Philips capital
Philips Capital

Philips Capital

W dzisiejszym, dynamicznie zmieniającym się środowisku opieki zdrowotnej, zapewnienie wysokiej jakości usług dla rosnącej populacji pacjentów wiąże się z położeniem większego niż kiedykolwiek nacisku na budżety kapitałowe. Philips Healthcare i Philips Capital są chętni do pomocy, oferując innowacyjne rozwiązania finansowe, dostosowane do specyfiki rynku ochrony zdrowia.


Cechuje nas przywiązanie do prostoty, znajomość branży i wiarygodnych źródeł finansowania. Jesteśmy otwarci na współpracę, mającą na celu stworzenie niestandardowego rozwiązania, dopasowanego do Państwa potrzeb biznesowych.

*

Informacje kontaktowe

* To pole jest wymagane

*
*
*
*
*
*
*
*
*

Prosimy o doprecyzowanie czego oczekujesz w odpowiedzi

We work with partners and distributors who may contact you about this Philips product on our behalf.

*
*

Final CEE consent

Oferowane rozwiązania

Fair market value lease


Leasing finansowy

Rozwiązanie bilansowe, porównywalne do zakupu ratalnego. Leasingobiorca zobowiązany jest do opłacania rat leasingowych oraz do amortyzacji przedmiotu leasingu. W wypadku rynku medycznego jest to atrakcyjna podatkowo forma finansowania, ze względu na niższą stawkę podatku VAT wynikającą z przeniesienia prawa własności.

finanse


Leasing operacyjny

Rozwiązanie pozabilanowe, w praktyce przypominające wynajem. Przedmiot leasigu pozostaje własnością finansującego. Leasingobiorca użytkuje przedmiot na określonych w umowie leasingu warunkach, w zamian za co jest zobowiązany do opłacania rat leasingowych. Zakończenie umowy leasingu może przybierać różnorodne formy np. wymianę przedmiotu leasingu na nowszy model, przedłużenie umowy bądź wykup przedmiotu na preferencyjnych warunkach.

finanse


Pożyczka

W oparciu o współpracę z bankami oraz instytucjami pozabankowymi oferujemy naszym klientom finansowanie pożyczkowe na preferencyjnych warunkach. Finansowanie pożyczkowe w porównaniu do kredytu bankowego odznacza się większą elastycznością oraz niższymi wymogami w stosunku do pożyczkowbiorcy. Jako Philips Capital oferujemy profesjonalne doradztwo w procesie pozyskiwania finansowania oraz uproszczenia proceduralne. 

finanse


Kredyt

Korzystając ze wsparcia partnerów bankowych oferujemy naszym klientom finansowanie kredytowe na preferencyjnych warunkach. Zapewniamy wsparcie w procesie pozyskiwania kredytu bankowego poprzez wykorzystanie naszej sieci kontaktów oraz uproszczenia proceduralne wypracowane wspólnie z partnerami finansującymi.

finanse


Finansowanie eksportu

Oferujemy rozwiązania finansowe dostosowane do potrzeb eksporterów oraz projektów międzynarodowych. Bazujemy na współpracy z ECAs (Export Credit Agencies) oraz na międzynarodowej sieci partnerów finansujących. Oferta dotyczy między innymi udzielania gwarancji, przez zewnętrzne instytucje oraz wsparcia w nawiązaniu kontaktu i negocjacjach warunków finansowania z partnerami zagranicznymi.

finanse


Managed Equipment Services (MES)

Rozwiązanie o chrakterze długoterminowym, wyróżniające się szerokim zakresem oraz typem oferowanych w formie pakietu produktów i usług. Oferta pakietowa łącząca sprzęt medyczny, doradztwo, szkolenia, szeroko rozumiany outsourcing oraz modele współdzielenia ryzyka np. Pay-Per-Use.

finanse


Inwestycje kapitałowe

W wypadku dużych projektów, nastawionych na współpracę długoterminową Philips dopuszcza możliwość zaangażowania własnych środków w formie inwestycji kapitałowej bądź rozwiązania hybrydowego (mezzanine). Rozwiązanie to wiąże się jednak z dłuższą procedurą decyzyjną oraz koniecznością szczegółwej weryfikacji projektu oraz zaangażowanych stron.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

*

Informacje kontaktowe

* To pole jest wymagane

*
*
*
*
*
*
*
*
*

Prosimy o doprecyzowanie czego oczekujesz w odpowiedzi

We work with partners and distributors who may contact you about this Philips product on our behalf.

*
*

Final CEE consent

You are about to visit a Philips global content page

You are about to visit the Philips USA website.

Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.

Materiał na stronie przeznaczony tylko dla osób profesjonalnej opieki medycznej
Please select the checkbox

Informacja

Materiał na stronie przeznaczony tylko dla osób profesjonalnej opieki medycznej