i operacyjnej, dbając o wyjątkowy komfort pacjentów i personelu. Korzyści płynące z doradztwa w zakresie projektowania strategicznego:

 

  • Wyższy komfort pacjenta w czasie badania
  • Większa wydajność pracy
  • Zoptymalizowany przebieg procedur klinicznych
Exceptional patient experience


Nowy innowacyjny system opieki zdrowotnej


Zapowiedź HealthSuite Labs – pierwszego innowacyjnego cyfrowego laboratorium umożliwiającego wdrażanie nowych modeli w połączonym systemie opieki zdrowotnej za pomocą technologii cyfrowych. Centrum jest środowiskiem sprzyjającym powstawaniu innowacyjnych rozwiązań i prowadzącym do stworzenia połączonego systemu opieki nad pacjentami na najwyższym poziomie.

 

Więcej informacji o HealthSuite Labs

 

Jak przebiega transformacja?

Tworzenie map doświadczenia pacjentów

Experience Flow Mapping

Wyjątkowa koncepcja tworzenia map doświadczenia pacjentów stanowi uporządkowaną metodykę ukazującą punkt widzenia pacjenta i stronę kliniczną procedur. Podczas tworzenia map zestawione zostają dane i opinie uzyskane podczas gruntownej analizy, jak również stanowiska każdej ze stron i obserwacje poczynione podczas pracy.

 

Mapa doświadczenia pacjentów ukazuje za pomocą środków wizualnych punkt widzenia pacjenta, problematyczne aspekty i najskuteczniejsze rozwiązania dla danego środowiska. Mapy te zwykle zajmują powierzchnię całej ściany.

 

Zobacz wideo

Wiedza kliniczna

Clinical Expertise

Nasi eksperci kliniczni wykorzystują swoje rozległe doświadczenie w pracy ze szpitalami i systemami opieki zdrowotnej, tworząc strategie rozwoju środowiska klinicznego i wydajne procesy kliniczne.

 

W ten sposób powstaje zintegrowana koncepcja zarządzania opieką zdrowotną oraz osiąga się poprawę wydajności klinicznej. Nasi konsultanci dopasowują personel, procesy i technologie, aby zapewnić opiekę medyczną na najwyższym poziomie przy utrzymaniu niskich kosztów na każdym etapie diagnostyki i leczenia.

Analiza danych

Data Analytics

Uważamy, że każdy etap projektu doradczego i proponowane zmiany powinny być poparte danymi. Ma to na celu przedstawienie danych liczbowych ukazujących możliwą optymalizację wykorzystania sprzętu. Działania podejmowane przez analityków danych:

 

  • Wskazanie przerw w pracy, niedoborów wydajności oraz porównanie oczekiwanych i rzeczywistych rezultatów
  • Identyfikacja lepszych rozwiązań oraz uzasadnienie ich za pomocą danych liczbowych
  • Analiza trendów w celu przewidzenia m.in. oczekiwań pacjentów, potrzeb personelu, wymogów technologicznych czy wykorzystywanych materiałów eksploatacyjnych
  • Tworzenie scenariuszy symulujących wpływ proponowanych zmian
  • Uzupełnienie działań klienta o dane

Poznaj nasz zespół

Giang Vu

Giang Vu  


Principal, Strategic Design
Dział Healthcare Transformation Services w firmie Philips
 

 

Giang zdobył dyplom EDAC (certyfikat potwierdzający stosowanie metody projektowania w oparciu o dowody naukowe) i posiada umiejętności z zakresu projektowania w oparciu o dowody naukowe, opracowywania koncepcji, tworzenia innowacji, optymalizacji schematów, organizowania wnętrz oraz planowania strategicznych innowacji urządzeń, usług i placówek medycznych.

Dowiedz się więcej o projektowaniu w środowisku medycznym

Powiązane funkcje

 

Dowiedz się więcej o naszych usługach doradczych z zakresu opieki zdrowotnej

*Analizując dotychczasowe przypadki nie można prognozować wyników w innych sytuacjach. Uzyskane rezultaty mogą się różnić zależnie od warunków początkowych.