Jak firma Philips wspiera wysiłki przeciwko koronawirusowi (COVID-19)

W tych trudnych czasach angażujemy się w misję poprawy jakości życia w jeszcze większym zakresie. Aby móc wspierać systemy opieki zdrowotnej i personel medyczny, stworzyliśmy specjalną witrynę dotyczącą COVID-19.

Nowa generacja innowacyjnych rozwiązań do opieki w warunkach szpitalnych i domowych

Respiratory do użytku domowego

 

Respiratory Philips do użytku domowego są przeznaczone do prowadzenia wentylacji inwazyjnej i nieinwazyjnej zarówno w przypadku dorosłych pacjentów, jak i dzieci. Wyposażone w zaawansowane rozwiązania technologiczne i intuicyjny interfejs użytkownika, zapewniają prostą obsługę respiratora personelowi medycznemu, pacjentom oraz ich opiekunom w warunkach domowych. Dzięki stosowaniu w połączeniu z programem Care Orchestrator lub Care Orchestrator Essence firmy Philips możliwa jest koordynacja pracy zespołów opieki i skuteczniejsze monitorowanie pacjentów w warunkach domowych.

Nowa jakość opieki nad pacjentami z zaburzeniami oddychania z respiratorem 
Trilogy Evo

 

Już do nabycia: jedyny przenośny respirator do podtrzymywania funkcji życiowych, którego nie trzeba odłączać na czas przenoszenia pacjenta, a który zapewnia stałą wentylację i monitorowanie niezależnie od zmieniającego się środowiska opieki i stanu pacjenta.

Ilustracja ukazująca przebieg opieki w zmieniającym się środowisku leczenia

Respiratory

Korzystanie z respiratora V60

Dowiedziona skuteczność respiratorów Trilogy Evo, Trilogy 200 i Trilogy 100 w wentylacji inwazyjnej i nieinwazyjnej

  •  

    Trilogy100  

    Lekkie, wielofunkcyjne i łatwe w obsłudze urządzenie Trilogy100 oferuje klinicystom i pacjentom jedną z największych zalet — prostotę. Przenośny respirator ze wspomaganiem objętościowym i ciśnieniowym Trilogy100 idealnie nadaje się do użytku w domu lub w alternatywnych placówkach opieki.

Oprogramowanie

  •  

    DirectView  

    DirectView stores and analyzes data, streamlines reporting, and provides fully customizable and easily exportable reports to help identify adjustments necessary to maintain effective treatment and enhance patient care.

Respiratory do użytku szpitalnego


Rozwiązania firmy Philips do wentylacji inwazyjnej i nieinwazyjnej w warunkach szpitalnych służą do leczenia niewydolności oddechowej u pacjentów w placówkach szpitalnych. Respiratory do użytku szpitalnego dostosowują się do potrzeb zmieniającego się stanu pacjenta przy jednoczesnym zapewnianiu stałej opieki na optymalnym poziomie. Możliwe do rozbudowy i podłączenia do sieci szpitalnych rozwiązania do prowadzenia wentylacji w warunkach szpitalnych usprawniają pracę, zwiększają zadowolenie pacjentów z przebiegu leczenia i zmniejszają konieczność ponownej hospitalizacji.

OŚWIADCZENIE

 

Uwaga: niektóre produkty mogą nie być dostępne w niektórych krajach. Aby uzyskać pełne informacje na temat dostępności produktów, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem firmy Philips za pomocą formularza kontatkowego.

Zawsze jesteśmy zainteresowani współpracą.

Daj nam znać, jak możemy Ci pomóc.

1
Wybierz interesujący Cię obszar
2
Szczegóły kontaktu

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.

Wchodzisz na polską stronę Philips Healthcare
Please select the checkbox

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które stosują wyroby medyczne jako profesjonaliści, w tym osób wykonujących zawody medyczne, osób działających na rzecz podmiotów ochrony zdrowia lub podmiotów prowadzących obrót wyrobami medycznymi w charakterze profesjonalnym.

Czy jesteś osobą spełniającą powyższe kryteria?