COVID-19

Produkty i usługi z zakresu wentylacji, opieki nad pacjentami z bezdechem sennym i wspomagania czynności oddechowej w leczeniu chorych z COVID-19

Masz pytania? Skontaktuj się z przedstawicielem firmy Philips

  Respiratory i produkty do wspomagania czynności oddechowej

  Firma Philips ma w ofercie szeroki wybór produktów do wspomagania czynności oddechowej, w tym rozwiązania do wentylacji inwazyjnej i nieinwazyjnej do stosowania u pacjentów w stanach od średnio ostrych do ostrych, urządzenia do tlenoterapii, terapii z utrzymywaniem dodatniego ciśnienia w drogach oddechowych (CPAP) i prowadzenia dwufazowej wentylacji dodatnim ciśnieniem (BIPAP), nebulizatory oraz maski. Dzięki ścisłej współpracy z naszymi klientami na całym świecie ułatwiamy im dostęp do tego typu rozwiązań, ponieważ pomagają one lekarzom, placówkom szpitalnym i systemom ochrony zdrowia w radzeniu sobie z wyzwaniami skomplikowanego i dynamicznie zmieniającego się środowiska opieki.

  (Uwaga: nie wszystkie produkty są dostępne we wszystkich krajach. Aby uzyskać pełne informacje na temat ich dostępności, wypełnij dostępny na stronie formularz).

  Wybrane respiratory i produkty do wspomagania czynności oddechowej

  Respirator E30

  Nowy respirator E30 firmy Philips Respironics

  Dostępny w ofercie respirator odpowiadający na bieżące potrzeby placówek szpitalnych związane ze zwiększonym zapotrzebowaniem na respiratory

  Szkolenia i materiały kliniczne | Obsługa urządzeń i materiały instruktażowe |

  Wentylacja

  •  

   Trilogy EV300

   Zainwestuj już dziś w technologię przyszłości zastosowaną w respiratorach nowej generacji Philips. Respiratory Trilogy EV300 zapewniają najwyższą jakość wentylacji nieinwazyjnej (NIV) oraz inwazyjnej (IV), dzięki czemu respiratoroterapia może być prowadzona przy użyciu jednego urządzenia przez cały okres pobytu w szpitalu mimo zmiany stanu pacjentów. Pozwala to znacząco odciążyć personel w sytuacji przenoszenia pacjentów na inny oddział.

  Terapia zaburzeń snu

  •  

   DreamStation Go  

   DreamStation Go to urządzenie do terapii dodatnim ciśnieniem w drogach oddechowych (ang. positive airway pressure, PAP), które ze względu na możliwość łatwego przenoszenia jest przeznaczone dla osób, które często podróżują. Dzięki wyjątkowemu połączeniu takich cech, jak łatwość podłączania innych urządzeń, wygoda pakowania oraz obsługi, jest urządzeniem, na którym pacjenci mogą całkowicie polegać.

  •  

   DreamStation  

   Urządzenia do terapii snu z zastosowaniem dodatniego ciśnienia w drogach oddechowych (PAP) z rodziny DreamStation zaprojektowano z myślą o maksymalnym komforcie snu i łatwości obsługi. Urządzenia DreamStation, stanowiące element łączący pacjentów z zespołami opieki, zapewniają spokojny sen i pozwalają zespołom opieki na efektywne i skuteczne prowadzenie pacjentów.

  Dostępne opcje jednorazowych masek bez odpowietrznika

  •  

   Respironics PerformaTrak

   W masce pełnotwarzowej PerformaTrak użyto piankowe nakładki czołowe o dwóch gęstościach, zapewniające komfort pacjenta i stabilność maski.Maska jest doskonałe dopasowanie co ułatwia pacjentowi jej noszenie i delikatność dla twarzy.

  •  

   Respironics Respironics AF531

   Maska AF531 zapewnia komfort pacjenta i upraszcza stosowanie wentylacji nieinwazyjnej (NIV). Łatwość dopasowania, elastyczność stosowania i kilka unikatowych opcji terapeutycznych sprawia, że maska AF531 jest idealna dla pacjentów i lekarzy.

  •  

   Respironics AF541  

   Niezwykle wygodna maska do wentylacji nieinwazyjnej (NIV) AF541 firmy Philips Respironics z wymiennymi poduszkami podnosowymi i ustno-nosowymi zapewnia wszystkie zalety wymiany masek w trakcie terapii NIV.

  •  

   Respironics PerforMax

   Maska PerforMax ogranicza urazy skóry i eliminuje uczucie dyskomfortu na grzbiecie nosa przez uszczelnienie na obwodzie twarzy, gdzie kontury są gładsze, a wrażliwość na ucisk mniejsza. Dwa rozmiary pasują dla szerokiej grupy pacjentów.

  •  

   Respironics AF811

   Jednorazowa maska ustno-nosowa Respironics AF811 zapewnia komfort przy długotrwałym stosowaniu dzięki połączeniu miękkiego żelu z elastycznym uszczelnieniem. Uprząż CapStrap zwiększa stabilność i komfort oraz ułatwia dostęp do ust.

  •  

   Respironics AF421

   AF421 firmy Philips Respironics to przystępna cenowo maska ustno-nosowa do jednorazowego użytku, przeznaczona dla dzieci* i pacjentów dorosłych**.

  Maski wielokrotnego użytku

  •  

   Amara  

   Dołączając opcjonalną poduszkę żelową, firma Philips Respironics jeszcze ulepszyła wyjątkowo prostą i pomysłową maskę twarzową Amara. Pacjenci mogą wybrać preferowany rodzaj komfortu — poduszka żelowa lub silikon.

  •  

   Maska pediatryczna Wisp  

   Maska dziecięca Wisp stanowi rozwinięcie sprawdzonej maski nosowej Wisp, spełniające unikatowe potrzeby dzieci. Jest ozdobiona przyjaznym dla dziecka wzorem i wyposażona w poduszkę o zmodyfikowanym kształcie, pokrętło do korygowania nieszczelności pozwalające rodzicom i opiekunom na regulację maski bez zdejmowania oraz całą gamę narzędzi prorodzinnych zapewniających pozytywne wrażenia z terapii.

  •  

   Amara View  

   Wysokie oceny za wydajność, brak śladów na grzbiecie nosa.

  Podawanie leków do dróg oddechowych

  •  

   Nebulizatory SideStream  

   Zestawy nebulizatorów SideStream, doskonałe do stosowania w podróży lub w biurze, są dostępne z dwoma wymiennymi nebulizatorami SideStream i dwoma zapasowymi pojemnikami na leki. Technologia SideStream zapewnia znakomitą wydajność i skraca czas leczenia.

  Udrażnianie dróg oddechowych

  Koncentratory tlenu

  Jesteśmy z Tobą

  organizacja

  Doskonała organizacja na potrzeby zapewniania wsparcia

   
  Nasze zasoby i możliwości dostosowaliśmy tak, aby móc dostarczać sprzęt ze sprawniejszym dostępem do informacji i rozwiązań przeznaczonych dla ochrony zdrowia w celu zapewniania przez nią skutecznej opieki.

  zdolność dostosowywania się

  Zdolność nieustannego dostosowywania się

   
  Dostosowujemy i udoskonalamy nasze produkty i technologie z uwzględnieniem złożoności chorób, populacji pacjentów i warunków opieki.

  Połączenia

  Łączność

   
  Aby umożliwić nawiązywanie współpracy między zespołami opieki i pomagać systemom medycznym w jak najskuteczniejszej komunikacji na etapie przygotowywania do podjęcia opieki, leczenia i powrotu do normalności, korzystamy z naszej infrastruktury i platform.

  Uwaga: nie wszystkie produkty są dostępne w niektórych krajach. Aby uzyskać pełne informacje na temat ich dostępności, należy skontaktować się z przedstawicielem firmy.

  *

  Informacje kontaktowe

  * To pole jest wymagane

  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Prosimy o doprecyzowanie czego oczekujesz w odpowiedzi

  We work with partners and distributors who may contact you about this Philips product on our behalf.

  *
  *

  Final CEE consent

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.

  Wchodzisz na polską stronę Philips Healthcare
  Please select the checkbox

  Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które stosują wyroby medyczne jako profesjonaliści, w tym osób wykonujących zawody medyczne, osób działających na rzecz podmiotów ochrony zdrowia lub podmiotów prowadzących obrót wyrobami medycznymi w charakterze profesjonalnym.

  Czy jesteś osobą spełniającą powyższe kryteria?