COVID-19

Produkty i usługi z zakresu wentylacji, opieki nad pacjentami z bezdechem sennym i wspomagania czynności oddechowej w leczeniu chorych z COVID-19

Masz pytania? Skontaktuj się z przedstawicielem firmy Philips

  Respiratory i produkty do wspomagania czynności oddechowej

  Firma Philips ma w ofercie szeroki wybór produktów do wspomagania czynności oddechowej, w tym rozwiązania do wentylacji inwazyjnej i nieinwazyjnej do stosowania u pacjentów w stanach od średnio ostrych do ostrych, urządzenia do tlenoterapii, terapii z utrzymywaniem dodatniego ciśnienia w drogach oddechowych (CPAP) i prowadzenia dwufazowej wentylacji dodatnim ciśnieniem (BIPAP), nebulizatory oraz maski. Dzięki ścisłej współpracy z naszymi klientami na całym świecie ułatwiamy im dostęp do tego typu rozwiązań, ponieważ pomagają one lekarzom, placówkom szpitalnym i systemom ochrony zdrowia w radzeniu sobie z wyzwaniami skomplikowanego i dynamicznie zmieniającego się środowiska opieki.
  (Uwaga: nie wszystkie produkty są dostępne we wszystkich krajach. Aby uzyskać pełne informacje na temat ich dostępności, wypełnij dostępny na stronie formularz).

  Wybrane respiratory i produkty do wspomagania czynności oddechowej

  Respirator E30

  Nowy respirator E30 firmy Philips Respironics

  Dostępny w ofercie respirator odpowiadający na bieżące potrzeby placówek szpitalnych związane ze zwiększonym zapotrzebowaniem na respiratory
  Szkolenia i materiały kliniczne | Obsługa urządzeń i materiały instruktażowe |

  Terapia zaburzeń snu

  Maski wielokrotnego użytku

  Podawanie leków do dróg oddechowych

  Udrażnianie dróg oddechowych

  Koncentratory tlenu

  Dowiedz się więcej o kompleksowej opiece na etapach od hospitalizacji po opiekę domową

  Jesteśmy z Tobą

  organizacja

  Doskonała organizacja na potrzeby zapewniania wsparcia

   
  Nasze zasoby i możliwości dostosowaliśmy tak, aby móc dostarczać sprzęt ze sprawniejszym dostępem do informacji i rozwiązań przeznaczonych dla ochrony zdrowia w celu zapewniania przez nią skutecznej opieki.
  zdolność dostosowywania się

  Zdolność nieustannego dostosowywania się

   
  Dostosowujemy i udoskonalamy nasze produkty i technologie z uwzględnieniem złożoności chorób, populacji pacjentów i warunków opieki.
  Połączenia

  Łączność

   
  Aby umożliwić nawiązywanie współpracy między zespołami opieki i pomagać systemom medycznym w jak najskuteczniejszej komunikacji na etapie przygotowywania do podjęcia opieki, leczenia i powrotu do normalności, korzystamy z naszej infrastruktury i platform.
  Uwaga: nie wszystkie produkty są dostępne w niektórych krajach. Aby uzyskać pełne informacje na temat ich dostępności, należy skontaktować się z przedstawicielem firmy.
  *

  Oczekiwania

  * To pole jest wymagane
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  Prosimy o doprecyzowanie czego oczekujesz w odpowiedzi
  We work with partners and distributors who may contact you about this Philips product on our behalf.
  *
  *

  Final CEE consent

  Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.