Question pink
Aby uzyskać informacje na temat produktów konsumenckich firmy Philips oraz dostępnej pomocy technicznej w okresie pandemii COVID-19, kliknij tutaj.

Globalna odpowiedź firmy Philips na pandemię koronawirusa (COVID-19)

  Nasze rozwiązania wspierające personel medyczny w walce o zdrowie pacjentów

  Filmy instruktażowe

  Respirator V680 firmy Philips Respironics, rozdział 1

  Respirator V680 Philips Respironics, rozdział 1: Wstęp i budowa 

  Komora inhalacyjna OptiChamber

  Czyszczenie komory inhalacyjnej OptiChamber Diamond

  v60 video instructions

  Philips Respironics V60 - Wykorzystanie do wentylacji inwazyjnej

  Philips MobileDiagnost wDR - mobile digital radiography system

  Philips MobileDiagnost wDR - Przenośny system do radiografii

  Patient monitoring training video

  Kardiomonitory Philips IntelliVue - Podstawowa obsługa

  Patient monitoring training

  Kardiomonitory Philips IntelliVue - Omówienie alarmów

  Często zadawane pytania

  Jakie filtry należy stosować w respiratorach przeznaczonych do wentylacji nieinwazyjnej oraz inwazyjnej?
  Należy pamiętać, że respirator V60 / V60 Plus jest wyposażony w trzy warstwy filtrów: filtr wlotowy powietrza, główny antybakteryjny filtr przepływu oraz filtr w porcie wydechowym obiegu pacjenta. Zaleca się, aby klienci postępowali zgodnie z zaleceniami zawartymi w instrukcji obsługi respiratora V60 / V60 Plus, mówiącymi o tym, aby powietrze dostarczane pacjentowi było filtrowane przez filtr wlotowy powietrza, na porcie wylotowym gazu pacjenta zawsze znajdował się główny antybakteryjny filtr przepływu, oraz że zalecane jest używanie filtra w porcie wydechowym pacjenta.
  Czy respirator V60 może być stosowany do prowadzenia wentylacji inwazyjnej?
  Respirator V60 sprawdził się zarówno w wentylacji inwazyjnej, jak i nieinwazyjnej. Respirator Philips Respironics V60 jest sterowanym przez mikroprocesor systemem do prowadzenia dwufazowej wentylacji dodatnim ciśnieniem (BIPAP). Zapewnia on nieinwazyjną wentylację dodatnim ciśnieniem oraz wentylację inwazyjną u spontanicznie oddychających pacjentów dorosłych i dzieci.
  Czy filtracja powietrza wydechowego pacjenta zapewnia stuprocentową ochronę?
  Mimo tego, że filtracja wydechowa skutecznie filtruje (skuteczność  99,99%) wydychany gaz przechodzący przez port wydechowy, pewna ilość gazu może wydostać się w sposób niezamierzony w miejscu, w którym poduszka styka się ze skórą pacjenta.
  Jak często należy wymieniać filtr antybakteryjny?
  Częstotliwość i czas wymiany filtra różnią się w zależności od pacjenta i częstotliwości użytkowania. Zaleca się wymianę filtra przed rozpoczęciem używania urządzenia u nowego pacjenta i w regularnych odstępach czasu (lub zgodnie z zaleceniami producenta).
  Czy przeznaczone dla wielu pacjentów maseczki szpitalne Philips/Respironics można przecierać szpitalnymi ściereczkami nasączonymi wybielaczem?
  Należy zapoznać się z pełną instrukcją obsługi. Znajduje się w niej zapis informujący o zakazie używania wybielacza, alkoholu, roztworów czyszczących zawierających wybielacz lub alkohol, ani roztworów czyszczących zawierających składniki odżywcze lub nawilżające.

  Oczekiwania

  * To pole jest wymagane
  *

  Dane kontaktowe

  *
  *
  *

  Firma/Placówka

  *
  *
  *
  *
  *
  *