Rezonans magnetyczny

Obrazowanie MR
na wyższym poziomie

System Prodiva 1.5T firmy Philips


System Prodiva bazuje na szerokoprzepustowej technologii cyfrowej dStream, sprawdzonej w ponad 2000 instalacji na całym świecie, gwarantującej pewność diagnostyczną. Jednocześnie nowatorskie rozwiązanie Breeze Workflow pozwala zwiększyć ilość wykonywanych badań.

 

Intuicyjny interfejs użytkownika oraz standaryzowane, w dużym stopniu zautomatyzowane procedury badań umożliwiają rutynowe wykonywanie badań już od pierwszego dnia użytkowania systemu. Dodatkowo niskie koszty instalacji i adaptacji pomieszczeń, ciągłe wsparcie oraz łatwość rozbudowy pozwalają na ciągły rozwój pracowni.

  Zobacz film

  Prezentacja systemu Prodiva

  Co o systemie Prodiva 1.5T sądzą nasi klienci

  Dr Takahashi
  Dr Takahashi, radiolog w Seirei-Mikatahara General Hospital w Japonii dzieli się swoimi opiniami na temat systemu Prodiva 1.5T MR.
  Silvia Schiffer
  Silvia Schiffer, dyrektor i starszy radiolog w Radiologie Schiffer w Niemczech dzieli się swoimi opiniami na temat systemu Prodiva 1.5T MR.

  Wyższa

  skuteczność kliniczna badań MR


  dzięki technologii cyfrowej


  Długi czas skanowania, artefakty ruchowe oraz niedostateczna supresja sygnału od tłuszczu mogą mieć niekorzystny wpływ na wartość kliniczną badań. Zastosowanie unikatowej cyfrowej szerokoprzepustowej technologii dStream oraz innych rozwiązań w zakresie obrazowania firmy Philips pozwalają przezwyciężyć typowe problemy charakterystyczne dla badań MR.

  Więcej

  przebadanych pacjentów


  dzięki uproszczonej i zautomatyzowanej procedurze badania


  System łatwy w obsłudze to system wydajny. Przebieg badania Breeze Workflow ogranicza liczbę czynności wymaganych do ułożenia pacjenta oraz upraszcza przygotowanie cewek, przyspieszając skanowania i pozwalając przebadać większą liczbę osób.

  Zwiększ

  wartość inwestycji w system MR


  dzięki niskim całkowitym kosztom posiadania


  Koszt zakupu systemu MR to zaledwie jeden z elementów składających się na rentowność inwestycji. Oferowane przez nas innowacyjne podejście do kontroli kosztów, w połączeniu z prostą instalacją i sprawnym wsparciem technicznym, pozwalają obniżyć koszty eksploatacji oraz uzyskać większy zwrot z inwestycji.

  Oczekiwania

  * To pole jest wymagane
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  Wstecz
  Prosimy o doprecyzowanie czego oczekujesz w odpowiedzi
  *
  *
  Wstecz