COVID-19

Produkty i usługi z zakresu diagnostyki obrazowej COVID-19

Masz pytania? Skontaktuj się z przedstawicielem firmy Philips

Diagnostyka obrazowa i systemy informatyczne

Od działów informatycznych wymaga się obecnie ogromnych postępów w trwałym ucyfrawianiu opieki zdrowotnej w celu ograniczania bezprecedensowego generowania nieustrukturyzowanych danych, standaryzowania platform informatycznych i walki z coraz to zmyślniejszymi zagrożeniami dla cyberbezpieczeństwa. Jednocześnie wymaga się od nich także błyskawicznego dostosowywania się do pracy w nowych realiach ogólnoświatowego kryzysu związanego z pandemią COVID-19 poprzez zapewnianie ciągłości pracy działów wsparcia bez ryzyka dla bezpieczeństwa poufności danych pacjentów, wyposażenia fizycznego ani zgodności z przepisami.

Materiały dotyczące medycznych systemów informatycznych i cyfrowych rozwiązań z zakresu opieki na pacjentami:

Inne materiały dotyczące systemów obrazowania

Materiały pomocne przy rozpoczynaniu korzystania z produktów

Wyróżnione systemy obrazowania i systemy informatyczne

 •  

  CX50 POC

  Dzięki aparatowi CX50 CompactXtreme firmy Philips nie trzeba już wybierać między doskonałym działaniem a mobilnością na oddziale intensywnej terapii. Aparat CX50 POC umożliwia uzyskiwanie niezbędnych danych ultrasonograficznych łatwo i szybko.

 •  

  Affiniti 70

  Ultrasonograf Affiniti 70 to wyjątkowe połączenie wysokich parametrów i funkcji zapewniających sprawny przebieg pracy, gwarantujące szybką i pewną diagnostykę pacjentów.

Tomografia komputerowa/zaawansowane obrazowanie molekularne u pacjentów z COVID-19

 •  

  Access CT  

  Now the performance your practice demands also fits your budget. We’ve taken proven, advanced Philips technologies and put them into Access CT for enhanced diagnostic confidence, at an attractive total cost of ownership.

 •  

  Incisive CT  

  System Philips Incisive CT pomoże sprostać najbardziej nagłym wyzwaniom. Oferuje rozwiązania, w tym bezprecedensową lampę objętą dożywotnią gwarancją¹, niezbędne na każdym etapie badania — od akwizycji po opis obrazu — oraz na wszystkich płaszczyznach: finansowej, klinicznej i operacyjnej, ułatwiając jak nigdy dotąd podejmowanie trafnych decyzji od początku do końca. Obecnie, dzięki wyposażeniu w pakiet Precise Suite, codziennie używane narzędzia mają wsparcie sztucznej inteligencji, pozwalając specjalistom skupić swoją uwagę na pacjencie, a nie na procesie. Precise Suite to nowo opracowany pakiet narzędzi wyposażonych w sztuczną inteligencję, zapewniających najszybszą w branży rekonstrukcję, automatyczne pozycjonowanie pacjenta i wiele innych przydatnych funkcji pozwalających na uzyskiwanie wysokiej jakości obrazów z niską dawką i w krótkim czasie. Od kompensacji ruchu w badaniach serca po pewność w zabiegach interwencyjnych, Precise Suite oferuje korzyści w codziennej pracy radiologa.

 •  

  Big Bore RT  

  Opracowany jako symulator TK tomograf Big Bore RT pozwala podnieść pewność diagnostyczną, skrócić czas do rozpoczęcia leczenia oraz zaoferować znakomitą rentowność i komfort pacjenta, co stanowi cztery fundamenty doskonałej opieki nad pacjentem.

Diagnostyka RTG u pacjentów z COVID-19

 •  

  Radiography 5700 M — MobileDiagnost wDR  

  MobileDiagnost wDR to prosty w obsłudze, bezpieczny i przenośny system do radiografii zapewniający sprawny przebieg pracy, wykonywanie obrazów najwyższej jakości oraz możliwości, jakie oferują systemy radiografii cyfrowej firmy Philips klasy premium.

 •  

  Radiography 7000 C — DigitalDiagnost C90  

  Dzięki innowacyjnym narzędziom upraszczającym przebieg obrazowania system umożliwia przebadanie większej liczby pacjentów w ciągu dnia i skrócenie czasu oczekiwania na rozpoznanie. Zamontowana na interfejsie dotykowym lampy systemu DigitalDiagnost C90 kamera rejestrująca obraz w czasie rzeczywistym, wybór różnorodnych konfiguracji i technologie automatyzacji przebiegu badań umożliwiają wyjątkowo szybkie wykonywanie badań.

 •  

  Radiography 5000 F — DuraDiagnost Rel 4  

  Dzięki aparatom do radiografii cyfrowej, stanowiącym rozsądne połączenie funkcjonalności i przystępnej ceny, pacjenci mogą korzystać z szybkich i bezproblemowych badań. Z kolei placówka, oferując dzięki sprawdzonej technologii firmy Philips usługi obrazowania wysokiej jakości, zyskuje reputację ośrodka, z którego usług warto korzystać.

Detektor Skyflow Plus

Detektor Skyflow Plus

Detektor Skyplate

Detektor Skyplate

Jesteśmy z Tobą

organizacja

Doskonała organizacja na potrzeby zapewniania wsparcia

 
Nasze zasoby i możliwości dostosowaliśmy tak, aby móc dostarczać sprzęt ze sprawniejszym dostępem do informacji i rozwiązań przeznaczonych dla ochrony zdrowia w celu zapewniania przez nią skutecznej opieki.

zdolność dostosowywania się

Zdolność nieustannego dostosowywania się

 
Dostosowujemy i udoskonalamy nasze produkty i technologie z uwzględnieniem złożoności chorób, populacji pacjentów i warunków opieki.

Połączenia

Łączność

 
Aby umożliwić nawiązywanie współpracy między zespołami opieki i pomagać systemom medycznym w jak najskuteczniejszej komunikacji na etapie przygotowywania do podjęcia opieki, leczenia i powrotu do normalności, korzystamy z naszej infrastruktury i platform.

Uwaga: nie wszystkie produkty są dostępne w niektórych krajach. Aby uzyskać pełne informacje na temat ich dostępności, należy skontaktować się z przedstawicielem firmy.

*

Informacje kontaktowe

* To pole jest wymagane

*
*
*
*
*
*
*
*
*

Prosimy o doprecyzowanie czego oczekujesz w odpowiedzi

We work with partners and distributors who may contact you about this Philips product on our behalf.

*
*

Final CEE consent

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.

Wchodzisz na polską stronę Philips Healthcare
Please select the checkbox

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które stosują wyroby medyczne jako profesjonaliści, w tym osób wykonujących zawody medyczne, osób działających na rzecz podmiotów ochrony zdrowia lub podmiotów prowadzących obrót wyrobami medycznymi w charakterze profesjonalnym.

Czy jesteś osobą spełniającą powyższe kryteria?