COVID-19

Produkty i usługi z zakresu diagnostyki obrazowej COVID-19

Masz pytania? Skontaktuj się z przedstawicielem firmy Philips

Diagnostyka obrazowa i systemy informatyczne

Od działów informatycznych wymaga się obecnie ogromnych postępów w trwałym ucyfrawianiu opieki zdrowotnej w celu ograniczania bezprecedensowego generowania nieustrukturyzowanych danych, standaryzowania platform informatycznych i walki z coraz to zmyślniejszymi zagrożeniami dla cyberbezpieczeństwa. Jednocześnie wymaga się od nich także błyskawicznego dostosowywania się do pracy w nowych realiach ogólnoświatowego kryzysu związanego z pandemią COVID-19 poprzez zapewnianie ciągłości pracy działów wsparcia bez ryzyka dla bezpieczeństwa poufności danych pacjentów, wyposażenia fizycznego ani zgodności z przepisami.

Materiały dotyczące medycznych systemów informatycznych i cyfrowych rozwiązań z zakresu opieki na pacjentami:

Inne materiały dotyczące systemów obrazowania

Materiały pomocne przy rozpoczynaniu korzystania z produktów

Wyróżnione systemy obrazowania i systemy informatyczne

 •  

  CX50 POC

  Dzięki aparatowi CX50 CompactXtreme firmy Philips nie trzeba już wybierać między doskonałym działaniem a mobilnością na oddziale intensywnej terapii. Aparat CX50 POC umożliwia uzyskiwanie niezbędnych danych ultrasonograficznych łatwo i szybko.

 •  

  Affiniti 70

  Ultrasonograf Affiniti 70 to wyjątkowe połączenie wysokich parametrów i funkcji zapewniających sprawny przebieg pracy, gwarantujące szybką i pewną diagnostykę pacjentów.

Tomografia komputerowa/zaawansowane obrazowanie molekularne u pacjentów z COVID-19

 •  

  Access CT  

  Now the performance your practice demands also fits your budget. We’ve taken proven, advanced Philips technologies and put them into Access CT for enhanced diagnostic confidence, at an attractive total cost of ownership.

 •  

  Incisive CT  

  System Philips Incisive CT pomoże sprostać najbardziej nagłym wyzwaniom. Oferuje rozwiązania, w tym bezprecedensową lampę objętą dożywotnią gwarancją¹, niezbędne na każdym etapie badania — od akwizycji po opis obrazu — oraz na wszystkich płaszczyznach: finansowej, klinicznej i operacyjnej, ułatwiając jak nigdy dotąd podejmowanie trafnych decyzji od początku do końca. Obecnie, dzięki wyposażeniu w pakiet Precise Suite, codziennie używane narzędzia mają wsparcie sztucznej inteligencji, pozwalając specjalistom skupić swoją uwagę na pacjencie, a nie na procesie. Precise Suite to nowo opracowany pakiet narzędzi wyposażonych w sztuczną inteligencję, zapewniających najszybszą w branży rekonstrukcję, automatyczne pozycjonowanie pacjenta i wiele innych przydatnych funkcji pozwalających na uzyskiwanie wysokiej jakości obrazów z niską dawką i w krótkim czasie. Od kompensacji ruchu w badaniach serca po pewność w zabiegach interwencyjnych, Precise Suite oferuje korzyści w codziennej pracy radiologa.

 •  

  CT 5000 Ingenuity  

  System Philips CT 5000 Ingenuity został wyposażony w funkcje pozwalające zwiększyć wydajność badań od momentu przyjęcia pacjenta do opisania obrazów. Dostępne obecnie nowe ulepszenia oferują jeszcze większą oszczędność czasu bez jakichkolwiek strat na jakości badań, zapewniając opiekę na najwyższym poziomie.

 •  

  CT 6000 iCT  

  Flagowa rodzina tomografów firmy Philips, seria iCT, stanowi niezwykłe połączenie najlepszych w branży innowacyjnych rozwiązań w zakresie nowoczesnej akwizycji, umożliwiających uzyskiwanie doskonałych wyników, otwierających nowe możliwości zaawansowanych badań układu krążenia.

 •  

  MX16ᴱᵛᵒ  

  Tomograf komputerowy MX16ᴱᵛᵒ firmy Philips to ogromy postęp w diagnostyce pacjentów. Skaner oferuje doskonałą jakość obrazu przy niskich dawkach promieniowania, możliwość wykonania większej liczby badań oraz niski koszt eksploatacji.

 •  

  Skaner IQon Spectral CT  

  Skaner IQon Spectral jest to pierwsze tego typu rozwiązanie, które przeprowadza na żądanie analizę ilościową w oparciu o kolory. Ułatwia to identyfikację materiałów, z jakich zbudowane są struktury widoczne na obrazie. Użytkownik uzyskuje dane anatomiczne oraz dodatkową możliwość identyfikacji struktur w oparciu o materiały, z jakich są zbudowane.

 •  

  TK Tomograf Big Bore

  Tomograf komputerowy CT Big Bore opracowano jako symulator CT na potrzeby radioterapii onkologicznej, koncentrując się na takich aspektach jego działania, jak dokładność, układanie pacjenta, jakość obrazowania i intuicyjny przebieg pracy.

 •  

  Big Bore RT  

  Opracowany jako symulator TK tomograf Big Bore RT pozwala podnieść pewność diagnostyczną, skrócić czas do rozpoczęcia leczenia oraz zaoferować znakomitą rentowność i komfort pacjenta, co stanowi cztery fundamenty doskonałej opieki nad pacjentem.

 •  

  Vereos Cyfrowy system PET/CT

  System PET/CT Vereos firmy Philips wyposażony w technologię cyfrowego zliczania fotonów (Digital Photon Counting, DPC) wyznacza nowe standardy w obrazowaniu PET i stanowi początek nowej ery w zakresie skuteczności klinicznej. W niedawno przeprowadzonym badaniu* 9 na 10 lekarzy kierujących na badania wybrało cyfrowe obrazy PET uzyskane za pomocą systemu Vereos a nie obrazy analogowe**.

Diagnostyka RTG u pacjentów z COVID-19

 •  

  MobileDiagnost wDR  

  MobileDiagnost wDR to prosty w obsłudze, bezpieczny i przenośny system do radiografii zapewniający sprawny przebieg pracy, wykonywanie obrazów najwyższej jakości oraz możliwości, jakie oferują systemy radiografii cyfrowej firmy Philips klasy premium.

 •  

  DigitalDiagnost C90  

  Dzięki innowacyjnym narzędziom upraszczającym przebieg obrazowania system umożliwia przebadanie większej liczby pacjentów w ciągu dnia i skrócenie czasu oczekiwania na rozpoznanie. Zamontowana na interfejsie dotykowym lampy systemu DigitalDiagnost C90 kamera rejestrująca obraz w czasie rzeczywistym, wybór różnorodnych konfiguracji i technologie automatyzacji przebiegu badań umożliwiają wyjątkowo szybkie wykonywanie badań.

 •  

  DuraDiagnost  

  Dzięki aparatom do radiografii cyfrowej, stanowiącym rozsądne połączenie funkcjonalności i przystępnej ceny, pacjenci mogą korzystać z szybkich i bezproblemowych badań. Z kolei placówka, oferując dzięki sprawdzonej technologii firmy Philips usługi obrazowania wysokiej jakości, zyskuje reputację ośrodka, z którego usług warto korzystać.

Detektor Skyflow Plus

Detektor Skyflow Plus

Detektor Skyplate

Detektor Skyplate

Jesteśmy z Tobą

organizacja

Doskonała organizacja na potrzeby zapewniania wsparcia

 
Nasze zasoby i możliwości dostosowaliśmy tak, aby móc dostarczać sprzęt ze sprawniejszym dostępem do informacji i rozwiązań przeznaczonych dla ochrony zdrowia w celu zapewniania przez nią skutecznej opieki.

zdolność dostosowywania się

Zdolność nieustannego dostosowywania się

 
Dostosowujemy i udoskonalamy nasze produkty i technologie z uwzględnieniem złożoności chorób, populacji pacjentów i warunków opieki.

Połączenia

Łączność

 
Aby umożliwić nawiązywanie współpracy między zespołami opieki i pomagać systemom medycznym w jak najskuteczniejszej komunikacji na etapie przygotowywania do podjęcia opieki, leczenia i powrotu do normalności, korzystamy z naszej infrastruktury i platform.

Uwaga: nie wszystkie produkty są dostępne w niektórych krajach. Aby uzyskać pełne informacje na temat ich dostępności, należy skontaktować się z przedstawicielem firmy.

*

Informacje kontaktowe

* To pole jest wymagane

*
*
*
*
*
*
*
*
*

Prosimy o doprecyzowanie czego oczekujesz w odpowiedzi

We work with partners and distributors who may contact you about this Philips product on our behalf.

*
*

Final CEE consent

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit the Philips USA website.

Rozumiem

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit the Philips USA website.

Rozumiem

Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.

Wchodzisz na polską stronę Philips Healthcare
Please select the checkbox

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które stosują wyroby medyczne jako profesjonaliści, w tym osób wykonujących zawody medyczne, osób działających na rzecz podmiotów ochrony zdrowia lub podmiotów prowadzących obrót wyrobami medycznymi w charakterze profesjonalnym.

Czy jesteś osobą spełniającą powyższe kryteria?