Jak firma Philips wspiera wysiłki przeciwko koronowarisowi (COVID-19)

Jestem pracownikiem ochrony zdrowia i proszę o kontakt.

Jestem pracownikiem ochrony zdrowia i proszę o kontakt.

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa (COVID-19) na całym świecie firma Philips zobowiązuje się wspierać systemy opieki zdrowotnej i personel medyczny w walce o życie i zdrowie pacjentów. Nasze produkty, obejmujące rozwiązania do wentylacji inwazyjnej i nieinwazyjnej średniej i wysokiej klasy, terapii tlenowej, terapii CPAP, nebulizacji, monitorowania pacjentów oraz materiały zużywalne, mogą pomóc systemom opieki zdrowotnej i personelowi medycznemu w radzeniu sobie z tą złożoną i dynamiczną sytuacją.
 

Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby nasi klienci na całym świecie mieli ułatwiony dostęp do produktów, usług i rozwiązań, które mają kluczowe znaczenie w leczeniu pacjentów z COVID-19.

 

Firma Philips bacznie śledzi rozwój sytuacji związanej z wybuchem pandemii COVID-19, informując, troszcząc się i wspierając personel medyczny oraz wszystkich ludzi, których ona dotknęła. Czynimy to, ponieważ poprawa jakości życia ludzi jest nie tylko naszą misją, ale i naszą pasją.

Materiały kliniczne


Instrukcje obsługi urządzeń I materiały edukacyjne

Rozwiązania firmy Philips

 

(Uwaga: dostępność produktów może zmieniać się w czasie. Dla uzyskania najbardziej aktualnej informacji prosimy o kontakt z przedstawicielem firmy Philips za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie.)

*

Oczekiwania

* To pole jest wymagane
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Prosimy o doprecyzowanie czego oczekujesz w odpowiedzi
*
*

Zestawy rozwiązań firmy Philips