Jak firma Philips wspiera wysiłki przeciwko koronawirusowi (COVID-19)

W tych trudnych czasach angażujemy się w misję poprawy jakości życia w jeszcze większym zakresie. Aby móc wspierać systemy opieki zdrowotnej i personel medyczny, stworzyliśmy specjalną witrynę dotyczącą COVID-19.

Nowa generacja innowacyjnych rozwiązań do opieki w warunkach szpitalnych i domowych

*

Oczekiwania

* To pole jest wymagane
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Prosimy o doprecyzowanie czego oczekujesz w odpowiedzi
We work with partners and distributors who may contact you about this Philips product on our behalf.
*
*

Final CEE consent

Respiratory do użytku domowego

 

Respiratory Philips do użytku domowego są przeznaczone do prowadzenia wentylacji inwazyjnej i nieinwazyjnej zarówno w przypadku dorosłych pacjentów, jak i dzieci. Wyposażone w zaawansowane rozwiązania technologiczne i intuicyjny interfejs użytkownika, zapewniają prostą obsługę respiratora personelowi medycznemu, pacjentom oraz ich opiekunom w warunkach domowych. Dzięki stosowaniu w połączeniu z programem Care Orchestrator lub Care Orchestrator Essence firmy Philips możliwa jest koordynacja pracy zespołów opieki i skuteczniejsze monitorowanie pacjentów w warunkach domowych.

Nowa jakość opieki nad pacjentami z zaburzeniami oddychania z respiratorem 
Trilogy Evo

 

Już do nabycia: jedyny przenośny respirator do podtrzymywania funkcji życiowych, którego nie trzeba odłączać na czas przenoszenia pacjenta, a który zapewnia stałą wentylację i monitorowanie niezależnie od zmieniającego się środowiska opieki i stanu pacjenta.

Ilustracja ukazująca przebieg opieki w zmieniającym się środowisku leczenia

Respiratory

Korzystanie z respiratora V60

Dowiedziona skuteczność respiratorów Trilogy Evo, Trilogy 200 i Trilogy 100 w wentylacji inwazyjnej i nieinwazyjnej

Oprogramowanie

 •  
  DirectView Reporting software

  DirectView  

  • Comprehensive therapy data streamlines clinical evaluation
  • Full sets of reports for a complete overview
  • 72-hour timeline for breath-by-breath detail

Respiratory do użytku szpitalnego


Rozwiązania firmy Philips do wentylacji inwazyjnej i nieinwazyjnej w warunkach szpitalnych służą do leczenia niewydolności oddechowej u pacjentów w placówkach szpitalnych. Respiratory do użytku szpitalnego dostosowują się do potrzeb zmieniającego się stanu pacjenta przy jednoczesnym zapewnianiu stałej opieki na optymalnym poziomie. Możliwe do rozbudowy i podłączenia do sieci szpitalnych rozwiązania do prowadzenia wentylacji w warunkach szpitalnych usprawniają pracę, zwiększają zadowolenie pacjentów z przebiegu leczenia i zmniejszają konieczność ponownej hospitalizacji.

OŚWIADCZENIE

 

Uwaga: niektóre produkty mogą nie być dostępne w niektórych krajach. Aby uzyskać pełne informacje na temat dostępności produktów, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem firmy Philips za pomocą formularza kontatkowego.

Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.