Philips Capital

Philips Capital

Rozwiązania w zakresie finansowania zakupu aparatury medycznej pomagające klientom w urzeczywistnianiu wizji

  Rozwiązania finansowe dla świadczeniodawców medycznych

  Jeśli masz jasną wizję poprawy jakości świadczonej opieki, Philips Capital oferuje dostosowane do potrzeb rozwiązania finansowe dla świadczeniodawców medycznych takich jak Ty, aby pomóc im w uzyskaniu technologii i usług niezbędnych do poprawy jakości życia pacjentów, redukcji kosztów i realizacji wizji.

  Usługi finansowe — partnerzy handlowi

  Jako dystrybutor lub dealer firmy Philips skupiasz się na zapewnieniu klientom najlepszego wyboru sprzętu medycznego. Philips Capital może spełnić Twoje potrzeby operacyjne dzięki rozwiązaniom w zakresie kapitału obrotowego, które zwiększają Twoją siłę nabywczą i pozwalają Ci rozwinąć działalność.

  Kliknij film wideo, aby dowiedzieć się, jak Philips Capital może pomóc w finansowaniu działalności w sektorze ochrony zdrowia

  Kliknij film wideo

  Finansowanie pozwalające sprostać kluczowym wyzwaniom sektora ochrony zdrowia

  Poprawa płynności finansowej

  Poprawa płynności finansowej

  Pokonaj ograniczenia kapitałowe i popraw swoją płynność finansową w codziennej działalności. Wykorzystaj różne źródła finansowania, aby przyspieszyć dostęp do najnowszych technologii medycznych i poprawić jakość opieki nad pacjentami.

  Optymalizacja całkowitego kosztu posiadania (TCO)

  Optymalizacja całkowitego kosztu posiadania (TCO)

  Uzyskaj dostęp do najnowszych rozwiązań z zakresu technologii medycznych i cyfrowych, które umożliwiają wprowadzenie lepszych metod pracy i nowych usług. Zoptymalizuj swój TCO, aby innowacyjne technologie medyczne stały się dla Ciebie przystępne i osiągalne.

  Szybkie reagowanie na zmiany

  Szybkie reagowanie na zmiany

  Zyskaj możliwość szybkiego reagowania na zmienne potrzeby pacjentów i dynamikę rynku. Finansowanie technologii medycznych rozłożone w czasie pomaga szybko reagować na zmiany na rynku ochrony zdrowia.

  Wiodące rozwiązania w zakresie finansowania w ochronie zdrowia

  Leasing technologii medycznych

  Leasing technologii medycznych

  Leasing zapewnia dostęp do najnowszych technologii medycznych firmy Philips, jednocześnie oszczędzając Twoje pieniądze. To idealne rozwiązanie, jeśli zależy Ci na posiadaniu najnowocześniejszych technologii przy zachowaniu elastycznych płatności w ramach ograniczonego budżetu inwestycyjnego.

  Wydłużone terminy płatności

  Wydłużone terminy płatności

  Wydłużone terminy płatności pozwalają nabywać technologie medyczne firmy Philips, aby poprawić jakość opieki nad pacjentami i zapewnić sobie ciągłość działania w ochronie zdrowia. Zyskaj dostęp do nowych źródeł finansowania i rozłóż spłatę na dłuższy okres, aby poprawić swoją płynność finansową, koordynując wydatki na sprzęt medyczny z przychodami od pacjentów.

  Finansowanie handlowe

  Finansowanie handlowe

  Uwolnij swój krótkoterminowy kapitał obrotowy, zyskaj większą siłę nabywczą i rozszerz zakres usług jako partner handlowy Philips dzięki finansowaniu handlowemu. Niższe koszty finansowania i przystępne terminy płatności pomogą Ci zwiększyć wydajność operacyjną i rozwinąć działalność.

  Bardziej zaawansowane usługi finansowe

  Potrzebujesz finansowania rozwiązań w innej walucie, dofinansowania złożonego, związanego z opieką zdrowotną projektu publiczno-prywatnego lub finansowania dla projektów realizowanych na dużą skalę? Nasze zaawansowane usługi finansowe spełnią Twoje specyficzne wymagania i potrzeby.

  Finansowanie przy wsparciu agencji kredytów eksportowych (ECA)

  Dzięki agencji kredytów eksportowych masz dostęp do finansowania w innej walucie na zakup rozwiązań medycznych firmy Philips bez naruszania limitów bankowych. Nasza globalna sieć agencji kredytów eksportowych oferuje atrakcyjne i przystępne warunki kredytowania.

  Partnerstwo publiczno-prywatne (PPP)

  Partnerstwo publiczno-prywatne (PPP) pozwala rozszerzyć dostęp do opieki zdrowotnej wysokiej jakości i poprawić wyniki leczenia pacjentów w danym regionie lub kraju. Nasza rozległa wiedza i doświadczenie w zakresie technologii medycznych oraz kompleksowe rozwiązania finansowe pomogą Ci zrealizować Twoją wizję PPP.

  Finansowanie projektów

  Zarządzaj ryzykiem finansowym i złożonością dużych projektów w zakresie infrastruktury ochrony zdrowia dzięki naszemu globalnemu doświadczeniu w zakresie finansowania projektów. Jako preferowany partner możemy stworzyć dostosowane do konkretnych potrzeb rozwiązania finansowania poprzez emisję akcji lub obligacji, aby spełnić Twoje cele i specyficzne wymagania związane z projektem dotyczącym ochrony zdrowia.

  Istnieje możliwość sfinansowania wszystkich rozwiązań firmy Philips w zakresie technologii medycznych

  Oferujemy dostosowane do konkretnych potrzeb usługi finansowania technologii medycznych obejmujące całą ofertę sprzętu medycznego, zarządzanych usług technologicznych i rozwiązań IT firmy Philips.

  Sprzęt medyczny

  Sprzęt medyczny

  Pomożemy Ci nabyć nasz najnowocześniejszy sprzęt — od MR, TK i aparatury do prowadzenia zabiegów pod kontrolą obrazowania po monitorowanie pacjentów i nie tylko. Finansowanie technologii medycznych może obejmować instalację, konserwację i serwis.

  Zarządzane usługi technologiczne

  Zarządzane usługi technologiczne

  Wszystko, czego potrzebujesz, aby poprawić jakość opieki nad pacjentami i obniżyć koszty — od zintegrowanych rozwiązań kardiologicznych do zarządzanych usług technologicznych. Nasze kompleksowe rozwiązania finansowe umożliwiają łączenie sprzętu i usług w zakresie opieki zdrowotnej.

  Rozwiązania IT / oprogramowanie

  Rozwiązania IT / oprogramowanie

  Skorzystaj z najnowszego oprogramowania klinicznego i rozwiązań IT, takich jak Connected Care Informatics i specjalistyczny system elektronicznej dokumentacji medycznej (EMR). Nasze finansowanie technologii medycznych pozwala zmienić nakłady początkowe na oprogramowanie i sprzęt w przystępne i przewidywalne płatności miesięczne.

  *

  Informacje kontaktowe

  * To pole jest wymagane

  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Prosimy o doprecyzowanie czego oczekujesz w odpowiedzi

  We work with partners and distributors who may contact you about this Philips product on our behalf.

  *
  *

  Final CEE consent

  Wiodące rozwiązania w zakresie finansowania w ochronie zdrowia

  Leasing technologii medycznych


  Utrzymaj wysoką jakość i niskie koszty dzięki leasingowi technologii medycznych firmy Philips

  Wydłużone terminy płatności


  Kup technologie medyczne firmy Philips już teraz i spłacaj je stopniowo

  Finansowanie handlowe


  Uzyskaj dostęp do rozwiązań firmy Philips w zakresie kapitału obrotowego, aby rozwinąć działalność

  Zastrzeżenie: 

  Zamieszczone treści służą wyłącznie celom informacyjnym; usługi podlegają dostosowaniu oraz zawarciu umowy i weryfikacji zdolności kredytowej. Aby dowiedzieć się więcej, prosimy o kontakt z lokalnym przedstawicielem firmy Philips.

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  You are about to visit the Philips USA website.

  Rozumiem

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  You are about to visit the Philips USA website.

  Rozumiem

  Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.

  Wchodzisz na polską stronę Philips Healthcare
  Please select the checkbox

  Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które stosują wyroby medyczne jako profesjonaliści, w tym osób wykonujących zawody medyczne, osób działających na rzecz podmiotów ochrony zdrowia lub podmiotów prowadzących obrót wyrobami medycznymi w charakterze profesjonalnym.

  Czy jesteś osobą spełniającą powyższe kryteria?