Zaawansowane rozwiązania do obrazowania i biopsji prostaty
Zaawansowane rozwiązania do obrazowania i biopsji prostaty

Zaawansowane rozwiązania do obrazowania i biopsji prostaty


Ułatwiona współpraca na każdym etapie leczenia klinicznego

Kompleksowe rozwiązania sprzyjające leczeniu ukierunkowanemu na efekty


Postęp w obrazowaniu prostaty techniką wieloparametrycznego rezonansu magnetycznego pozwala na bardziej zaawansowaną wizualizację i ocenę klinicznie istotnych zmian w obrębie tego gruczołu. Dzięki rozwiązaniom firmy Philips technika MR znajduje zastosowanie również poza dziedziną radiologii, zapewniając kompleksowe narzędzia do opieki nad pacjentami z chorobami prostaty i umożliwiając zwiększenie skuteczności klinicznej oraz lepszą współpracę między specjalistami na każdym etapie leczenia. Oprogramowanie DynaCAD Prostate dostarcza niezwykle istotnych informacji diagnostycznych, które umożliwiają wykonanie biopsji celowanej przy użyciu systemu UroNav. Oprogramowanie to służy jako centralny punkt dostępu do informacji o pacjencie i zarządzania danymi.

Rozwiązania dedykowane leczeniu chorób prostaty

 •  

  DynaCAD Prostate  

  DynaCAD to system analizy obrazów MR prostaty wykonanych przy użyciu urządzeń różnych producentów, który rozszerza możliwości analityczne i z zakresu przebiegu pracy dzięki przetwarzaniu i wyświetlaniu obrazów 3D w ramach gotowych do odczytu, konfigurowalnych protokołów wyświetlania. Obrazy można przesyłać bezpośrednio z systemu MR do systemu DynaCAD w celu automatycznego przetwarzania. Po zakończeniu przypadku kluczowe obrazy, dane statystyczne i opisy PI-RADS® dotyczące prostaty można automatycznie przesłać do systemu PACS w celu archiwizacji.

 •  

  DynaLync Prostate  

  Aplikacja DynaLync Prostate to platforma umożliwiająca wymianę informacji klinicznych i jeszcze lepszą współpracę między specjalistami z zakresu radiologii i urologii podczas oceny i przeprowadzania biopsji podejrzanych zmian prostaty. Aplikacja DynaLync komunikuje się bezpośrednio zarówno z aplikacją DynaCAD Prostate, jak i z systemem biopsji hybrydowej UroNav, stanowiąc centralny punkt dostępu do informacji dla radiologów i urologów.

 •  

  DynaTRIM  

  DynaTRIM to przyrząd do przezodbytniczego obrazowania interwencyjnego gruczołu krokowego techniką rezonansu magnetycznego. Możliwość dostosowania położenia w sześciu kierunkach zapewnia precyzyjne dotarcie do celu, a zgodność z aplikacją DynaCAD Prostate umożliwia przeprowadzanie zabiegów w sposób bardziej dokładny i mniej inwazyjny.

*

Informacje kontaktowe

* To pole jest wymagane

*
*
*
*
*
*
*
*
*

Prosimy o doprecyzowanie czego oczekujesz w odpowiedzi

We work with partners and distributors who may contact you about this Philips product on our behalf.

*
*

Final CEE consent

Rak prostaty w liczbach

Rak prostaty

Rak prostaty stanowi około 7,5% wszystkich diagnozowanych nowotworów złośliwych na świecie, a liczba jego rozpoznanych przypadków sięga 1,3 miliona1

Lekarz onkologia radiacyjna

Rak prostaty jest drugim najczęściej diagnozowanym nowotworem złośliwym u mężczyzn, stanowiąc 14,5% wszystkich przypadków u mężczyzn2

Onkologia serca

Jako przyczyna 359 000 zgonów rocznie1, rak prostaty odpowiada za 13,5% wszystkich zgonów z powodu nowotworów złośliwych u mężczyzn3

Pomoc w tworzeniu kompleksowych programów leczenia onkologicznego raka prostaty

Pomoc w tworzeniu kompleksowych programów leczenia onkologicznego raka prostaty

Szybka i łatwa konfiguracja

 

Dzięki systemowi UroNav nie ma konieczności stosowania skomplikowanych urządzeń mechanicznych ani przeprowadzania złożonych i czasochłonnych procedur konfiguracji. System UroNav zapewnia pełną kontrolę nad procedurą biopsji celowanej z wykorzystaniem obrazowania MR lub USG, gwarantując prosty przebieg pracy i unikatowe funkcje opracowane z myślą o potrzebach klinicznych użytkowników.

Szybka i łatwa konfiguracja

1. International Agency for Research on Cancer, World Health Organization — World Prostate Cancer Factsheet, 2018 r.

2. World Cancer Research Fund — Worldwide cancer data, 2018 r.

3. International Agency for Research on Cancer, World Health Organization — komunikat prasowy: Latest global cancer data: Cancer burden rises to 18.1 million new cases and 9.6 million cancer deaths in 2018

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.

Wchodzisz na polską stronę Philips Healthcare
Please select the checkbox

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które stosują wyroby medyczne jako profesjonaliści, w tym osób wykonujących zawody medyczne, osób działających na rzecz podmiotów ochrony zdrowia lub podmiotów prowadzących obrót wyrobami medycznymi w charakterze profesjonalnym.

Czy jesteś osobą spełniającą powyższe kryteria?