Radioterapia onkologiczna

  Rozwiązania firmy Philips w dziedzinie radioterapii onkologicznej: pewność decyzji terapeutycznych

  Confident path to treatment icons

  Radioterapia może być skutecznym narzędziem w leczeniu pacjentów onkologicznych. Niemniej jednak często zdarza się, że procedury radioterapeutyczne są nieskoordynowane i przez to mniej skuteczne. Wszelkie wątpliwości terapeutyczne mogą wpływać na jakość leczenia i utrudniać prowadzenie sesji terapeutycznych o niezmiennej dokładności i odpowiedniej koordynacji czasowej.

   

  Nasza oferta rozwiązań dedykowanych radioterapii obejmuje produkty z zakresu obrazowania diagnostycznego, symulacji i planowania leczenia, które zostały opracowane z myślą o zwiększaniu dokładności leczenia, usprawnianiu procedur oraz personalizowaniu terapii pod kątem potrzeb konkretnego pacjenta.

  Zwiększenie dokładności

  Wyższa dokładność w zakresie obrazowania, planowania i realizacji leczenia

  Aby uzyskać jak najlepsze rezultaty terapii u pacjentów, rozwiązania firmy Philips zostały opracowane pod kątem zwiększenia dokładności obrazowania, planowania oraz realizacji leczenia i jednoczesnego rozszerzenia możliwości oceny odpowiedzi pacjenta na terapię.

  Satysfakcja pacjenta i personelu medycznego

  Większe zadowolenie pacjentów oraz personelu medycznego

  Nasze rozwiązania powstały po to, aby zwiększyć satysfakcję pacjentów przez tworzenie bardziej dokładnych i spersonalizowanych planów terapii, a także skrócenie czasu oczekiwania na ich realizację. Uproszczone procedury sprzyjają zadowoleniu personelu, przyczyniają się do pozyskiwania informacji o krytycznym znaczeniu oraz pozwalają na lepszą koncentrację na potrzebach pacjenta.

  Skrócenie czasu do rozpoczęcia leczenia

  Skrócenie czasu do rozpoczęcia leczenia

  Zintegrowane i usprawnione procedury oraz inteligentne narzędzia automatyzacji przyczyniają się do zwiększenia pewności i spójności terapii, jednocześnie skracając czas do rozpoczęcia leczenia.

  Maksymalny zwrot z inwestycji

  Maksymalny zwrot z inwestycji

  Firma Philips staje się dla swoich klientów partnerem na lata, oferując usługi konsultacyjne, możliwości modernizacji i serwisowania sprzętu oraz programy doskonalenia zawodowego, dzięki czemu można sprostać wyzwaniom dnia dzisiejszego, ciesząc się jednocześnie otwartym dostępem do innowacyjnych technologii przyszłości.

  Rozwiązanie Radiation Oncology Practice Management

  Optymalizacja pracy ośrodka klinicznego dla poprawy opieki opartej na potrzebach pacjenta

   

  Radiation Oncology Practice Management* jest rozwiązaniem bazującym na partnerstwie, w ramach którego ośrodek zyskuje dostęp do elastycznego pakietu usług, narzędzi i wsparcia technicznego, pomocnych w realizowaniu pełnego potencjału zasobów i świadczeniu efektywnej opieki opartej na potrzebach pacjenta. Firma Philips współpracuje z ośrodkiem w celu identyfikowania i wdrażania rozwiązań, które przekładają się na usprawnienie procedur, zwiększenie satysfakcji pacjentów i personelu oraz większą personalizację terapii proponowanych pacjentom.

  Ingenia MR-RT

  Nowa generacja systemów MR do radioterapii jest już dostępna

  Aparat Ingenia Ambition/Elition MR-RT został opracowany z myślą o wykonywaniu prostych, szybkich i precyzyjnych procedur w celu wykorzystania wielkiego potencjału badań MR w dziedzinie radioterapii. Aparat ten gwarantuje użytkownikom dostęp do innowacji w zakresie obrazowania w radioterapii, w tym możliwość planowania radioterapii z wykorzystaniem jedynie obrazowania MR oraz automatycznego konturowania w oparciu o obrazy MR.

  Technologia Pinnacle Evolution

  Spersonalizowane plany leczenia dzięki technologii Pinnacle Evolution

   

  Pinnacle Evolution to opracowana przez firmę Philips technologia nowej generacji wykorzystywana w planowaniu leczenia. Zapewnia ona wysoką jakość, odtwarzalność i wydajność procesów planowania radioterapii.
   

  Dzięki uwzględnieniu już na samym początku planowania spersonalizowanych celów specyficznych dla danego pacjenta, wykorzystaniu zaawansowanych narzędzi automatyzacji planowania oraz nowym metodom pracy rozwiązanie Pinnacle Evolution pomoże stawić czoła wszelkim wyzwaniom związanym z procesami planowania.

  Partnerstwo w imię tworzenia zintegrowanych rozwiązań w dziedzinie onkologii

  Oncology group page thumbnail image

  Kompleksowe rozwiązania

  Firma Philips dostrzega potrzebę kompleksowych rozwiązań onkologicznych, które pozwolą na integrację opieki na wszystkich etapach leczenia pacjenta. Od rozpoznania i oceny stadium zaawansowania, przez podejmowanie decyzji terapeutycznych i planowanie leczenia, aż do etapu monitorowania pacjenta — we wszystkich tych fazach firma Philips pomaga pokonywać wyzwania terapii onkologicznych przez dostarczanie rozwiązań stosowanych na każdym etapie opieki nad pacjentem.

  *

  Informacje kontaktowe

  * To pole jest wymagane

  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Prosimy o doprecyzowanie czego oczekujesz w odpowiedzi

  We work with partners and distributors who may contact you about this Philips product on our behalf.

  *
  *

  Final CEE consent

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  You are about to visit the Philips USA website.

  Rozumiem

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  You are about to visit the Philips USA website.

  Rozumiem

  Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.

  Materiał na stronie przeznaczony tylko dla osób profesjonalnej opieki medycznej
  Please select the checkbox

  Informacja

  Materiał na stronie przeznaczony tylko dla osób profesjonalnej opieki medycznej